Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość badwife

czy można ufać mężowi?

Polecane posty

Gość gość
Jak kobiety sa takie podle w związkach to dobrze ze jestem sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
załóż sobie nowego emaila wejdź na jakieś ogłoszenia gdzie chłopy szukają tanich dziwek i po kolei wysyłaj jej nr telefonu z dopiskiem zadzwoń szybko bo mam już kisiel w gaciach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maximale
Zdradza Cię. nie rób mu awantur plisss. Spakuj jego rzeczy i wywieź do niej, bez zbednych słów. Kompletnie nic nie mów...nie tłumacz...uśmiechnij się i wspomnij , ze jak nie przyjmie tych ciuchów to pokażesz biling sms jej mężowi. Jak nie uwierzy że go masz , to daj jej nr swojego tel i każ go przekażać mężowi , zeby się z tobą umówił na spotkanie i mu pokażesz. Spokojne i stanowcze zachowanie wytrąci ja z pewności siebie, faceta zresztą też. SPOKOJNE !!!! i z uśmiechem. Zrobiłam to ...byłąm pod wrazeniem swojego aktorstwa i to że w mój blef uwierzyli wszyscy. Miłość miłością , ale po czymś takim nie chciałam byc juz z facetem, ktory czulby żal że nie jest z tamtą za każdym razem jak by mnie przytulał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maximale
nie wiem czy faceci to takie nieuki, nie wiedzą , że najgorszymi morcercami są kobiety. Więzienia przez to są przepelnione. A wystarczyło by , zeby przestali kłamać , kręcić i głupców z siebie robić , bo jakby słuchali w podstawówce na lekcjach wiedzieli by , że potocznie mówiąc kobiety mają umiejętnośc przewidywania i przeczuczucie. Więc jak chce mieć inną to niech odchodzi a nie kłamie i doprowadza do szalu swoją "aktualną"kochaną , Sam się prosi o zmarnowanie mu psychy. A jak okłamuje obie i obie się zoriętują w tym samym czasie? to albo samobójca albo d...eb..i..l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie słuchaj maximale, bo ta zdzira może być samotna, a maż celowo ci powiedział ze jest mężatką, albo może być z mężem w separacji i jak zwieziesz jej ciuchy swojego męża to ona się ucieszy i szybko go przyjmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów nieudacznice zwalają cała winę na mężczyzn żal mi was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maximale
:) to będzie cudowne jak go przyjmie :) Kochasz go? to zapewne pragniesz jego szczęścia. Jeśli ona jest jest jego szczęściem to nie zatrzymuj go przy sobie. Możesz nie poradzić sobie z jego poczuciem winy , że gdyby zostal z tamtą to byłby szczęśliwszy. Nawet jak było by to tylko jego złudzenie. Musisz poznacz punkt widzenia facetów ( mam trójkę dorosłych już synów ) :):):):):):):):) . i jestem mężatką cholerrnie szczęśliwą. moją wiedzę przekazałam im , wykorzystują ją zapewniam ale w zamian za to oni teraz przekazuja mi swoją. Taniej niż nauka na błędach :):) Historia o poczuciu winy też nie jest wyssana z palca. Patrz wyżej. Jesli nie wiesz o czym mówię polecam film "Kochałem ją" , książkę zresztą też - nawet lepsza. obejżyj ze zrozumieniem. Powodzenia życzę w dorosłym zyciu , wiedzy darmowej i umiejetności wykorzystania jej aby byc szczęśliwym a nie zgorzkniałym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maximale
i jeszcze jedno , moim chłopcom jak dorastali powiedziałam jedno- " jeśli zrobisz kobiecie jakiś numer, jeśli zrobisz coś wbrew jej woli, jeśli wiesz , ze miałbyś przechlapane za to co zrobiłeś...pozwól sobie aby jej to powiedzieć , przeprosić , ponieść konsekwencje. Ona się wkurzy prawdopodobnie, bedzie wściekła ale jeśli bedziesz szczery to może jej to minąć . Jesli jednak zachowasz się jak niedorozwój mysląc , że jak teraz nie wie to sie nie dowie , to wierz mi, jak się dowie nie bedzie zła....będzie wk..u..r..iona. Możesz stracic wszystko. Przeszacuj czy warto" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badwife
Chętnie posłuchałabym rady maximale jednak tak jak pisałam nie znam jej adresu ani nazwiska znam tylko numer telefonu i imię, nawet nie mam jak dotrzeć do jej męża. Powiem tak powiedziałam dzisiaj swojemu mężowi że ma to skończyć i powiedzieć jej że mi to przeszkadza i nie będzie do niej pisał i dzwonił, jak chce pogadać to zapraszam do nas, bo podobno w smsach i rozmowach z moim facetem ona poprostu traktuje go jak wolnego słuchacz i chce się wyżalić. Obiecał że powie mi jak zareagowała. Oczywiście pozostanę czujna i dyskretna. Zobaczymy co z tego wyniknie, oczywiście poinformuję was o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maximale idź bajki opowiadać zdesperowanym babom co polują na żonatych chłopów. przynudzasz jak typowa kochanka co liczy tylko na jedno - żeby żona meża do niej puściła bo na czeka. nie ważne jak i w jaki sposób byleby tylko tego chłop zdobyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maximale
komuś trzeba ufać w naszym życiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×