Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewienStudent

sobotnie samobójstwo

Polecane posty

Gość pewienStudent

mam 21 lat i wiem że będę (jestem) starym kawalerem, żadna nigdy mnie nie chciała bo jestem nieatrakcyjny fizycznie, albo po prostu brzydki; wiem że to się nigdy nie zmieni i czuję się beznadziejny/winny bo zawsze chciałem mieć rodzinę a nigdy nie będę miał. Chce popełnić samobójstwo, ale czy można zastępować cierpienie śmiercią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 letni stary kawaler? Ty jeszcze mężczyzna nie jestes. Nawet brzydki mężczyzna moze byc atrakcyjny i pociągający. Na poczatku znajomośc***ewność siebie to połowa sukcesu, reszta to wygląd, ale nie ładna twarz, tylko ogólne dbanie o siebie, a po poznaniu mozna juz zaimponować dziewczynie zainteresowaniami, a przede wszystkich charakterem. Jesli ty sam uważasz, ze nie zasługujesz na dziewczynę, to dlaczego jakas dziewczyna mialaby tak pomyśleć. Zmien myślenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
student spadaj. prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po coś jesteś na tym świecie. nie wszyscy są ładni. ważne jest żeby odszukać jakiś cel w życiu. ty studiujesz, a więc robisz coś dla siebie, po to by poprawić w przyszłości swoja sytuację materialną ale także pewnie i dlatego, że każdy człowiek pragnie w życiu zrealizować swoje marzenia. tymi marzeniami mogą być dalekie podróże, poznawanie innych krajów, dobrze płatna praca, środowisko inteligentnych ludzi, hobby.. nie warto tracić życia tylko dlatego, że wydaje ci się, że jesteś brzydki. mam kumpla, który jest naprawdę brzydki, ale rozmowa z nim zmienia go w moich oczach. jest interesujący i nie wiem, czy nie zaczynam się w nim zakochiwać. interesujemy się podobnymi rzeczami i możemy w nieskończoność rozmawiać na te tematy. poza tym chodzimy często do teatru bo świetnie nam się później rozmawia na temat obejrzanej sztuki. chodzimy też na wystawy obrazów bo oboje jesteśmy na kierunku studiów plastycznych. sam więc widzisz, że określanie siebie jako brzydkiego, to nie jest powód do samobójstwa, tylko do pracy nad sobą. jeśli kierunek, który aktualnie studiujesz, to jednak nie to, zmień go na inny. i na koniec: gdyby ludzie popełniali samobójstwa z powodu swojej brzydoty to zapewniam cię, że na świecie byłoby mało ludzi. piękni nie zawojują tego świata, ale inteligentni na pewno tak. głowa do góry! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak Ty ale myślę że byle jakie życie nawet jeśli boli jest lepsze od śmierci. Nie wiem co mam myśleć o torturach może tu jest wyjątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewienStudent
jedyne co mnie powstrzymuje przed zadaniem sobie śmierci jest myśl, że jeśli to zrobię to już nigdy nie zobaczę swojej ukochanej (choć nie wiem czy mogę ją tak nazywać) wystarczy odkręcić kierownica pod tira, jemu nic się nie stanie, a policja sporządzi krótka notatkę: "z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu" ...nikt się nie domyśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co gorsze być brzydkim czy głupim? Bo to co tu wypisujesz to totalne głupoty. Nie mam zamiaru się nad tobą litować bo i tak się ożenisz i założysz rodzinę w przyszłości. W końcu się ogarniesz, skończysz studia, znajdziesz dobrą pracę i młodą żonę. Wszyscy brzydcy jakich znam tak zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic sie nie stanie:o jestes debilem, a niewinny człowiek moze bedzie do konca życia sie zadreczal, ze w zderzeniu z nim zginął człowiek. Jestes zerem, jak masz sie zabić to sie powies, a nie wciągaj w to niewinnych. Mojemu ojcu wjechało tak auto w tira i pasażerka trafiła do szpitala w fatalnym stanie, na szczęście ja odratowali, ale nawet nie wyobrażasz sobie jak moj ojciec to przeżył, choc nie bylo w tym jego winy, dopiero po ok roku wrocil do równowagi, ale choc minęły lata w dalszym ciągu bardzo sie stresuje kiedy ma jechac w trasę zimą. Jestes pustakiem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o wypadki samochodowe to trudno miec 100 proc pewność co do tego czy bedzie to skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewienStudent
zawsze inni byli egoistyczni wobec mnie, raz ja będę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 31 lat i tez bede sam do konca zycia bo laski nie leca na mnie ani nawet nie odwzajemniaja zainteresowania, mam w sobie cos co powoduje ze zawsze bede sam, moje zycie jest do d**y a niby potrafie sporo rzeczy co by sie laskom spodobalo ale nie mam tego czego i nawet nie dowiaduja sie ze cos potrafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewienStudent
z tą różnicą, że ja nie chce żadnej innej tylko Ją, moją Pauli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja mam pomysl, rzuć sie pod koła jej samochodu, zapamięta cie do konca swojego życia, zj***e:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz zgłosiłam cie na policję pewnie niedługo cie odwiedza samobójco i pójdziesz do psychiatryka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewienStudent
18 godzin o niej myślę, kolejne 6 o niej śnię, nie jestem już zdolny do niczego, nie ma odwrotu to równia pochyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do psychiatryka to akurat powinna pojść wiekszosc spoleczeństwa - jak powiedział pewien Włoch, kiedy przyjeżdza do Polski to jakby przyjechał do psychiatryka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pi gu la
Spowodujesz wypadek, może zginiesz, a może będziesz miał pecha i wylądujesz w szpitalu i uratują Ci życie, tylko po to, żebyś żył sparaliżowany przez lata. Wiem o czym piszę, niestety. Poza tym 21 lat? Chłopiec z Ciebie! Jak nie masz co z sobą robić to odwiedzaj samotnych ludzi w szpitalach, domach starców. Są ludzie, którzy pragną kontaktu z drugim człowiekiem jak pożywienia. Może komuś uratujesz w ten sposób życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewienStudent
głupi podszywacz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie jestescie razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×