Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

iść do sąsiada czy nie

Polecane posty

Gość gość

Przed chwilą zamykałam drzwi na balkon, one są zepsute i trzeba nimi mocno trzasnąć, żeby zamknąć. Gdy je zamykałam usłyszałam, że na górze coś spada i za chwilę wyskoczył sąsiad, że mu się rzeczy tłuczą i żeby uważać, mocno zdenerwowany był. Tłumaczyłam, że zepsute i przepraszałam, ale też mi głupio. Drzwi naprawiamy w tym tygodniu, nie wiem, czy iść do niego przeprosić i się poznać przy okazji (mieszkamy od kilku miesięcy). Głupio mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale przecież przeprosiłaś, to co chcesz iść i jeszcze raz przepraszać? Ja bym nie szła. A on normalnie taki nerwus, czy miał gorszy dzień? Jak chcesz poznać sąsiada to lepiej zagadać gdzieś na zewnątrz, można właśnie o tych drzwiach zagaić. Ale iść specjalnie przepraszać to trochę nadgorliwość moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No też mi się tak wydaje, ale teraz słyszę, że on coś tam na górze naprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napewno nie naprawia przez twoje drzwi bez przesady chocby nie wiem jak byś trzasnęła to u niego nawet nic nie drgnęło uwierz ni tez mieszkam w bloku i sasiedzi trzaskaja drzwiami ale pierwszy raz słyże zeby z tego powofu cos spadało. Jakiś nadgorliwy kretyn trn sąsiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadło coś bo trzasnęłaś drzwiami? Gdyby to była prawda to sąsiedzi mieliby całą chatę do remontu bo ja często trzaskam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×