Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta po 30tce

Ilu jest jeszcze facetow

Polecane posty

Gość gość to ja 30
ja od dłuższego czasu myślałam o tym co się dzieje w związku jednak nie potrafiłam zdecydować, że to koniec..nie wiem dlaczego ale chyba wolałam by on to zrobił. Zupelnie nie wiem dlaczego, bo jak by nie było to i tak boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
jednak mam wrażenie, że bardziej boli świadomość iż jest do niczego a mimo to nic się z tym nie robi, gdy osoba której ufasz, która jest ci bliska oszukuje i krzywdzi - to boli najbardziej.....czy wybaczać, dawać drugą szansę - nie wiem? pewnie zależy od tego jak bardzo wierzymy że to się uda, bo jeśli nam tej wiary zaczyna brakować to nawet druga szansa niczego nie poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
hmm ja jednak wolałabym by facet był do niczego mi osobiście byłoby lżej bo miałabym na co, na kogo "zrzucić winę" tym czasem on jest fajnym facetem (juz raz kiedys się rozstaliśmy) tylko po prostu nam nie wyszło.Uczucie się wypalało i poznał inną... nie wiem dlaczego ale nadal utrzymujemy kontakt i to chyba bardziej on chce niż ja(on wie, że nie ma powrotu "furtka zamknięta" :-) ) ..kiedys byłam w związku z facetem, który nie był dobrym człowiekiem tak w skrócie i ten związek dużo łatwiej było mi przekreślić, jemu nie pozwoliłam wrócić. To nie są łatwe decyzję ale na pewno nie możemy pozwolić by kto kol wiek nas krzywdził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
fajni faceci też potrafią ranić....pytanie czy chce się dalej na to pozwalać, ja sama jeszcze wiele razy zastanawiałam się czy warto...a może się zmieni, może ja się zmienię, może za mało kompromisów - nie wiem ale im dłużej zadawałam sobie te pytania tym bardziej rozumiałam że przy facecie z którym chciałabym kiedyś być nie chcę zadręczać się takimi pytaniami tylko chcę cieszyć się każdą chwilą z nim - i dlatego zakończyłam to :) i nie żałuje, bo szkoda czasu na żałowanie, trzeba iść do przodu czasu i tak nie zawrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
najważniejsze to podejmować trafne decyzje;-) uciekam spać, miłej nocki.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
to ja 30 - spokojnej nocki i słonecznego dnia :) 3maj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość facet
trudno facetowi odnosić się do takich kobiecych wywodów. Ja tylko nie lubię stereotypów - "facet to zawsze to i tamto" "my kobiety to zawsze mamy przechlapane" itp - wszystko zależy od nas i jak sobie to życie układamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
facet nie zawsze jest tak, ze tylko od nas zalezy, duzy wplyw maja ludzie, ktorych spotykamy na naszej drodze. Oczywiscie decyzje naleza do nas jednak wplyw ludzi, doswiadczen jest ogromny. Powiedz gdzie w naszych wypowiedziach widzisz te stereotypy o ktoruch wspomniales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samson81
Facetów jest sporo, tylko trudno ich spotkać. Dojrzały, poważny odpowiedzialny facet zazwyczaj jest też cichy skromny i bardzo często zamknięty w sobie. Nie chodzi na dyskoteki i nie przesiaduje w kawiarniach. Najczęściej ma jakieś pasje, zainteresowania i w taki sposób spędza czas. Dlatego wydaje się mało interesujący. Czasami do tego wszystkiego dochodzi wygląd który na pierwszy rzut oka może nie wzbudzać zainteresowania kobiet. W dzisiejszych czasach wszyscy muszą być piękni, wysocy, szczupli i opaleni. Niestety również doświadczenia facetów po 30 często powodują, że nie chcą się wiązać. Kobiet wolnych po 30 też jest coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
oj nie wydaje mi się by odpowiedzialny i poważny facet był skromny cichy itd...wg tego co piszesz też dalej skryty, zamknięty w sobie z bladą cerą i niedowagą lub nadwagą to typowy szkolny kujon. Myślę, że za bardzo wrzuciłeś samotnych po 30 do 1 worka a chwilę wcześniej to Facet zarzucał nam mało mądre wywody z dużą dawką stereotypów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samson skąd taki nick sorki ale pomyślałam od razu o....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samson81
Właśnie odpowiedzialny i poważny facet jest skromny i cichy. W spokoju i opanowaniu jest siła do pokonywania trudności życia i brania odpowiedzialności za najblizsze osoby i rodzinę. Wiele Kobiet wybiera pozerów myśląc, że z kimś takim nie będą się nudzić. Niestety po pewnym czasie okazuje się, że zostają same z dzieckiem i bez dachu nad głową. Nie życzę tego nikomu. Skryty, zamknięty w sobie nie zawsze musi mieć bladą cerę i niedowagę lub nadwagę. Ja nie oceniam ludzi po wyglądzie. Wystarczy o siebie dbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
To prawda w opanowaniu i spokoju jest siła jednak wielu skromnych i cichych nie potrafi własnie wziąźć życie w swoję ręce nie potrafią podjąć decyzji. Dlaczego silny facet z charakterem musi być wg ciebie umięśnionym pozerem? Niestety poznając kogoś zwracasz najpierw uwage na wygląd bo nie powiesz mi, że od początku liczy się charakter bo nie znasz tej osoby. Wygląd jest ważny oczywiście nie najważniejszy bywa tak,że rezygnujemy z pięknych i przystojnych bo w wielkim skrócie nie "pasujemy" do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samson81
silny facet z charakterem, czy facet z silnym charakterem? Często już na starcie skreślamy kogoś bo ma "bladą cerę" i nie dajemy mu nawet szansy do przedstawienia się. Taki wizerunek kreują współczesne media. Jak ktoś jest brzydki do nie ma co z nim gadać. Dziecko bez markowych ciuchów też jest w szkole wyśmiewane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
jedno i drugie..... nie przesadzaj to działa w obie strony uważasz, że kobiety mają łatwiej jakoś więcej widzę pięknych szczupłych wyretuszowanych kobiet w gazetach czy piękne jak modelki kobiety w tv. Dziewczyny truja się chemią by tylko zrzucić kilka kilogramów, niektóre umierają bo chciały być szczupłe. Na okrągło słyszy się, że zostawił dla młodszej jakoś nie spotkałam się z sytuacja gdzie to kobieta zostawia dla młodszego a niby dlaczego facet zostawia dla młodszej.....może już wymieniać nie będe bo to wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samson81
Temat był ilu jest jeszcze facetów po 30 takich normalnych,odpowiedzialnych itd., więc odpowiadam, że całkiem sporo tylko nie trzeba oceniać po wyglądzie. Czasem wystarczy chwila rozmowy. Piękno przemija, wszyscy będziemy starzy a wtedy pozostanie nam to co jest naprawdę ważne i spaja związek. Dlatego należy doceniać sprawy istotne a nie oglądać "opakowanie". Prawdziwy odpowiedzialny facet, który ma mądrą Kobietę nigdy nie zostawi jej dla młodszej ani nie zdradzi bo wie, że ma prawdziwy skarb bez względu na to czy jest piękna czy nie. Dlatego coraz mniej jest związków na całe życie. Ludzie traktują się na wzajem jak rzeczy, które jak się znudzą lub zużyją to można je wymienić lub wyrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
Dyskutując z kimś na jakikolwiek temat często przechodzimy na inne związane z tym głównym.Jeśli chciałeś tylko wyrazić swoja opinie a nie dyskutować po co to robiłeś."Prawdziwy odpowiedzialny facet, który ma mądrą Kobietę nigdy nie zostawi jej dla młodszej ani nie zdradzi bo wie, że ma prawdziwy skarb bez względu na to czy jest piękna czy nie" sam piszesz, że coraz mniej jest związków na całe życie..więc jednak przeczysz sam sobie"Facetów jest sporo, tylko trudno ich spotkać" to gdzie się pochowali?.no tak zapomniałam temat jest inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
Przepraszam za moje złośliwości...miałam wczoraj trudny dzień,widać jeszcze mi nie przeszło.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie się wczoraj zastanawiałem co cię ugryzło :) nie czytasz wpisów ze zrozumieniem tylko czytasz mając z góry ustawioną tezę. Tak trudno dyskutować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
to nie tak,ze ma ustawiona teze jak to napisales...to co napisalam to.moje zdanie. Moglam jedynie napisac innymi slowami, moze wtedy tez nie odebralbys tak tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok - było minęło - mam nadzieję, że już u Ciebie lepiej i problemy za Tobą. Przynajmniej tego ci życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
dziekuje:-) czy to ty Samson? nie podpisales sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samson81
Nie pochowali się tylko są gdzie indziej niż reszta pozerów. Nie chodzą na dyskoteki i nie przesiadują po kawiarniach. Mają swoje pasje i zaintresowania. Musisz szukać gdzie indziej może w bibliotekach.... no tak ale to pewnie same kujony (tak im zostało), może w teatrach.... Sam nie wiem ja już nie szukam. A może lepiej samemu iść przez życie niż głupca mieć za przyjaciela. Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
Samson ja nie szukam to było pytanie retoryczne...... czy samemu lepiej iść przez życie niz wiązać się z głupcem na pewno tak. Czy to ty pisałeś ze mną wcześniej?( po 12)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samson81
Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
to może odezwie się osoba, która ze mną pisała po 12 taka babska ciekawość Zalotka co u ciebie?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
ja po 30 - ok, szalony dzień, upał, ale ok...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja 30 - za wielu facetów tu nie ma więc drogą eliminacji dojdziesz do tego kto pisał - wyglądasz na bystrą kobietę :) to taki wieczorny rebus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
to ja 30 - jak widzisz upał dał mi się we znaki co widać przekręcając twoj nick ;) sorrki, ale jeśli idzie o twoją dzisiejszą rozmowę to zgadzam się z tobą.....ludzie są wzrokowcami i ma to również wpływ na decyzje życiowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
z rana kiedy umysl jest wypoczety podejmuje probe rozwiazania tej zagadki stawiam na ciebie facet ;-) Hej Zalotka:-) dzis ma byc chlodniej wiec bedzie mozna odetchnac. Milego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×