Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta po 30tce

Ilu jest jeszcze facetow

Polecane posty

Gość gość to ja 30
faceci czasem to nie wiadomo kogo unikają, jak spotkają na przelotna znajomość to zostawią bo dała co miała i wystarczy im a kolejna, która chce więcej dać ale i wziąć to też już nie bo uczucia emocje to dla nich za dużo..no i bądź tu człowieku mądry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrrrrrrrrrrr!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gfedsafgv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
30tka- to są moje obserwacje, takie są fakty ale oczywiście są wyjątki, staram się nie uogólniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
30 jako facet muszę ci przyznać nieco racji :) Ale prawda jest taka, że jak facetowi coś zbyt łatwo pójdzie to nie traktuje tego poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
ok spoko wszystko rozumie w sumie zgadzam sie z wami tylko nie wyobrażam sobie świata tych związków i romansów właśnie bez emocjonalnych kobiet:) bo czy nie o to chodzi by poznawać się, dowiadywać się o nas samych nowych coraz ciekawszych rzeczy, doświadczać....będąc w przelotnych romansach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
w romansie muszą być emocje - nawet przelotnym. Inaczej faceci korzystaliby jedynie z prostytutek - mechaniczny seks i powrót do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
emocje są ważne ale trzeba je dawkować i na nimi panować, faceta trzeba wyczuć....jeśli od początku oboje nastawiają się na przelotną znajomość to lepiej się tego trzymać ale przecież są też faceci którzy potrzebują czegoś więcej niż tylko romansu i z takimi pewnie łatwiej wejść w bardziej emocjonalny układ.... nie ma zasady i reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja
chyba coraz bardziej i więcej wymagamy od innych nie wiele dając z siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
zalotko znowu się zgadzam :) facet zapewne też musi wyczuć kobieta - jak wielkie są jej oczekiwania. Pewno, że są faceci szukający emocji i miłości - to banał ale w związkach jest jedna reguła: brak reguł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
moim zdaniem nie powinno sie wchodzić w jakieś dziwne układy i przelotne znajomości albo jest się z kimś i tworzy się związek albo nie..zawsze ktoś w takim układzie cierpi oczywiście najczęściej kobieto bo tu znowu pojawiają się emocje...może jestem starej daty ale układy to nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
30tka - takie układy nie są dla wszystkich ale również nie należy ich negować.....czasami dzięki takim układom można wiele dowiedzieć się o sobie, odkryć nowe rzeczy, nauczyć się czerpać przyjemności z rzeczy do których wcześniej nie miało się przekonania, każdy sam w pewnym momencie wie czy chce czy potrafi być w takich układach czy lepiej jednak poszukiwać partnera na "całe życie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
ale tego wszystkiego o czym piszesz możemy sie dowiedzieć będąc w normalnych związkach gdzie nie zakładamy z góry, ze to chwilowy układ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
30tka - pewnie tak, tyle że wtedy tak bardzo nam zależy, tak mocno jesteśmy sobą zauroczeni że zupełnie inne rzeczy się liczą, wiele rzeczy przyjmujemy mimo iż nie koniecznie są z zgodne z naszymi pragnieniami bo czego się nie robi z miłości, zależy kto czego szuka i oczekuje w taki związek/układ wchodzi.... ale to tylko moje przemyślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
zalotka chyba miała na myśli układ - gdy osoby nie chcą się wiązać na stałe - są na etapie przejściowym. To nie jest dla każdego i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
"To nie jest dla każdego i tyle" - z tym sie zgadzam: ) już myślałam, że uciekłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
na razie znikam - będę później jeśli nie zaśniecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
ok to miłej nocki bo mnie późno to niebedzie:) zalotka ty tez uciekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćz
30tka - jeszcze trochę zabawie ale dziś już nie do północy, nieładny - pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
ok ja tez długo nie dałabym rady:) rano do pracy trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
oj tak, jutro mam wyjątkowo intensywny poranek więc chcę się w końcu wyspać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
to zmykamy:)miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
wzajemnie do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
Witam:-)jakos cicho.. ..weekend trzeba milo rozpocząć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
cześć 30-stko (na marginesie - może pomyślisz nad innym nickiem, który będzie prostszy do wpisywania w naszych wymianach? Na razie jesteś numerem - niemal jak więzień :);):) ) U mnie początek weekendu - pogoda cudna oby jak najdłużej. A zalotka skoro miała "wyjątkowo intensywny poranek" - może jej zeszło na cały dzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
30tka, nieładny Witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
nieładny faktycznie pogoda sprzyja więc przed kompem to dopiero na dłużej po zmroku, wampirki pamiętasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
miło was widzieć..juz myślałam , że dezercja ;)nieładny ale ty miły jesteś na dzień dobry:p może masz propzycje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×