Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta po 30tce

Ilu jest jeszcze facetow

Polecane posty

Gość gość to ja 30
zaraz tam kiepsko, każda choć raz udawała więc duże prawdopodobieństwo, że twoja też:p :p każdemu facetowi zdarza się, że nie doprowadzi więc nie ma co tu kręcić, że wy tacy cudowni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
pozostanę przy swoim - pojętny i doświadczony facet wie jak "zaspokoić" kobietę....i wówczas udawanie nie jest potrzebne - wystarczy zaangażowanie i dobre chęci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z tym kafe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
kafe jak to kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
to dlatego, że całkowicie przejeliśmy ten temat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
nieładny - racja w tym co piszesz ale wybacz nie wierzę, że jest taki facet przy którym kobieta ma za każdym razem orgazmy...jeden, dwa no trzy zależy od tego ile jest czasu na seks ale raczej dwa na trzy się udaje.....a co faceci nie udają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
zalotka nie ma co drążyć, facet nigdy sie nie przyzna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
coś nam się erotycznie zrobiło :) zalotka wszystko zależy od ludzi, od czasu, od nastroju i wielu innych czynników. Kwestia zgrania i zaufania, kwestia jak bardzo się angażujemy itp - myślę, że nie ma recepty i złotego środka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
zgadzam się wszystko zależy od zaufania do partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
ja juz uciekam, miłej nocki wam życzę...a jutro poczytam czy była kontynuacja tematu;) [a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
gdy kobieta zaufa mężczyźnie i ten na nią działa - jest w stanie oddać się całkowicie, jak to się mówi pójść na całość. Dochodzą emocje, chęć oddania się, zrealizowania fantazji itp. To wybuchowa mieszanka - tylko facet musi wiedzieć - jak zdobyć to zaufanie, jak rozpalić te emocje ...a gdy wie to jest szczęściarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
gość to ja 30 słodkich snów :) może nawet kosmatych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
to ja 30 - miłej nocki nieładny - faktycznie facet który choć trochę potrafi zrozumieć kobietę, który choć trochę chce się starać potrafi sprawić że kobieta staje się niesamowicie otwarta i z wielką przyjemnością oddaje to co sama zaznała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
tylko wiedzę zdobywa się z czasem - to nazywamy doświadczeniem :) a to zawsze jest w cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
pocieszasz mnie w takim razie czyli coraz większa liczba "kochanków" to teraz zdobywanie doświadczenia :) coś w tym jest, z każdym kolejnym jakoś zawsze mi lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
więc dzięki "doświadczeniu" wiesz jakiego wybrać a jakiego nie :) i wiesz z jakim ci będzie lepiej ....przynajmniej w łóżku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
to fakt.....kobiety w moim wieku wiedzą czego im trzeba, a dobry kochanek i partner muszą być jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
wiem jakie są kobiety w "twoim wieku" :P faktycznie doskonale wiecie czego wam trzeba i dla mnie to zaleta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
ja tu z tobą gadu gadu a tu już 1:1 i piwko się kończy....ech ty nieładny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
rozumiem że jesteś nieładnie doświadczonym facetem :) chwali się bo ostatnio stwierdzam że faceci coś leniwi są i nie chcą się starać, a może to kobiety są zbyt chętne i odważne....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
faceci niekoniecznie są leniwi co raczej nieco zagubieni. To wy mocno się zmieniłyście - jesteście samodzielne, odważne w seksie i chcecie spełniać się i dostawać wszystko. Role życiowe nieco się zmieniają - kobiety często wchodzą w role męskie. Ale w łóżku chcą mieć faceta , chcą być brane, oddają się całkowicie. Tylko często faceci to fajtłapy, żyjące mitem jedynie miłości delikatnej i romantycznej. Wychodzi brak zrozumienia potrzeb kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
zadziwia mnie twoja znajomość tematu a jednocześnie zazdroszczę twojej partnerce (bez złośliwości, szczerze) :) masz rację faceci trochę się pogubili a kobiety im tego nie ułatwiają, szczęściarze ci co trafili na otwartych i pełnych namiętnośc***artnerów chcących doświadczać nowego i jednocześnie chcących słuchać co druga osoba pragnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
słuchanie kobiety sprawia, że facet staje się lepszym kochankiem, lepszym partnerem. Tylko kobieta musi także wiedzieć co mówić...inaczej facet zaczyna zakłada na uszy "filtry"...i już nic nie słyszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
zapamiętam :) a słuchanie drugiej osoby tyczy się obu stron....bez tego nie ma przyjemności, zgranie nie tylko w łóżku (choć w dużej mierze właśnie tam) daje niesamowite doznania i chęć odkrywania wspólnie znacznie więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
masz rację z tym wzajemnym słuchaniem - seks to nie popisy indywidualne - tylko aby było wyjątkowo musi być gra zespołowa :) Anglia już raczej jedzie do domu :) Urugwaj rządzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
piękne zakończenie tematu ;P hihihi ten mundial zaskakuje nie da się ukryć....słodkich snów nieładny, i mam nadzieję do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
słodkich snów zalotko - myślę, że zawitam jutro 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
witam urlopowo i leniwie....dziś słońca znowu brak ale humor dopisuje więc i Wam pogodnego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
nie wszyscy mają to szczęście i byczą się :) ktoś musi popracować :) ale i tak miłego dnia życzę wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×