Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta po 30tce

Ilu jest jeszcze facetow

Polecane posty

Gość gośćzalotka
witaj nieładny :) nie przesadzaj jeden dzień laby to jeszcze nie szaleństwo to relaksik do pełnego urlopu to ja jeszcze muszę poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
a jakieś konkretne plany już masz na urlop? Mi chodzą po głowie góry i to mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćz
wrrr:( znowu mi nie przeskoczyła strona i wpisów nie widzę aaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
hmmmm.....czekam na info od znajomych, plan bieszczady ale na razie plan zobaczymy co i jak w połowie lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
dobry wybór - mi także chodzą po głowie. Byłem tam kilka razy i zawsze chętnie tam wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
ja byłam ze dwa razy ale sto lat temu :) z przyjemnością wrócę, bieszczady zawsze mile wspominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
ja tam byłem wielokrotnie - ostatnio chyba dwa lata temu - nieco się zmieniły - ale nadal się piękne i nie tak dużo turystów co do mnie jest zaletą - nie znoszę tłumów na szlakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
dlatego bieszczady uchodzą nadal za dzikie bo niewielu ludzi tam dociera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
ok znikam, czas się ruszyć :) miłego dnia i pewnie do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
witam łobuzy;) no temat był ładnie pociągnięty:D nieładny - "Tylko często faceci to fajtłapy, żyjące mitem jedynie miłości delikatnej i romantycznej. Wychodzi brak zrozumienia potrzeb kobiety" to niesamowite, że wypowiedziałeś się negatywnie o facetach;)czy to nie mit....:p dla mnie nie, zgadzam się z tym:) Czytając was można się sporo dowiedzieć..czytając między wierszami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
cześć łobuziaro 🖐️ to nie była negacja tylko zauważenie zjawiska. Gdyby wiedzieli nieco więcej o potrzebach kobiet i o tym, że one ulegają z wiekiem zmianie (hormony robią swoje) wówczas byliby superkochankami. Mówiąc o micie - jedno nie wyklucza drugiego- najlepszy jest miks - i to i to - wszystko dla ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
no niestety muszę się z tobą zgodzić, po części hahaha :p ale nie tylko hormony robią swoje ,seksualny temperament też jest istotny a tego nie zmieni wiedza na temat "co lubi kobieta"....no ale może jeszcze za wcześnie na takie tematy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
dlaczego niestety? :) to fajnie, że się ze mną zgadzasz :) A wiedza oczywiście, że nie zastąpi temperamentu. Gdy kobieta widzi, że ma obok siebie napalonego faceta, który jeszcze wie jak ma się nią zająć i wie dokładnie co ona lubi - potrafi iść na całość i całkowicie się zaangażować. Takie kochanki są niezwykle cenne :) Może i za wcześnie na takie tematy :P ale wieczorem mnie nie będzie - jakaś imprezka się szykuje u mnie :) i wątpię abym był w stanie potem pisać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
niestety bo lubię się z tobą drażnić :p tym razem też masz rację kurcze jak sie tak zgadzamy to nie ma co tematu rozwijac :D to jutro wstajesz z syndromem dnia wczorajszego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
miało byc droczyc wszyło drażnić ale też może być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
nie odbiegasz za bardzo do wzorca kobiety po 30 :) i pewno lubisz jeszcze nieco starszych od siebie facetów :P .....a droczyć to ja także się lubię :) i nawet podoba mi się ta Twoja kobieca ciekawość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
no lubię no ....co mam ci powiedzieć , że nie...czy mam się teraz zaczerwienić;) To miłe bo mam jeszcze kilka pytań w zanadrzu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
pewno fajnie się rumienisz :) jeśli będę mógł to odpowiem na pytania na publicznym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
coś wymyśle by je zadać :)aż tak osobiste nie będą....chociaż kto wie, kto wie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
na osobiste tylko na priv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
oj tam damy rade:D czy w tej chwili relaksujesz się rozmową ze mną ;)będąc w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
oczywiście :P ale zaraz kończę i zaczynam łykend :) obu tylko pogoda dopisała ... No to poproszę o pierwszy zestaw pytań Wysoki Sądzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
co raz bardziej zazdroszczę tobie pracy:D pytania będą jak na dłużej zostaniesz:) ja się tu rozkręcę a ty uciekniesz...powinieneś wiedzieć, że kobiety tak nie można zostawiać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
planujesz weekend po za miastem? choć nie wiem czy ty w mieście mieszkasz:D na ale tak zakładam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
mieszkam w mieście - nie za wielkim ale mieście :) sobota - dochodzenie do siebie po imprezie - może spacer, rower, grill itp. Niedziela obiad u rodziców i może jakiś wypad za miasto. Skoro pytania bardziej z gatunku intymnych to chyba dziś się nie uda :) niedługo będę zmykać. Jak się przy mnie rozkręcisz będziesz mieć kłopot z zaśnięciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
"Jak się przy mnie rozkręcisz będziesz mieć kłopot z zaśnięciem" - trzymam za słowo;) bardzo konkretna odpowiedz oby dalsze takie były:) ok uciekaj miłej imprezy życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
Wyczuwam, że jesteś coraz bardziej chętna na to "rozkręcenie się" :) jeśli mnie instynkt nie myli to bardzo fajnie :) Uciekam teraz i zostawiam pozdrowienia dla ciebie i zalotki :) niezły trójkącik tu się robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
nieładny również pozdrawiam i udanej imprezki oraz lekkiego poranka :) i faktycznie jeszcze trochę a będziemy całkiem zgranym trójkącikiem :) to ja 30 - i co same dziś balujemy ;) ja przy piwku a ty coś preferujesz na piątkowy wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
widzę, że było bardzo spokojnie :P pozdrawiam z lekkim bólem głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×