Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

transport i spedycja

Polecane posty

Gość Gość

Jeśli do transportu potrzebujesz drewnianych palet to skorzystaj z usług Lidal. Fachowcy w tej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom rozglądającym się za odpowiednią firmą zajmującą się transportem i spedycyjną polecam zgłosić się do http://vomax.eu/ Sam z nimi współpracuję i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egon

Jak transport to i opakowania transportowe i materiały opakowaniowe. Taka świetną firmą od tego jest Jaremar z Chorzowa www.jaremar.eu/pl My właśnie z nimi współpracujemy i bardzo dobrze nam ta współpraca idzie. Produkują opakowania transportowe, skrzynie, podesty czy palety. Dostaniecie u nich też materiały opakowaniowe jak folię termokurczliwą, wskaźniki i czujniki, pasy, klamry, spinki. Firma jest świetnie zorganizowana a ich oferta jest pierwsza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eldd

Dobra firma organizująca specjalistyczny transport wielkogabarytowych, ciężkich ładunków to wronkop.pl z Łańcuta. Zajmują się m.in. dostawami piasku i innych materiałów sypkich na place budowy. Są solidni i mają dobre ceny także spodobają wam się bankowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rikk

Mnie się spodobało w blau speed ma spedycji, robota luźna, a płacą dobrze, a więc bez zarzutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zależy od tego, jako kto mąż chce się zatrudnić. W końcu spedycja to nie tylko kierowcy, to też biuro i cała logistyka transportu. Jeśli jako kierowca, to na pewno będzie sporo w rozjazdach, musisz się z tym liczyć. Natomiast jeśli ktoś poszukuje sprawdzonej i rzetelnej firmy, która zajmuje się transportem nie tylko drogowym, to polecam firmę  https://diera.pl/  sama korzystam z ich usług od lat i jestem bardzo zadowolona. Sympatyczna i bezproblemowa współpraca. Do tego towar zawsze terminowo jest na miejscu, nigdy nie było problemu z rozładunkiem. Towar doskonale zabezpieczony, sprawny kontakt i zawsze potrafią doradzić najkorzystniejszą opcję. Także bardzo polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dobra firma jest 123 logistics, zajmują się spawaniem naprawdę solidnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jedną z lepszych firm jest Blau Speed. Dobre pieniądze i dobre warunki. Człowiek wie na czym stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż długo pracował jako kierowca. W Polsce jeździł w Blau Speed i cenił sobie tę pracę. Warunki jeśli chodzi o $$$ jak i atmosferę w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak dla mnie jedną z lepszych firm jest Blau Speed. Dobre pieniądze i dobre warunki. Człowiek wie na czym stoi.

Teraz w tym trudnym czasie też trzymają poziom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam firmę Cargo Transport. Są profesjonalistami. Dbają o terminy i o zadowolenie Klienta. U nas przez cały okres współpracy nie było ani jednej sytuacji, w której bylibyśmy niezadowoleni, zawsze wszystko jest w jak najlepszym porządku i oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.09.2020 o 15:22, MagdaMM napisał:

Ja sporo zlecam Blau Speed i trzymają wysoki poziom. Polecam!

Powiem tylko że mimo sytuacji w kraju nic się nie zmieniło i nadal trzymają wysoki poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współpracuję również ze Spartank Spedition i również bardzo wysoki poziom! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o transport krajowy i międzynarodowy oraz o najlepszą spedycję, to bezapelacyjnie HIT Transport i Spedycja. Są najlepsi w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W transporcie na przykład mebli i innych kartonów doba jest firma Japa&Co. Jak nie najlepsza. Mają dobrą ekipę, są świetnie zorganizowani i potrafią wszystko dobrze ogarnąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×