Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

transport i spedycja

Polecane posty

Gość KarolMasz

Myślę, że mogę polecić Blau-Speed, kolega tam pracował i mówił, że spoko warunki i wreszcie trafił na rozsądnych ludzi, pieniądze chyba też miał dobre bo nigdy nie narzekał, a widać było, że mu się powodzi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniiiiiiel

Polecam Blau-Speed- pracuję w firmie już 3 lata i nie mam żadnych zastrzeżeń. Wejdźcie na naszą strone i zobaczcie czy są jakieś nowe oferty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoooda

Mój pracuje w Blau-Speed. podpowiedz swojemu aby zajrzał do nich na stronę i zobaczył czy nie mają jakiś wolnych wakatów. Bardzo solidny pracodawca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekD

Jakbyście szukali solidnej jakości opakowań transportowych, rzeczy typu skrzynie, podesty, palety to sprawdźcie sobie ofertę chorzowskiego Jaremar. Mają tam też materiały opakowaniowe no i oferują usługi pakowania termokurczliwego czy usługi logistyczne. Firma jest mega solidna, sprawdzona przez nas latami. Mogę powiedzieć, że to mega profesjonaliści, solidna marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daro

Teraz wybór firm jest coraz większy, ale warto stawiać na te które mają już doświadczenie, no i które mają dobrą kadrę i flotę. My mamy umowę z Ol-car - bardzo dobra firma, rzetelna, mają kadrę która posiada uprawnienia ADR i bardzo dobre sprawdzone auta we flocie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Mogę Ci polecić NED Import-Export. Mąż jeździ już dłuższy czas i nie narzeka 🙂 Firma zdecydowanie warta polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia

Mój mąż jeździ w firmie Blau Speed od pewnego czasu i jest zadowolony. Pieniądze są naprawdę bardzo dobre. Myślał o własnej firmie, ale nie ma co jeśli są tam takie dobre warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tą branżę, to nie ma co ukrywać że obecnie na rynku jest wiele firm spedycyjnych, że aż często trudno się zdecydować. Ze swojej strony polecam Blau Speed. Wszystko zawsze na czas, dobry kontakt ze spedytorem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej załapać się na jakieś praktyki albo staż w takiej firmie. Ja, choć dopiero jestem po maturze, to chciałabym właśnie działać kiedyś w tej branży, może coś własnego otworzyć. Na razie jestem w Blau Speed na okresie próbnym i bardzo dobrze mi się tu pracuję. Już teraz widze po sobie ile nabrałam doświadczenia i wiedzy.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do transportu morskiego to my od  paru lat współpracujemy z sopockim przewoźnikiem Okmarit okmarit.com.pl/  i bardzo dobrze nam się układa współpraca. Firma jest godna zaufania, profesjonalna, można  z nim prowadzić biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaron

Usługami transportowymi i spedycyjnymi zajmuje się Latis. Działają kompleksowo i to nam się spodobało - zajmują się także odprawą celną, ubezpieczeniami  towaru, sprzedażą kontenerów.  Współpraca z nimi przebiega bardzo sprawnie a współpracujemy tak już od kilku dobrych lat. Sprawdźcie sobie szczegóły na ich stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol

Tez polecam Blau Speed, jak kolega wyzej. Dobrzy i sprawdzeni 😉 Pzdr 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol

Tez polecam Blau Speed, jak kolega wyzej. Dobrzy i sprawdzeni 😉 Pzdr 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2019 o 10:58, werkyz napisał:

Pilnie szukam firmy, która pomaga przy kontrolach ITD. Czy ktoś miał z was styczność z firmą www.itdinfo.pl?

Z tą firmą nie mieliśmy nigdy wspólnych interesów, ale jeżeli szukasz dobtrej sprawdzonej firmy, świadczącej usługi z zakresu transportu i przewozu ładunków to tutaj zdecydowanie postaw na Blau Speed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pracuje w przewożeniu ładunków, w pracy nie jest ciężko, wypłata zawsze jest na czas, lubię to robić, polecam innym jeśli was też to interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adek

Co do Blau Speed to rozpocząłem pracę w zeszłym roku i jak do tej pory nie ma żadnych problemów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Wojtek

Świetna firma, oferują szkolenia, z których można bardzo dużo wynieść, odpowiednio przygotowują do pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pracowałem w firmie 3 lata, musiałem zrezygnować z powodów prywatnych, jednak miło będę zawsze wspominał czas spędzony w firmie, przede wszystkim firma oferuje szkolenia, które każdego przygotują odpowiednio do pracy. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanislaw

Witam, ktos z transportu budowlanego? Szukamy pod betonomieszarke i poki co oferta na Mercedesa Actosa wydaje mi sie najatrakcyjniejsza (dealer przy S8 Emilianow W-wa). Jak ktos ma doswidczenie prosze o wiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eldor
10 godzin temu, Gość Stanislaw napisał:

Witam, ktos z transportu budowlanego? Szukamy pod betonomieszarke i poki co oferta na Mercedesa Actosa wydaje mi sie najatrakcyjniejsza (dealer przy S8 Emilianow W-wa). Jak ktos ma doswidczenie prosze o wiadomosc

a co  chcesz wiedzieć konkretniej to moze podpowiem? ja mam w firmie actrosa sprawdza sie dobrze, nie ma jakis niespodzianek, dziala bez zarzutu. myśmy kupowali w salonie w siedlcach tam przy s8ce nie byłem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamZo

Usługi transportowe na najwyższym poziomie świadczy Mark Spedition www.mark.com.pl ze Szczecina. Dobrze nam się z nimi współpracuje bo to solidna i terminowa firma z szeroką ofertą (transport, spedycja, magazynowanie, dystrybucja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lordi

Dobra firma transportowa i spedycyjna to www.atdpoland.pl ze Śląska. Profesjonalna obsługa, terminowa realizacja zlecenia, rzetelność i no i całkiem dobre ceny. Współpracujemy z nimi jakieś cztery lata i dobrze nam ta współpraca idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarbon74

W salonie mercedesa w Siedlcach na pewno Ci pomogą, byłem tam ostatnio i znają się na rzeczy jak nikt inny, sprawdź koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktorr

Transportem i spedycją zajmuje się tez firma Latis www.latis.pl/ z Gdyni i zajmują się tym solidnie. Profesjonalizm i dobre podejście do klienta. Plus za to, że mają własną agencję celną i ubezpieczają ładunki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dla nas spedycją zajęła się ekipa z keyo.pl/ i możemy powiedzieć, że radzą sobie na bardzo dobrym poziomie. Firma, która ma spedytorów ze szkoły Haringów i rzeczywiście ich przygotowanie do pracy jest bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emdżej
Dnia 28.05.2019 o 12:02, Gość Sarbon74 napisał:

W salonie mercedesa w Siedlcach na pewno Ci pomogą, byłem tam ostatnio i znają się na rzeczy jak nikt inny, sprawdź koniecznie.

To zdecydowanie. Powiem na moim przykładzie, że przyszedłem do salonu merca w Siedlach zielony bo chciałem spytać jak wygląda cała procedura zakupu i ogarnąć wszystkie szczczegóły. Szeroko ze mna omówili cały proces, każdy punkt został wyjaśniony choc nawet i to nie było potrzebne bo wszystko jest dobrze opisane. Actrosa polecam też z uwagi na ekonomie, pali na prawdę niewiele co jest nie ukrywajmy ogromną zaletą nawet przy małych firmach spedycyjnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paros

W Emilianowie mają podnośnik 5 kolumnowy i najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny. Mercedes Benz i technologia idą w parze, także z mojej perspektywy jest to godny polecenia salon samochodów ciężarowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iggi

U nas sprawdza się poznańska firma Maximus. W grę u nich wchodzi transport i spedycja, plus  obsługa celna i magazynowanie towarów.  Ze wszystkiego korzystamy i we wszystkim dobrze się spisują.  Są solidni, sprawdzają się u nas od lat, po prostu dobrze nam się z nimi współpracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan
Dnia 21.07.2019 o 02:55, Gość Paros napisał:

W Emilianowie mają podnośnik 5 kolumnowy i najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny. Mercedes Benz i technologia idą w parze, także z mojej perspektywy jest to godny polecenia salon samochodów ciężarowych.

Dobrze, że to widzę bo muszę akurat sprawdzić sobie podwozie. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×