Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paulla31567

przesiwowe badanie sluchu

Polecane posty

Gość paulla31567

Witam, Mam pytanie, czy ktoś ma jakieś namiary na poradnie prywatnie bądź NFZ na zrobienie noworodków i badania słuchu w okolicach Katowic ? SA takie terminy a ja potrzebuje na za miesiąc ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Centrum pediatrii- dr. Zawiślak Budny. Zarówno na nfz można u niej zrobić jak i prywatnie. Niestety terminy są odległe... Ile Twoje dziecko ma? Dlaczego potrzebujesz za miesiąc już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulla315
Ma dwa tygodnie, muszę to skontrolować ponieważ ma narośl na uchu. A gdzie to się znajduje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szpitalu badanie nie wyszło? Nie dostałaś skierowania? Dopiero 3 miesięcznym dzieciom robią badania audiologiczne. My by;liśmy w Chorzowie w centrum pediatrii (ul. Tr*****a) ale ta lekarka przyjmuje też w katowicach (nie wiem gdzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość David Duchowny
Jurek Urbam ma klinikke w warszawie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula315_
Tak dostalam do Chorzowa ale terminy na wrzesniec tak jak i na Ligocie w Katowicach. Miałam robione ale muszę powtórzyć ze wzgledu na narośl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może idz do laryngologa? Badanie audiologiczne może nie wyjść a potem czeka się i tak na badanie abr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimmm

Aparat dopasowany do słuchu kupiłam w ABC Słuchu na Mazowieckiej. Ja bym ich poleciła. Robią badanie, pomagają w dopasowaniu modelu do człowieka. Pierwszy raz od wielu lat zaczęłam słyszeć wyraźnie i to w każdych warunkach, nie tylko w idealnie wyciszonych pomieszczeniach ale też na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×