Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

oto jakich kobiet szukaja dzisiejsi tak zwani "mezczyzni"

Polecane posty

Gość takaprawdaona
Mężczyźni w dzisiejszych czasach szukają kobiety która zrobi za nich wszystko. 1 Poderwie ( to już nie te czasy, gdzie mężczyzna uwielbiał zdobywać teraz im się nie chce i wolą żeby kobieta zrobiła pierwszy krok ) 2 Zarobi na siebie żeby jemu więcej zostawało ( już im tak nie przeszkadza, ze kobieta może zarabiać więcej od nich) 3 Ugotuje 4 Będzie wierna, ale najlepiej jakby była wyuzdana, pewna siebie i rozrywkowa. Skromne zdecydowanie odpadają i są mało atrakcyjne. 5 Miała prawko, bo jak się pańcio schleje to żeby miał szofera. 6 Urodziła mu co najmniej dwójkę bo jedynak to nie wypada. I do tego mega zgrabna figura po ciąży jak z wybiegu to nic, że pańcio ma wielki brzuchol i wygląda jak wieśniak, ale kobieta u jego boku musi być bez skazy jak fotomodelka. Na razie tyle mi przychodzi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaprawdaona
A skąd moje spostrzeżenia pracuję, pracuję z facetami i słyszę jakie mają wymagania jak dyskutują miedzy sobą i o zgrozo przez to zniechęcam się do nich i coraz częściej mam ochotę zostać singlem do końca życia, bo po co mi takie dziecko w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś żadna nie napisała że kobieta ma kochać swojego mężczyznę a zdawałoby się dojrzałe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to już wiem czemu jesteście same :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz do mnie startowal taki wiesniak oblesny z zakazana morda, zaraz mu powiedzialam co mysle o jego fizys, ZENADA. wyzwalam od paskud, paszczurow i oblesnych brzydali i grubasow!!! wsiury zasrane, tacy z domu nie powinni w ogole wychodzic, bazyle glupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie uprawiam sexu od lat 8, nie mam partnera za to depresje i nerwice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
chyba tak zwani dresiarze, a nie mężczyźni? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak zgadzam się że wymagania mężczyzn w stosunku do kobiet wciąż rosną ma być 1 sex bombą 2. super wykształcona znającą 3 - 4 języki obce 3. dobrze zarabiającą 4 posiadającą prawko i auto und mieszkanie 5 służącą do rozmnażania ale potem figura ta sama i jednocześnie opieka nad potomstwem i ciągłą ochotę na sex powinna mieć .. przy czym panowie mogą być pijaczkami niezadbanymi być rozwodnikami płacącymi alimenciki lub też prowadzącymi się lekko ...itp... po prostu żenada lepiej być singielką .... i bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Tak tak :) Potrzebna nas u was znajomość języków. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zalezy od kazdego ;) ja co prawda mam dopiero 20 lat ale dbam o siebie sam dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma uwielbiać seks oralny (koniecznie z połykiem), nie miewać okresu i humorów, mieć wąską szparkę i duży biust, dbać o ego swojego faceta, nie marudzić gdy wychodzi z kumplami lub z przyjaciółką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc103
Nie każdy jest wielbicielem dużego biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie może być za mądra czy wykształcona, w każdym razie nie może być mądrzejsza, lepiej wykształcona ani zarabiać więcej od faceta. Facet musi być zawsze trochę od niej we wszystkim lepszy. To oczywiste, inaczej dotyka to jego ego. Ale mądra może przecież udawać głupszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest prawda autorko o czym piszesz, im większy brzydal, tym większe wymagania, szuka modelki. Mój obecny facet też jest brzydki, ale jestem z nim tylko dlatego, bo jest dość hojny ;) Jednak czasem się z nim wstydzę wyjść na ulicę, bo ja jestem niebrzydka, a on nieatrakcyjny i po prostu wizualnie do siebie nie pasujemy, tak mi się wydaje przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonapuszka
No i co z tego? Ja byłam: * młodsza 8 lat, * zgrabna, * zarabiajaca, * całkiem fajny samochód, * bardzo fajne mieszkanie, * gotujaca, * sprzatająca, * sex uuuuuuu :) * wydepilowana :) * zawsze uśmiechnięta, * ........... I wyrzucił mnie na śmietnik, gdzyż, jak raczył uargumentować: "jesteś idealna, bardzo mnie kochasz a mi sie już nie chce, potrzebuje nowych wyzwań"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonapuszka
i zapomniałam dodac: on był malym, grubym, łysiejącym facetem gorzej ode mnie wykształconym z alimentami na karku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzacybab
I h/u/j wam w d**e!!!! Les filles facile!!!!!! Espèce de salope!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzacybab
I jak MADELLINE ??????? Hyhyhyhyhy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a je/bac ich , fakt potwierdzam ,a najczęściej takie wymagania maja knury po zawodówie, wzrostu siedzącego psa , tyrający na produkcji iq małpy,i wyrazem twarzy wiecznego debila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać siedzą tu kobiety z problemami, wrogo nastawione do facetów, o wygórowanych wydumanych wymaganiach. Ze słownictwem nie najwyższych lotów (którym pewnie częstowały swoich facetów aż ci uciekli od nich).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czerwonapuszka- rozumiem jakie to musialo być dla Ciebie upokarzające. Mnie też kiedyś rzucił facet, straszny brzydal, ja ładna, choć biedna (bez mieszkania, auta), ale z wyglądu naprawdę nic mi nie brakowało, i jakie to było dla mnie upokarzające gdy wlasnie takie brzydal mnie zostawil :D czlowiek myslal, że jak brzydki to wartosciowy, a jednak pozory mylą. Ale to bylo dawno temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wcale że nie ! Ja szukam: 160-165 cm 45-50 kg lekko opalona włosy zadbane ( bardzo ) pępek czysty i pachnący biust jak najbardziej noga sarenki i pupa syrenki wiek około 30 Zgrabny nos, ładne oko, usteczka gadatliwe, niezłośliwe iq powyżej 140 No i ostatnie najważniejsze musi zaiskrzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×