Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

oto jakich kobiet szukaja dzisiejsi tak zwani "mezczyzni"

Polecane posty

Gość gość
Stuknięty jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i żeby tego swojego ajkju nie trwoniła na tekstylne aranżacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popullia
a co dajesz od siebie?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirex94
a teraz z ciekawosci do pan ;) co myslicie o facetach co przesadzaja ze swoja pasja do samochodów?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najśmieszniejsze jest to, że jak się panów słucha (kiedy nie ma w towarzystwie ich dziewczyn/żon etc to dokładnie takie teksty lecą. Ta za gruba, ta ma za duży/mały tyłek (bo tyłek może być zarówno za duży jak i za mały), ta ma słabe cycki, krzywe nogi a panowie wyglądają tak: 1 na 5 ma prawidłową wagę, 2 ma lekką nadwagę, jeden jest otyły, jeden ma niedowagę. Panowie nie są już bardzo młodzi, więc zakola lub prześwity się u panów jak najbardziej pojawiają. Normalnie skrzyżowanie Apolla z Adonisem. Jak kiedyś parsknęłam śmiechem to już przy mnie takich bajek nie opowiadają. A generalnie to są całkiem mili goście, mają normalne żony/partnerki o które dbają, ale cóż pofantazjować zawsze miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirex94
panie maja tak samo w swoim towarzystwie ;p a z tymi autami chodzi mi o np czeste gadanie na temat aut, traktowanie wlasnego auta jak zywej czujacej istoty itd ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może inaczej...przesada w niczym nie jest wskazana:) Może dobrym wyjściem jest znalezienie kobiety o takiej samej pasji hobbistycznej, tylko gdzie takiej szukać?:) A może wprost odwrotnie powinna mieć zupełnie inne, różne od Twojego hobby. Ponoć przeciwieństwa się przyciągają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze cos
zapomnialyscie dodac ze dwa dni po porodzie powinna wygladac jak modelka i pamietac ze ciaza to bardzo trudny okres w zyciu mezczyzny i nalezy mu sie wtedy dodatkowe wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby tak się zastanowić to zarówno kobiety jak i mężczyźni mają ciut surralistyczne wymagania do płci przeciwnej a wystarczyłoby wymagać od kogoś tyle samo co i od siebie i ani krzty więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22nika28
Oj lepiej chyba czasami być bez mężczyzny, bo oni sami chyba nie wiedzą czego chcą albo mają wymagania właśnie: przynieś, podaj, pozmiataj i nie marudź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet nie musi być piekny, bo nie w urodzie atrakcyjność faceta leży. A brzuch mu nawet powagi doda. Kto nie ma brzucha ten kiepsko ru...a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci nie wiedza czego chca ale kobiety jedno mowia drugie mysla a trzecie robia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CleverMan
kobiety cha wszystko od jednego faceta a faceci cha tylko jednego od wszystkich kobiet :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CleverMan
poprawka; "kobiety chca wszystko od jednego faceta a faceci chca tylko jednego od wszystkich kobiet "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura. Nie przepadam za specjalnie opalonymi, wolę jasną karnację, nienawidzę kolczyków w pępku... dostaję drgawek jak widzę po prostu, wolę 170 +, biust C tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezsensowne przelewanie frustracji lal na facetów. Pewnie że łatwiej dostrzegać wady u kogoś niż u siebie, tylko że to droga donikąd. No i faktycznie faceci mają wręcz nieziemskie wymagania: chcą mieć dobry seks, dobre jedzenie i dobre piwo. Faktycznie wymagania nie do spełnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość81
A ja chciałbym spotkać uczciwą, odpowiedzialną, poważną, cichą i skromną kobietę po 30 tce. Pragnącą założyć rodzinę, marzę o córece. Chciałbym stworzyć prawdziwy dom, dzielić się obowiązkami i cały czas starać się o nasz związek aby z każdym dniem był coraz lepszy. Wygląd nie jest najważniejszy ale chciałbym aby była naturalna, prawdziwa, zadbana, miała naturalny kolor włosów i nie była umalowana jak laleczka z solarium. I co? nie ma takich kobiet. Ja nie spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja taka jestem (naturalna blondynka, nie opalam się, maluję się lekko), 29l, ale ja niestety nie chcę mieć dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleficent
gosc81 - ja taka jestem z jednym wyjatkime, ja nie chce miec dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedzą co dobre :) zazdrośnica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooo........., w Częstochowie to mieszka taki Andrzejek co to już 2 razy był w Kołobrzegu i wszystkie laski wykochał. I znowu ma zamiar jechać do Kołobrzegu. Teraz wrócił krótko przed świętami Wielkanocnymi. Pa kochanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×