Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ukryta prawda

Płakać mi się chce oto 9 powodów mojego płaczu

Polecane posty

1. Nie mam matury 2. Nie wiem czy pójdę na studia 3. Nie zrobiłam tytułu technika w technikum 4. Rezygnuje ze szkoły policealnej a dyrektorka nie chce mi oddać papierów 5. Mam rentę socjalną i umiarkowany stopień niepełnosprawności 6. Rodzice nie starają się o rentę, są nieodpowiedzialni 7. Nigdy nie miałam miłości 8. W szkołach nikt mnie nie lubił 9. Otaczam się między debilami i idiotami w każdym otoczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. to zrób maturę. 2. jak zrobisz maturę, to możesz pójść. 3. to wróc do technikum i zrób tytuł albo jakoś zaocznie, eksternustycznie, da się chyba. 4. dlaczego rezygnujesz, skoro narzekasz na swój brak edukacji? 5. ciesz się z renty. 6. nie zwalaj na rodziców, sama musisz zadbać o siebie. 7. to poszukaj. 8. trudno. 9. zmień znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty to masz problemy ehhh chyba ja chciała bym tylko takie.... Nie no spoko może i dla ciebie są one ogromne..- ja tez nie mam szkoły ani matury ,choruje na astygmatyzm,niedoczynność tarczycy , zespoł jelita ndwrazliwego , zaburzenia odrzywiania ... Do tego mam 25lat do tej pory siaram się o dziecko ( mam nadzieje że teraz się udało) mieszkam z teściową którą nie trawie , Moj ojciec jest alkoholikiem a zresztą też byłam a może nawet wciąż jestem .... Nie pracuję chodź szukam pracy ... Moj luby może tez być też Poważnie chory acz kolejek ja wmawiam sobie ze to nerwica ,mamy ciągle jakieś długi... Ostatni raz spodnie kupilam sobie hmmm rok temu :( bo mnie po prostu nie stać.... Ale nie dołuje się!!!! No bo ejjj czy warto ? Zobacz cale życie tak naprawdę przed nami jeszcze się wszystko ułoży:) ja wstaje codziennie z uśmiechem na twarzy i z przekonaniem że będzie coraz lepiej:) i tak się dzieje .... Także i tobie polecam zmianę nastawienia do świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc

Na twoim miejscu bym się o dziecko nie starała. Nie chciałabym mieć takich rodziców. Sorry ale lekko z wami mieć nie będzie.  Żal dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ukryta prawda. Jawne kłamstwo.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×