Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki polecacie park rozrywki, miejce na majówkę?

Polecane posty

Gość gość

Najlepiej w okolicach woj. mazowieckiego. Myślałam o Łodzi, jest park rozrywki, można iść do zoo (bo w Warszawie byłam 2 razy w zoo). Polećcie proszę miejsce gdzie można spędzic fajnie 3 dni z dzieckiem 5 lat i najlepiej żeby było blisko zoo. W Bałtowie byłam w tamtym roku to też odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jest tam jakiś park rozrywki czy co to są za rozrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest Western City, jest park dinozaurów bardzo fajny, parki linowe, po drodze w Kowarach Park miniatur, suche tory saneczkowe i w ogóle dużo atrakcji typu dmuchane zamki i inne pierdoły. W Western City możesz liczyć cały dzień, są różne pokazy...kowbooje, indianie...złota możesz szukać, jeździć na kucykach, pływać łódką...W Szklarskiej Porębie są dwa wodospady do których mżna piechotą spacerkiem iść już z 4-latkiem, a nawet mniejsze dzieci widziałam. W Kowarach jest też dość fajny zalew...w sumie 3 dni to monimum, żeby sobie na spokojnie wszystko z dziećmi pooglądać :) polecałabym raczej 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My właśnie jedziemy z naszą 5latką na 4 dni do Szklarskiej Poręby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zoo to tylko wrocław:) Koło złotoryji masz ranczo Grapa z różnymi wolnobiegającymi zwierzętami, w karpaczu i szklarskiej porębie sporo rozrywek. Oprócz tego aquapark w polkowicach:) Ogólnie na dolnym śląsku nie będziesz się nudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmesa
W naszych planach jest Park rozrywki Zatorland, mieliśmy jechać w lipcu, ale chcemy się załapać na dinozaury o zmroku i wyjazd przełożyliśmy na sierpień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my byliśmy w tym roku tutaj - http://www.park-dinozaurow.pl - świetne są te modele i ogółem bardzo ciekawe atrakcje, po zmroku naprawdę fajnie wyglądają, dzieciaki miały mega frajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na pierwszy park rozrywki wybrałem wspólnie ze swoim synkiem http://www.parkrodzinka.pl/ bawilismy się wspólnie z animatorami świetnie. Sa dobrze przygotowani nawet na duże liczby osób więc każdy znalazł tam coś dla siebie. Więcej takich miejsc poprosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z odwiedzonych do tej pory polskich parków rozrywki chyba najbardziej podobało mi się w Solparku - http://www.solpark-kleszczow.pl Mają tam mnóstwo sportowych i wodnych atrakcji – w sam raz na majówkę i nie tylko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsia
Ja polecam Jurapark w Krasiejowie, jest to miejsce bardzo oryginalne, stworzone przede wszystkim z myślą o dzieciach, ale nie tylko :) jako dorosła osoba, również miło spędziłam tam czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaDios
Majówka obowiązkowo na świeżym powietrzu, nie wyobrażam sobie inaczej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaUla
Jurapark jest super;) zobaczyć tam można dinozaury, wielkie figury w stu procentach odzwierciedlające ich wygląd, dodatkowo wykopaliska, kości dinozaurów, jest też park ewolucji i nauki o człowieku, full atrakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzennna4
Warto też pamiętać, że w maju jest Noc Muzeów, w tym roku Jurapark też brał udział i było SUPER!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ochaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A innych nie stac na podstawowe potrzeby. Przykre. Inni rozbijaja aie nie wiedza co z pieniedzmi robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam, że wkrótce mają otworzyć świetny park rozrywki - http://ceramilandia.pl/ . :) Jeśli otworzą do tego czasu, chętnie wybiorę się z całą rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Europapark w Niemczech, przy granicy z Francja i Szwajcaria. Lecisz do Bazylei/Miluzy (to wpolne lotnisko Francji i Szwajcarii), stamtad pozyczasz samochod i jedziesz do Europaparku. Francuskie dzieci uwazaja, ze Europapark jest lepszy niz Disneyland.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam hotel Gorzelanny w Pokrzywnej i położony niedaleko park rozrywki Rosennau. Bardzo fajne miejsce na rodzinny wypad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne miejsce na wyjazd z dzieciakami to Park Dinozaurów niedaleko Gorzowa http://www.park-dinozaurow.pl/ Bawiliśmy się tam super a dzieciaki to po tej wizycie już w ogóle zostały zapalonymi paleontologami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.02.23 A innych nie stac na podstawowe potrzeby. Przykre. Inni rozbijaja aie nie wiedza co z pieniedzmi robic X Zycie :) nie bede siedziec w domu bo inni maja gorzej , mi tez nikt nic nie dal do wszystkiego dotyralam sie sama , trzeba miec tylko troche oleju w glowie, Polecam Jukupark w Åbu Finlandia albo lisaberg w Geteborgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pójście do parku rozrywki to rozbijanie się? :) Normalna rzecz. Dzieciaki nie mogą cały dzień w domu siedzieć, w weekend trzeba coś z nimi zrobić. Moje dzieci są bardzo żywiołowe, takie miejsca ratują mi dom przed rozniesieniem ;) Każdy rodzic wie, że jak dziecko się wybiega i wyszaleje, to jest łatwiej. Większą część roku szaleją po dworze, ale zimą albo w deszcz chodzimy do http://www.parkrodzinka.pl/ Fajne miejsce, dziecko się bawi a ja mam chwilę na poczytanie książki czy gazety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomiędzy Warszawą a Lubinem jest bardzo fajny park taki dla dzieci dla rodziny. Nazywa się Farma Iluzji - http://farmailuzji.pl/pol . Dużo tam atrakcji jest, nasze dzieci bawiły się super jak tam byliśmy, a i dla mnie to też byly miłe atrakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jeszcze można kupić niedrogie bilety do zagranicznych parków rozrywki. W Niemczech jest niedaleko Heide Park, albo Legoland w Danii do którego teraz latają bezpośrednio samoloty z Warszawy. Polecam tylko rezerwować bilety do parku wcześniej, na takich stronach jak np. Parkmania, bo można zaoszczędzić 30% kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie wiecie co robić z waszymi dziećmi w czasie weekendów to wydaje mi się , że dobrym pomysłem są zwykłe planszówki . trochę zapomniane i w cieniu komputerów , ale naprawdę dają szansę na spędzenie czasu w gronie rodzinnym i fantastyczną zabawę. Dzieci w czasie takiej gry uczą się poznawać różne przedmioty czy pojęcia . Gra planszowa to także szansa , aby nauczyły się w rywalizacji i przegrywania co też jest ważne. No i jest to alternatywa dla komputerów, telefonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meliszsza
jeżeli chodzi o parki rozrywki, to u nas mamy Rabkoland i moi zdaniem jest naprawdę świetny! w tym roku pojawiło się u nich wiele nowych atrakcji, wiec jest jeszcze lepiej! ceny są bardzo ok, wszystko jest bardzo zadbane, nie wiem czego można chcieć więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×