Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki polecacie park rozrywki, miejce na majówkę?

Polecane posty

Gość gość
Polecam Europa Park w Niemczech i wszystkie parki rozrywki na terenie Danii plus Parki wodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Farma iluzji już ktoś pisał - potwierdzam, bardzo fajna (Trojanów). W tych samych okolicach jest też park Magiczne Ogrody, podobno świetny, choć nie byliśmy jeszcze. Za to mogę polecić kupowanie biletów na gruponie. W zamkniętych pomieszczeniach warto zobaczyć Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Jest tam też ekspozycja dla maluszków (chyba do 5 lat, nie pamiętam dokładnie)- galeria bzzz, która jest w ramach biletu, ale trzeba mieć rezerwację, więc trzeba wcześniej kupić bilet, bo potem może nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a, zapomniałam dopisać, że Magiczne Ogrody są w Trzciankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie wcale nie trzeba jechać jakoś nie wiadomo jak daleko żeby się świetnie bawić w parkach rozrywki :) mamy w końcu chociażby rabkoland, który jest świetny? Wielki wyjazd tylko do parku rozrywki np. do niemiec? Bez sensu. A tu mamy bliziutko, idealnie na jeden dzien np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliteneska
my byliśmy w rabkolandzie wczoraj. nie ukrywam, mieliśmy po prostu blisko. Ale dzieciakom sie strasznie podobało. I chyba faktycznie nie trzeba na siłę szukać nie wiadomo czego, skoro takie sympatyczne miejsca mamy blisko lub, jak my i cześć osób, po prostu niemal na miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem faktycznie z polskiej oferty najlepszą będzie właśnie Rabkoland. Przynajmniej nasze dzieci bawiły się tam najlepiej, a kilka innych parków też odwiedziliśmy. Do tego ceny nie są z kosmosu, jak w innych (niektórych). Dla mnie bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się ogólnie wydaje, że rabkoland to jest jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza (?) opcja w Poslce jezeli chodzi o parki rozrywki. Słyszałam o nim wiele dobrego, sama byłam z dziećmi - dzieci zachwycone. A i ceny ok. Dla mnie połączenie idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rabkoland jest ogólnie świetny, np. na wakacje czy coś, jak dzieci chcą gdzieś jechać, to nie trzeba jechać nie wiadomo gdzie i na nie wiadomo ile, tylko taki jeden czy dwa dni w rabkolandzie, to jest naprawdę super opcja, sami tak zrobiliśmy w tamtym roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doma88
Rabkoland to totalny czad dla dzieci. Nie pamiętam kiedy ostatni raz moja gromadka tak się bawiła cały dzień na świeżym powietrzu jak tam! Bardzo dużo atrakcji dla dzieci w różnym wieku, jest też gdzie zjeść na spokojnie obiad i odpocząć na słońcu, bardzo fajne miejsce na wycieczkę rodzinną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcecie by wasze dziecko dobrze się bawiło mogę polecić wam www.liderplaczabaw.pl Mają kilka punktów w całej Polsce. Mój synek świetnie się tam bawił. Mają tam dużo atrakcji dla dzieci i dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio wysłaliśmy nasze pociechy do Świata Labiryntów http://www.swiatlabiryntow.pl/ . Jest to o tyle dobre rozwiązanie, że łączy cechy parku rozrywki z przygodą, a jednocześnie edukacją! Często wymagają logicznego myślenia, a przy okazji pozwalają ekslplorować labirynty usytuowane w różnych otoczeniu. Wspaniała zabawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jeździmy na wycieczki do Energyladnii od jakiegoś czasu, bilety kupujemy z parkmanii, według mnie najlepiej,szybko dostaliśmy bilety i w dobrej cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co polecacie dla 12 lastka , bo ten rabkoland to raczej widzialam atrakcja dla 5 latkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla 12 latka może Legoland? Na stronie Parkmanii rzeczywiście są w dobrej cenie bilety do takich parków. Mój syn i mąż byli zachwyceni wycieczką do duńskiego Legolandu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaką mają tam cenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgaaa12
Polecam Zator, bardzo fajne miejsce na taki weekendowy wypad z Krakowa moim zdaniem. Poza Energy to super miejscówką jest też Western Camp (westerncamp.pl). Wioska jak na dzikim zachodzie z prawdziwego zdarzenia, zrobili cały obiekt z rozmachem. Nocowaliśmy w tipi i było świetnie, duża przygoda zwłaszcza dla synka, który mógł się poczuć jak prawdziwa czerwona twarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malak
Park Ewolucji w Sławutówku, Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

My z dziećmi polecić możemy park-ogrodzieniec.pl/ - masa atrakcji dla dzieci w różnym wieku, wszystko świetnie zorganizowany, doskonała zabawa, bezpieczna więc to również istotna kwestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×