Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misiekx

Zaniedbany przez żonę

Polecane posty

Gość misiekx
swiete slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złośliwość wypełzla z szafy i straszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misiek dlaczego żona nie chce się z Tobą kochać? jakiś powód musi być! ja jestem 10lat mężatką i bzykamy się z mężem co drugi dzień,a czasem codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z kafe
Draniu jak już będziesz wolny i ja to daj znać:classic_cool: i obiecuję ci że nie będziesz żebrał o seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiekx
To jak sa chetne czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z kafe
Ja uwielbiam seks, ale nie daje mężowi właśnie dlatego że myśli że mu się należy, ma w d***e moje potrzeby i dopóki sie nie opamięta to będzie jechał na ręcznym;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zrób tak żeby żona też musiała o coś żebrać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z kafe
Trzymaj, tylko że wiesz, młoda już nie jestem:) śpiesz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy gdzie według Ciebie kończy się młodość. Ja mam 31 wiosen i wciąż czuje się jakbym wczoraj skończył 20 lat, i fizycznie i psychicznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak nic z tego nie ma. Ukróć nadskakiwanie żonie to może się jej oczka otworzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z kafe
To jestem starsza od ciebie o 6 lat. Ale zanim ty i ja będziemy wolni to mogę już być siwa i całkiem pomarszczona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z kafe
Co proponujesz Draniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z kafe
Zostawisz żonę i wprowadzisz sie do mnie?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z kafe
Znaczy będziesz mył, sprzątał, podlewał kwiatki, wychodził z psem a ja będę tylko leżeć i ładnie pachnieć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tylko tyle potrafi sprawić żebyś się tak poczuła, to pewnie że tak :p Warunek jest tylko jeden a w zasadzie dwa musisz być dla mnie atrakcyjna pod względem charakteru i fizyczności no i musisz uwielbiać sex :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z kafe
To akurat będzie proste. Jestem atrakcyjna pod każdym względem i lubię seks. No dobra małą oponkę mam ale taką tyci tyci ;) Prawie niezauważalną 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z kafe
Napisałam że lubię seks a ty chcesz abym uwielbiała ehhh myślisz, że to mnie zdyskwalifikuje czy ta nieszczęsna oponka:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli oponka jest tyci tyci to nie dyskwalifikuje, poza tym wcale nie napisałem że masz wyglądać jak wieszak, tylko że masz być atrakcyjna dla mnie :p Jeśli lubisz przynajmniej kilka razy w tygodniu to już jest dobrze :) I zaraz zaczynam się pakować :p Aha a co z Twoim mężem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet_wwa
taka jedna z cafe...uwielbiam oponki u ladnych kobiet..sa sexi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z kafe
Nie wiem, może...jakoś się go pozbędziesz😴On tylko wygląda groźnie:) A teraz wybacz ale muszę uciekać, znaczy... ćwiczyć będę aby oponkę zmniejszyć;) Spokojnego wieczoru życzę wszystkim🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet_wwa
szkoda, ze idziesz jedna.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy, ze napisales o tym, ze pomagasz zonie w domu... to mi starczy... kolejny bankomat-len, typowy Polak, co tylko do zarabiania sie nadaje, bo mezowie z nich zadni, ojcowie tez, a kochankowie to juz tragedia... Cieciu takich jak ty jest pelno, przyjdziesz z pracy I tylko pierdzisz w stolek, bo mamusia nauczyla cie z tatusiem, ze jestes stworzony do wielkich rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje, pomagam w domu, kupuje kwiaty, mówię komplementy, zabieram na kolacje, i żebrze o sex jezyk.gif , i gdzie tu sprawiedliwość ? x moze jak bys nie zebral a bral co twoje to zonka by inaczej na ciebie spojrzala a tak to ma cie za frajera .... kobiety lubia zimnych drani....przemysl to sobie a jak nie to trzaskasz dzwiami i znikasz na kilka dni a nuz sie kocjhanka trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×