Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

11 miesieczne niemowle nie chce pic mleka

Polecane posty

Gość gość

witam czy ktoras mama miala taka sytuacje?moj synek wczoraj skonczyl 11 miesiecy.od ok tygodnia w ogole nie chce pic mleka.tylko rano i dlatego ze z nocy jest glodny bo ostatni posilek jje ok 20-20;30.i to tez tylko 150ml.w ciagu dnia zjada kanapki z serem zoltym lub jakims twarozkiem,obiadek,jakis deserek-owoc lub serek waniliowy z biszkoptem,na kolacje roznie albo kanapeczka albo jajecznica.sok ok 100-150ml i herbatka ok 5 razy dziennie po 120ml.na noc mleka tez nie chce wypije 30ml i butelke wyrzuca.czy jesli zamiast 2 butelek mleka ktorych nie chce pic podam mu zamiennie np jogurt i twarozek bd dobrze?bo jak zaczelam ten temat to stwierdzila ze to przez chorobe.chory jest od wczoraj a ta faza na niepicie mleka trwa tydzien z haczykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha i pije kasze manna lub kukurydziana na zwyklym mleku.od miesiaca podaje krowie po konsultacji z pediatra.lub samo mleczko bez dodatkow.i jje w sumie wszystko to co my tylko przygotowane w sposob taki aby mu nie zaszkodzilo na delikatny zoladek.przykladowo jesli robie kotlety schabowe to synkowi schab pieke lub gotuje potrawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój syn wogóle nie chciał pić modyfikowanego. Do 13 miesiąca ssał piers(plus wprowadzanie wszystkiego po kolei) Bardzo duzo jadł nabiału typu ser biały,serek wiejski,jogurt naturalny. Obecnie codziennie na kolacje pije kakao na mleku 4,4 % . Mleko dostaje od znajomych co mają własne krowy i zaopatrują mlekomat kolo mojej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja go przezucilam na zwykle bo dobrze toleruje,moj starszy syn juz w wieku 7 miesiecy pij zwykle mleko.zalezy od dziecka bo moja corka dopiero gdy miala poltora roku zaczela tolerowac takie mleko.nie wiem co zrobic z tym ze synek nie chce mleka.moj starszy w wieku 13 miesiecy jak nie chcial tak do tej pory wypija 2 szkl tygodniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie panikuj tak. Mój synek nie pił mleka odkąd skończył 10 miesięcy. Po prostu zaczął mieć odruch wymiotny. Wcinał za to serki i jogurty i nawet nie pomyślałam że może mu to zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha to ok.wlasnie czytalam ze w tym wieku moge podac maslanke.sprobuje dzis moze mu posmakuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×