Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sztuczne kwiaty na wianek.

Polecane posty

Gość gość

Czy znacie może sklep w Warszawie, w którym można kupić sztuczne kwiaty? Nie chodzi mi o bukiety ale pojedyncze kwiaty bo potrzebuję ich do zrobienia wianka,chciałabym żeby wyglądały naturalnie, widziałam takie w almi decor ale cena jest zbyt wysoka. ;) Bardzo liczę na waszą pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farta
Bardzo pozytywnie oceniam zakupy od firmy Lotos ( www.lotos.net.pl ). To bezpośredni importem kwiatów i dekoracji z Azji. Od 1990 roku na rynku, także przez przypadek tak długo się raczej nie utrzymali w obiegu. Dobra jakość w niezłej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=Ppy6mJsIwxA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze sztuczne kwiaty kupujemy zawsze u www.erena.pl. Mają duży wybór w bardzo przystępnych cenach, warto zajrzeć na stronę, tam bliżej opisana oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam sztuczne kwiaty, mają wiele plusów :) lubię też zaglądać do hurtowni MAIK-POL, chociażby po to, żeby pooglądać te wszystkie piękności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastia

Nie koniecznie, tym bardziej, że są one wielokrotnego użytku i raczej nikt co rusz nie kupuje nowych sztucznych roślinek. Ja kupiłam jakiś czas temu wianek na bomm.pl. Mam go do tej pory. Prezentuje się świetnie, jest trwały i widać że nie tandetny. Z żywych roślinek wiadomo, są piękne, ale krótkotrwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×