Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaki kupić rower?

Polecane posty

Gość igasriga
idz do media expert, maja spory wybor i fajna obsluge, ktora na pewno wyjasni ci co i jak. ja tak zrobilam i nie zaluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To też jest pomysł, najlepiej pójść też do sklepu sportowego, albo rowerowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamorax
Nie mam pojęcia czy wiecie czy nie, ale aktualnie w sklepie https://www.domenasportowa.pl trwa jesienna wyprzedaż rowerów zarówno miejskich jak i szosowych damskich i meskich. Mysle, ze warto sprawdzic ich oferte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie dobrego roweru to polecam wam zajrzeć na stronę www.roweryrolki.pl Można znaleźć u nich rowery z górnej półki ale też takie do codziennej jazdy. Sprzedają też wiele akcesoriów rowerowych, więc warto przyjrzeć się ich ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tathagatagarbha
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titkso
Dzięki za polecenie strony domenasportowa planowałem kupić rower i akurat tam trafiłem na promocje i darmową dostawę. Rower szybko przyszedł i faktycznie jak podają był dobrze zabezpieczony . Jak znajdę chwilę i pogoda pozwoli to mam nadzieję ze go przetestuje na długiej trasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dabek30
No z tego co teraz patrzę to faktycznie ze sklepu https://www.domenasportowa.pl/ opłaca się zrobic zakup roweru po pierwsze dlatego ze maja szeroka oferte, a po drugie z tego co widze to jest duzo znanych marek. Niestety idzie zima wiec za bardzo nie ma jak pojezdzic jednak na wiosne juz bede wiedzial gdzie szukac nowego roweru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariankx
co do roweru to kross jest fajny, ogolnie bylem kiedys przeciwny kupowaniu przez internet ale zmienilem zdanie.. na domenasportowa.pl, znalazlem bardzo fajny w dobrej cenie i kupilem dla siebie i zony, jestesmy zadowoleni takze sam plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mczay
Ja znów zastanawiam się, czy nie kupić sobie roweru elektrycznego. Natknąłem się na niego na https://energybike.pl/pl/c/Rowery-miejskie/19 - czy warto się na niego zdecydować? Myślę, że to naprawdę wygodny środek lokomocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygrzebałam stary rower po babci i już miał lecieć na śmieci gdy koleżanka podsunęła mi firmę www.renowacjarowerow.pl która odnawia stare dwukołowce i wyczarowali naprawdę zacny rower z tamtego grata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zamierzasz kupić rower to kupi taki naprawde lepszej jakosci. Pomyśl o zakupie rowerów w www.skuteryniepolomice.pl/ - maja tam ogromny wybór świetnych rowerów. Możesz wybrać taki, który będzie doskonale pasował w czasie jazdy. Pomyśl o tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie wiedziałam jaki zakupić rower bo się na nich za bardzo nie znam. Udałam się do sklepu rowerowego www.wolbarex.pl Tam otrzymałam fachową pomoc przy doborze odpowiedniego roweru dla mnie. Polecam ich wszystkim z Sandomierza i okolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam polską markę rowerów http://saveno.pl - mam od nich rower miejski i jestem bardzo zadowolona. Świetnie się jeździ, jest lekki i wygodny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie myślałaś żeby zrobić 'pimp my bike'? ;) Mamy pod Warszawą młodą firmę www.renowacjarowerow.pl gdzie oddałam swój stary rower i zrobili z niego naprawdę piękny pojazd. Taka moda mi się podoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszow
Razem z dziewczyną chcemy zacząć jazdę na górskich rowerach. W zeszłe wakacje mieliśmy okazje spróbowac takiej jazdy i bardzio nam się spodobała. Teraz dylemat jaki rower wybrac. Czytalem już taki artykuł https://portal.bikeworld.pl/artykul/porady/przeglad_rynku/17007/jaki_rower_gorski_do_2500_zl i trochę naprowadził mnie na model i marke, ale wolałabym posłuchać kogoś z doświadczeniem. Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie firmy, która oferuje dobre rowery w odpowiednich cenach to polecam wam zgłosić się do www.wolbarex.pl Sama zakupiłam od nich świetny rower, z którego jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia20
Jaki rower jest najlepszy do kupna w dzisiejszych czasach ? Jest niesamowity wybór, ale ja wybrałam http://bikesquad.pl/rower-crossowy-damski-meski-do-1500-ranking-opinie/ właśnie po tych opiniach, i muszę powiedzieć że nie żałuje, rewelacyjny wybór, świetnie się sprawuje i dla kobiety według mnie nie ma lepszego wyboru na dzień dzisiejszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilkaka
Najwygodniej jesli nas nie stac kupic uzywany i sobie odswiezyc - metod jest mnostwo i sa intuicyjnne www.vivus.pl/moje-finanse/najnowsze-porady/jak-pomalowac-rower-i-ile-to-kosztuje/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Empik ma teraz mocne obniżki na rowery - niektóre za połowę ceny. Ten, który zamówiłam mojej córce, kosztuje na Allegro 300 zł więcej. Może i mało oczywiste miejsce na zakup roweru, ale co mam poradzić, skoro mają go w najniższej cenie? ;-) A przecież to jest dokładnie ten sam rower ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germinoo
Wiele jest fajnych sklepów rowerowych ja w tym roku stawiam na https://www.domenasportowa.pl/ zamawiam dla całej rodziny rowery bo zamierzamy na wspólne wycieczki jeździć tego roku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hewraa
Szukam roweru MTB - najlepiej polskiej produkcji. Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygzakowataddz
najlepszy polski rower do mtb to rambler / jolene <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak polskiej produkcji to w sumie znam tylko Rometa, a teraz jakoś się bardzo reaktywowali ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największy wybór rowerów w Bydgoszczy jest u http://rowerowa.bydgoszcz.pl/ . bardzo polecam, mam rower od nich, mój mąż też ostatnio sobie kupił, są rewelacyjne i całkiem dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam w tej kwestii usługi firmy www.e-polbike.pl. To dystrybutor znanych na całym świecie marek rowerowych, takich jak Raleigh, Shockblaze, Diamondback a także własnej marki SAVENO oraz akcesoriów fińskiej firmy Herrmans. Zapewniają najwyższy poziom obsługi, doradzając klientom w wyborze produktów oraz pomagając w podejmowaniu właściwych decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli mogę coś polecić to polecam rower trekkingowy który nada się do jazdy po mieście jak i do długodystansowych wycieczek. Romet ma bardzo ciekawą ofertę teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swój rower oddałam firmie www.renowacjarowerow.pl gdzie reanimują rowery i z mojego zrobili istne cudo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×