Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaki kupić rower?

Polecane posty

Gość gość
Popatrz sobie na rowery w sklepie internetowym www.rowermot.pl, znalazłam u nich mój wymarzony rower w okazyjnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy rower ma swoje konkretne przeznaczenie. Jednym łatwiej jeździ się po mieście innym natomiast tylko po grząskim i górzystym terenie. Musisz sama ustalić gdzie będziesz spędzać więcej czasu na przejażdżkach. Wybierz się do centrum rowerowego - sprawdzone jest w Raciborzu - http://somir-bike.pl/ - i przegadaj temat ze sprzedawcą, który na pewno doradzi Ci coś konkretnego. Sama mam z tego centrum rowerowego swój pierwszy jednośladowiec i jestem mega zadowolona z wyboru. Za niewielkie pieniądze dostałam solidny pojazd, który służy mi nieprzerwanie od wielu sezonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj do nich www.saveno.pl , mają bogata ofertę naprawdę najróżniejszych, fajnych rowerów : ) Kupowałam w zeszłym roku mężowi, był zachwycony, w tym roku on zamierza kupić mnie i na pewno wezmę od nich, bo ten co wzięliśmy jest super : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo zależy od tego po jakim terenie chcesz się poruszać. Każdy rower ma swoje plusy i minusy. Ja wybrałam trekkingowy ponieważ jest dla mnie bardzo wygodny i lubię dalekie podróże po równym terenie. Swój rower kupowałam w sklepie www.activsport.eu w bardzo fajnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się wam pochwalić może komuś się przyda tą informacją znalazłam w Krakowie super serwis rowerowy rowmix kraków pracują tam fachowcy. Czas serwisu bardzo szybki mój rower merida jest jak nowy jestem bardzo zadowolona polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto przejść się do sklepu i porozmawiać na ten temat z pracownikiem który na pewno doradzi coś odpowiedniego, ostatnio kupowałem rower w taki właśnie sposób w http://maltasportpro.pl i jestem mega zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z jednym z użytkowników, ze www.saveno.pl to dobre miejsce na zakup roweru, sama mam od nich, jestem zachwycona, rowery służą nam już od długiego czasu, nie oszczędzamy ich a nadal świetnie się sprawdzają, moim zdaniem każdy znajdzie sobie u nich coś, co mu się spodoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabriela_umbrela
ja corce ostatnio kupowalam (na komunie, jeszcze nie otrzymala hehe) indiane x pulser 2.4. wszyscy polecali jako jeden z tegorocznych typów, wiec zaryzykowalam;) zobaczymy jak sie sprawdzi, ale cos poczytalam o tym, i to chyba w miare dobra marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie przyszła pora na wymianę roweru. Najpierw szukałam na bazarkach, ale niestety nie zaoferowali mi tam nic ciekawego. Znajomy doradził mi, aby skorzystać z tej oferty http://somir-bike.pl/, szczególnie, że korzystają z korzystnego systemu ratalnego. Dla mnie bomba. Nowy rower jest już do mnie w drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie najlepiej przejść się do dobrego sklepu z rowerami w Twojej okolicy i tam na pewno doradzą Ci co kupić. Jeśli jesteś z Zielonej Góry lub okolic to polecam to miejsce http://km-sport.pl/. Spory wybór rowerów i różnego rodzaju akcesoriów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyglupy spamuja nie zdajac sobie sprawy ze nikt nie klika w te linki haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie kupila sobie rowerku stacjonarnego do mieszkania, mam niestety za malo miejsca ale na dobra sprawe to lepsze do treningu niz normalny rower bo nie musisz sie przejmowac samochodami. Na razie chodze sobie na cycling do Saturn Fitness, bardzo fajnie prowadzą zajecia, mozna sie porzadnie zmeczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja Wam polecam rowery z http://skuteryniepolomice.pl/ - tam jest ogromny wybor rowerow dla kazdego. Na pewno uda CI sie wybrac jakis dla siebie. Osobiscie uzywa szosowego i jest zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Do prostego roweru proponujemy dobrać modne dodatki. Na bikebelle.pl oferujemy modne koszyki i torby rowerowe, pokrowce na siodełka oraz inne niedrogie rowerowe gadżety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżdżę na rowerze Athena marki Overfly i sobie chwalę. Prosta obsługa, można sporo kilometrów ujechać na jednym ładowaniu baterii. Też akurat w tej firmie mają ciekawy design rowerów, bo jak patrzyłam na kolory i generalnie estetykę u innych producentów to wyglądało to wszystko mało zachęcająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się przerzuciłem niedawno na rower elektryczny mam model Passion od Overfly. Bardzo fajny wynalazek, zdecydowanie ułatwia życie. Rowerem jeżdżę i do pracy, i też czasami na jakieś wycieczki za miasto. Do pracy dojazd na elektryku jest o tyle lepszy, że człowiek się tak nie zgrzeje jak na zwykłym rowerze. A nie mam niestety możliwości, żeby brać prysznic u siebie w firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Twoim przypadku najlepiej sprawdzi się rower tak zwany turystyczny. Ja mam swój model ze sklepu RoweryRolki. Jeśli chcesz tylko od czasu do czasu wyjechać gdzieś na trudniejsze tereny - spokojnie sobie nim poradzisz. Co więcej, wygląda ładnie - właśnie tak jak większość rowerów miejskich. Tutaj podsyłam adres konkretnej zakładki ze strony, z której mam swój: https://roweryrolki.pl/pol_m_ROWERY_Rowery-Turystyczne-308.html Ja jestem bardzo zadowolona z zakupu - świetnie mi się na nim jeździ zarówno po mieście, jak i poza :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcemy kupić odpowiedni rower, musimy trochę się go naszukać. Ja sama długo szukałam. W końcu znalazłam odpowiedni rower na www.rowerowa.bydgoszcz.pl Mają spory wybór rowerów, ponad 250 różnych modeli. Mają też sporo części do rowerów i sprzętu rowerowego. Polecam wam ich szeroką ofertę. Każdy powinien coś znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Scott - solidna szwajcarska marka.Od wielu lat robią rowery nie do zajechania. Miałem już kilka rowerów różnych marek które się rozlatywały a jak zakupiłem Scotta kilka lat temu to tłukę go dzień w dzień (mieszkam w terenie górzystym) i ani śrubka nie odleciała ani opony nie przebiłem. No ale za te pieniądze ludzie chcą mieć solidny rower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binfss
W sumie dość niedawno w Polsce pojawiły się rowery hybrydowe od Overfly. Warto sobie ich warianty przejrzeć. Mają niezłe ceny i wysokie parametry baterii od Samsunga. Dwa lata gwarancji, dobry kontakt z obsługą jeśli chodzi o serwis. Jak na razie jestem bardzo zadowolony z roweru i z podejścia firmy. Na pewno na takim elektryku szybciej się jeździ i też jeśli ktoś niekoniecznie jest w super formie to silnik zrobi różnicę in plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorka89
Jak macie już swój rower, to tutaj http://bikeovo.pl można zakupić świetnej jakości przyczepki rowerowe dla dzieci. Jest to ciekawe opcja, która umożliwia bezproblemowy transport dzieci, ale nie tylko. Można też przewozić w takiej przyczepce zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovefitness
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce:www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce:www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź nawww.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peruwianeczka
kup sobie miejski, ja kupilam w media expert i nie zaluje - jezdze od kilku miesiecy, sprawdza sie swietnie. normalnie bym chyba nie kupila, ale wygralam w ankiecie tego sklepu 750 zl na zakupy i pomyslalam, ze moze zaryzykowac z tym rowerem...? no i okazalo sie, ze ryzyko sie oplaca, ze taka marka moze byc niezla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryszka18
weź sobie Indianę z Media expert, ładne są i niedrogie. Ja w kazdym razie taki mam i go lubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wszystkim :) jestem 36 letnią kobietą.. szukam faceta, który zrobi ze mnie dziwkę w łóżku.. Moje zdjęcie: http://kibuilder.com/zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×