Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podnoszenie powiek

Polecane posty

Gość gość

Mam opadajace powieki z wiekiem coraz bardziej zauwazylam, powoduja ze mam oczy duzo mniejsze a i tak sa juz male. czy ktoras z was wykonywala zabieg operacyjnie pewnie to robia podnoszenia powiek? Jesli tak prosze o informacje, i czy znieczulenie miejscowe czy narkoza? i jak po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
60-ce nic nie pomoże nawet pokaźne konto w banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 35 lat kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laserowo tez mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wiele metod w zależności od tego jakie są proporcje twarzy i nadmiar skóry na powiekach: 1. podniesienie brwi nitkami - mogą być wchłanialne ze stożkami jak i niewchłanialne (u chirurga plastyka) 2. Wypełnienie zapadniętych skroni np. kwasem hialuronowym (wówczas minimalnie podnosi się łuk brwiowy) - może taki zabieg nie wystarczyć przy nadmiarze skóry na powiece górnej. 3. Madonna lift - czyli zabieg laserem CO2 - pozwoli obkurczyć skórę powiek. 4. Blepharoplastyka - czyli chirurgiczne wycięcie nadmiaru skóry - przeprowadzane w znieczuleniu miejscowym. Cięcie zazwyczaj jest w takim miejscu, że nie jest specjalnie widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka metoda jest najlepsza? i bez powiklan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuje dzwig firmy XXX jeszcze nigdy mnie nie zawiodl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlottella
ja info znalazlam tutaj: http://www.mml.com.pl/pl/chirurgia-plastyczna, fajnie i dokladnie opisali co i jak. mam zamiar sie do nich przejśc. Mialam kiedys wypadek i uraz oka, powieki sa nieregularne, a z wiekiem to sie poglebia, i wyglada, co tu duzo gadac niefajnie, moze cos sie uda zdzialac, bede probowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak duża wada to zrobią Ci na nfz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina

Jak chodzi o zabieg plastyki powiek górnych to moge polecić dr Mielnik-Mierzwińskiej w Krakowie przyjmuje w Bona Dea Sama u niej robiłam taki zabieg i bardzo dobrze go wykonała. Ja miałam duży problem z obwisła skórą nad powiekami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bona

Jeśli tylko sprawia Ci to problem to polecam udać się do specjalistów aby poprawili to co Ci przeszkadza. Ja ze swojej strony mogę polecić gabinet Moja Estetyka, który od niedawna specjalizuje się w tych zabiegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikarrr54

Sama jestem po takim zabiegu i powiem Wam, że nie było tak strasznie jak niektórzy mówią. Ważne aby wybrać do tego odpowiedniego chirurga plastycznego, który ma sporo doświadczenia. Udałam się do Centrum Medycznego Suliga suliga.com.pl . Jestem bardzo zadowolona z efektu- udało mi się pozbyć mojego największego kompleksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×