Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Związek bez sexu

Polecane posty

Gość gość

witam jestem z chlopakiem juz ponad rok mamy juz po 30 lat. Nie uprawialismy nigdy sexu nawet nnigdy o tym nie rozmawialismy. Gdy sie widzimy zawsze dochodzi to pieszczot do wytrysku i to z jego inicjatywy. Wciaz sie do mnie klei i w ogóle jednak nigdy jeszcze nie zacząl tematu o sexie ani nic wciaz tak czekam jakos pierwszej glupio mi zacząc ten temat czy to normalne zeby po roku ani o tym nie gadac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlody Talib
wole sex bez zwiazku w panstwie rzadzonym przez agentow moskwy zawsze bylo mi nieci niewygodnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie prawiczek i boi się skompromitować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm przeciez kazdy musiał zrobic ten pierwszy raz juz sama nie wiem co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To z nim o tym pogadaj, co to za związek gdzie ludzie ze sobą nie rozmawiają o seksie :) boi się czegoś, pewnie kompromitacji i tyle... ja bym nie wytrzymał pieszczot bez seksu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam pare, która ma po 40 kilka lat, i niby są parą, ale bzyku bzyku nic, a nic od ladnych kilku lat. On jakiś okaleczony psychicznie, ma ponoć duże problemy ze wzodem, ona lata po kościelnych Odnowach i takich tam rekolekcjach. I ani bzyku, ani nic. Smutne, zero radości pośród tych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam podobnie ale bez seksu mozna zyc.. no chyba ze chcesz miec dzieci a jesli nie to zwiazek bez stosunkow to sama korzysc... zaspokojac mozna sie dotykiem i nigdy nie zajdziesz w ciaze! ciesz sie@!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam pare, która ma po 40 kilka lat, i niby są parą, ale bzyku bzyku nic, a nic od ladnych kilku lat. On jakiś okaleczony psychicznie, ma ponoć duże problemy ze wzodem, ona lata po kościelnych Odnowach i takich tam rekolekcjach. I ani bzyku, ani nic. Smutne, zero radości pośród tych ludzi. ' to on ci to powiedział? a kto opowiada o tym komukolwiek??? ale p********z jak potłuczona,zero radości wyczuwam w tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto jeszzcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goc potłuczony
Do gościa powyżej. A zwierzyła się swojej koleżance ze studiów, czyli mojej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×