Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jakuwi

Tanie leczenie kanałowe w WARSZAWIE

Polecane posty

Gość Wenika33
Widziałam, że już wcześniej też ktoś polecał, ale powtórzę – zdecydowanie Medens przy ul. Chocimskiej. Wcześniej byłam u innych lekarzy i musiałam poprawiać niektóre zęby, a po wizycie u nich wszystko jest w najlepszym porządku. Lekarze są bardzo mili i profesjonalni. Już nigdy nie pójdę do innego gabinetu, jak leczyć zęby to tylko u nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że warto zapisać się na wizytę do Bożeny Hoffman - bardzo dobra dentystka, miła, do tego dba o to, żeby leczenie stomatologiczne naprawdę nie bolało. www.bozenahoffman.pl - to jest jej strona internetowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aganiesza
Również polecam Medens. Poprawiali mi kiedyś ząb po innym stomatologu, który chyba nie wiedział jak powinno się robić leczenie kanałowe i teraz jest tak jak być powinno. Szczególnie polecam doktora Przemysława Sundmana – bardzo profesjonalny i do tego przemiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czenna
A ja polecam panią dr Katarzynę Ratyńską, która przyjmuje w Dental Clinic Józefów - świetna profesjonalistka. Do tego ceny są nienajgorsze, a atmosfera w przychodni naprawdę przyjemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość króliczek134
Ja mogę polecić klinikę Impladent z Warszawy. Wiadomo, wizyta u dentysty do przyjemnych nie należy, ale jeśli mam wybierać, to nigdzie indziej bym nie poszła :) Mają szeroki zakres usług, specjalistów z różnych dziedzin i przede wszystkim profesjonalny sprzęt. Robiłam tam kanałowe. Było bezboleśnie i w miarę szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena Krawczyk
No to ja też polecę dobry gabinet! To White Dental Clinic. Działają już od 10 lat a niedawno przenieśli się do nowego gabinetu zaraz przy samym metrze Słodowiec – na Żeromskiego 1. Korzystałam z wielu ich usług – usuwali mi ósemki, wybielali zęby i usuwali kamień. Zawsze wszystko na najwyższym poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie medens!!! Lekarz naprawdę dobry, ma duże doświadczenie i zna się na rzeczy, jak dla mnie nr 1 w Warszawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość związi
Sprawdź klinikę Impladent na Woli. Tam bardzo dobrze robią kanałowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leczenie kanałowe to moja zmora...zawsze się tego bałam bo raz że bolało, a dwa, że bardzo drogo i generalnie dentyści jacyś niezbyt mili...trafiłam na klinikę Impladent, którą poleciła mi ciocia, polecam to miejsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A coś dla 14 latka? Zna ktoś coś dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicatoria
Pani dr Magdalena Michałkowska z orthovision. Bardzo dobra w swoim fachu i ze świetnym podejście. Ostatnio kanałowe mi robiła, poszło świetnie, mimo, że bardzo się tego bałam, bo po pierwszym moim leczeniu kanałowym miałam bardzo złe wspomnienia. Także zdecydowanie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli o dentyste idzie to raczej bym pytala o dobrych fachowcow i nie uzalezniala od ceny. To nie zawsze idzie w parze. Chyba wazniejsze zeby dobrze i trwale zrobil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o leczenie kanalowe to moge spokojnie polecic Esthe Dent w warszawie. innych zabiegow u nich nie robilem ale ale kanal robilem i naprawde dobrze. rzetelnie poprostu i bez problemowo. dwa razy bylem jak narazie i raczej nie mam zamiaru zmieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam leczenie kanałowe w gabinecie Medens i bardzo sobie chwalę, fachowa pomoc , cena też jest przystępna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rollo98
polecam klinikę impladent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leczenie kanałowe robiłam w Stomapol. Jestem zadowolona, bo ceny niższe niż u konkurencji a podczas zabiegu jak i po nic mnie nie bolało. Naprawdę ekstra warunki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez leczę swoje zęby w Stomapol. Jestem zadowolona z ich usług. W gabinecie jest czysciutko a ceny nie są zbyt wygórowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliknawojtecka
Nie ma czegoś takiego jak tanie leczenie stomatologiczne, a tym bardziej kanałowe, gdzie umówmy się trzeba mieć i sprzęt i wykazać się wiedzą przede wszystkim. Sama miałam ostatnio niestety dwa zęby kanałowe do leczenia, jeden obok drugiego. Kiedyś mi ząb pękł, jakoś tak zaniedbałam temat, więc po pewnym czasie zrobił się problem. Oczywiście wybrałam się do stomatologa jak typowy Polak, jak zaczął ząb boleć. Poszłam do p. Dominiki Romanik (gabinet na Radnej/Powiśle). Był najbliżej. Dwa zęby wyleczone, zrobione ładne wypełnienie, zęby nie różnią się od tych zdrowych. Pani doktor (przemiła osoba) wykazała się fachem w ręku. Jak ktoś w tej okolicy potrzebuje pomocy stomatooga – polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że jest coś takiego jak leczenie kanałowe. Ja swojego zęba leczyłam w Stomapolu na Tarchominie, bo miałam tam blisko. Wszystko naprawdę elegancko zrobili. Znieczulenie było, więc wiadomo, że nie bolało. Sam gabinet bardzo przyjemny, czysty i z nowoczesną aparaturą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko miało leczone zęby w Stomapolu. Naprawdę wyszliśmy z gabinetu zadowoleni. Lekarz miał dobre podejście do Mateusza i dla tego dzieciak łatwo poddał się zabiegowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze leczę zęby w Stomapolu. Jestem zadowolona z tego gabinetu, bo do pacjenta podchodzą z należytym szacunkiem. Miałam tam w ostatnim czasie wybielane zęby i leczenie kanałowe. To naprawdę dobry gabinet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka bardzo boi się dentysty, a w Stomapolu jakoś potrafili ją przekonać do siebie i dała sobie ząbki wyleczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiecie może czy tam dzieci autystyczne też dadzą radę zęby wyleczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek z aspergerem spokojnie daje radę w Stomapolu. Nawet nie mówiłam lekarzowi, że mam asa. Lekarz tak miły i delikatny. Wszystko omawia.Tak więc myślę, że spokojnie możesz iść tam z córką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, czy tanio, raczej tak normalnie w porównaniu z cenami w stolicy, ale ja jestem zadowolona z leczenia kanałowego i nie tylko u wspomnianej tu już chyba Dr Dominiki Romanik, bardzo kompetentna pani doktor z empatią i cierpliwością podchodząca do pacjenta, nawet moja 7 letnia córka się przekonała do fotela dentystycznego, również ortodonta, co z pewnością jest atutem, jeśli ktoś ma wadę zgryzu jak moje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanie jak tanie, ale za to bardzo porządne leczenie jest w Stomapolu. Robiłam tam kanałówkę tydzień temu i wszystko zrobione jest bardzo dokładnie. Nie dałąm mało, ale też i nie przepłaciłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eriska

Lubię chodzić do Centrum Demed dlatego że wiem że leczenie tam zębów jest bezbolesne i w pełni komfortowe. i nie obawiam sie ze będzie coś nie tak bo mogę im w pełni zaufać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie zmieniły się ceny, ale ja byłam w Cinis Med na Wilanowie i b.dobrze wspominam opiekę lekarzy, zabieg skuteczny

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2017 o 17:45, Gość gość napisał:

Moja córka bardzo boi się dentysty, a w Stomapolu jakoś potrafili ją przekonać do siebie i dała sobie ząbki wyleczyć.

Dobrym sposobem jest przychodzić do gabinetu z dzieckiem i kupować szczoteczki i pasty do zębów. Ja tak robię, przyzwyczaiła się. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×