Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1503ona

czy jest szansa na powrót?

Polecane posty

Gość 1503ona

jak w temacie, rozstalam sie po 4 latach z chlopakiem, on zaraz spotykal sie z inna po 10 od naszeg rostania miesiacach okazalo sie ze jego nowa dziewczyna jest w ciazy, teraz sa po slubie cywilnym i w lipcu na swiat przyjdzie ich dziecko.... myslicie ze jest szansa by ja zostawil i do mnie wrocil, ja nadal tesknie i kocham walczylam rozmawialam z nim jeszcze zanim zaszla w ciaze... powiedzial ze jeszcze moze kiedys sie zejdziemy.. ze na razie jest dobrz etak jak jest ale nie spodziewalam sie takiego obrotu sytuacji.. ten slub chyba z rozsadku.... co myslicie o tym? jestem naiwna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończył z tobą, jest z inną. Daj sobie spokój, kobieto. On na tym nie poprzestanie. Taki klimat ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1503ona
na tym czyli co? sadzisz ze znajdzie sobie jeszcze inna poza nia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko jest możliwe. Dzieci nie są zabezpieczeniem trwałym żadnego związku. Ślub także, a on widać lubi zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1503ona
mówisz o mnie szmata? chyba ona okazala sie wieksza bo mi go odbila i zlapala na dziecko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdowa po stalinie
Nie poddawaj sie. On na pewno machnal jej dzieciaka i ozenil sie z nia, zeby wzbudzic twoja zazdrosc! Zaloze sie, ze machnie jej jeszcze ze dwojke dla wzmicnienia efektu. On to wszystko robi dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro facet dal się odbić,to nie chciałabym takiego znać szanuj się dziewczyno,po cholerę ci taki *****cz,spotkasz porządnego,zobaczysz,że kiedyś będziesz jej wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto,on nie kochał cię,nie zależało mu na tobie,obudź się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1503ona
mam kogos, ale czasami ta osoba sprawia ze jeszcze bardzije tesknie za bylym... i mam nadzieje ze kiedys bedzie zalowal ze nie wyszlo nam, moze nie do konca mi go odbila, ale wiedziala kiedy sie pokazac.... zycze im jak najgorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×