Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość domowniczka23lata

ILO KOSZTUJE WAS UTRZYMANIE DOMU ???

Polecane posty

Gość gość
U mnie: kucharka - 3000zł gosposia - 3000zł zakupy spożywcze -10 000zł rachunki - 2000zł benzyna - 800zł moje drobne wydatki (fryzjer, kosmetyczka, spa, ciuchy, jubiler, wczasy, książki...) -35 000zł Skromnie, bo skromnie, ale jakoś daję radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie: kucharka - 3000zł gosposia - 3000zł zakupy spożywcze -10 000zł rachunki - 2000zł benzyna - 800zł moje drobne wydatki (fryzjer, kosmetyczka, spa, ciuchy, jubiler, wczasy, książki...) -35 000zł Skromnie, bo skromnie, ale jakoś daję radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także przed wakacjami ograniczyłam koszty. Do tej pory miałam stare szambo i co miesiąc musiałam wzywać szambiarkę. Teraz zainwestowaliśmy w przydomową oczyszczalnię ścieków i choć pierwszy koszt był spory to teraz zwraca się wszystko z nawiązką. Oczyszczalnie kupiliśmy od firmy http://oczyszczalnia.net/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wam zbudowanie mini wytwarzalnie prądu na przykład z paneli słonecznych i podłączenie naprawdę widać różnice w rachunku tak jak płaciłem 600+ tak teraz 450 zł zależy od miesiąca ale te 100 zł zawsze mam http://vietnamimmigration.pl/jak-wytwarzac-wlasny-prad/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Novum na siłę ktoś tu reklamuje, a ja polecam sprawdzić lepiej innych dostawców i 2 razy przeczytać to co drobnym drukiem napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama zastanawiam się nad przeprowadzeniem się do domu. Ile może kosztować jego utrzymanie i z jakimi opłatami trzeba sie tutaj liczyć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszkanie w kamienicy około 800zł z czynszem i opłatami. Zimą muszę kupować opał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×