Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chrzest i pytanie

Pytanie o chrzest, podpowiedzcie proszę.

Polecane posty

Gość chrzest i pytanie

Hej w czerwcu planuje chrzciny. Bedzie to sobota. Mszę mamy o 18 jednak chrzest bedzie przed nią a nie w trakcie mszy. No i tu moje pytanie. Czy mogę zaprosić gosci np na 16 i w trakcie imprezy wyjśc z dzieckiem i chrzestnymi na chrzest i wrocić? Czy bedzie to ok? No i jak z jedzeniem? co mogę podać? jak bedzie taka kolejność ceremonii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszasz gosci na chrzest czy na impreze i wyzerke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bardzo. Podaj jakieś przystawki i zupe lub obiad idźcie na msze a po powrocie daj drugie danie lub deser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam chrzest, sakrament, biba, impreza najważniejsza! Masakra. Wiesz jak powinno być? Goście sa wszyscy na Mszy, podczas Mszy chrzest a po Mszy poczęstunek. Jeśli dla kogoś to taka wielka trudność iść nas Msze to po kija bierze udział w uroczystości której znaczenia nie pojmuje? Masakra,hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hora
Ja tam kazde dziecko chrzciłam bez mszy. Tak było szybciej a moje dzieci niespokojne strasznie, tylko nerwów bym się najadła. Może niech Ci którzy chcą pojda na mszę po chrzcie w intencji dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chrzest jak psa tylko biba i kasa i woodka oczywiście musi być nie doradzę ja planuje w niedzielę podczas mszy i dopiero potem cała reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, ze autorce bardziej chodzi o to, że o 19 to troche za późno, aby zaczynać imprezę. Najlepszym rozwiązaniem będzie zaproszenie wszystkich na obiad i kawę z ciastem, a później wszyscy udadzą się do kościoła. Bo zapraszanie na chrzest, który ograniczy się tylko do przyjęcia to jakaś pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M8M7
Powiadomiłabym gości że chrzest jest przed msza żeby przyszli wcześniej. A po mszy zaprosiłabym na poczęstunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym zaprosiła o 16 na kawę, potem z wszystkimi poszła na chrzest i pol Mszy wróciła z gośćmi na kolacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzest i pytanie
Dziewczyny to nie tak. Nie możemy zrobić chrztu w niedzielę, i tak czekam prawie pól roku by chrzestni byli w PL . Akurat w tą jedna sobotę będą się "zazębiać" wiec tylko wtedy mogę zrobić chrzest. Niestety mieszkam na wsi, ksiądz nie zmieni terminu mszy pomimo moich próśb. Wiec nie mam pojęcia jak to zorganizować. Chcialabym by wszyscy przyszli wcześniej , byśmy posiedzieli i porozmawiali i potem poszli na chrezst bo jak pójdziemy na 18 na chrzest to jest późno a potem jeszcze msza. Nie wiem jak moje niespokojne dziecko to wytrzyma. BTW, na chrzcie nie ma % i proszę, nie osądzajcie ludzi od razu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas było tak chrzest na 18 w trakcie mszy, goście przybyli na 16 na obiad potem wszyscy razem pojechaliśmy do kościoła około 19 byliśmy już po mszy, potem kawa tort ciasto zimny bufet i kolacja po co tak długo siedzieć z małym dzieckiem całość skończyła się przed 22 a gdyby obiad był po mszy to nie wiem do której by to trwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym wszystkich gości zaprosiła na obiad. Po obiedzie tort / ciasto i kawa. A następnie wszyscy udajemy się na mszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justann
Popieram przedmówczynię. Obiad, deser a potem msza dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×