Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

anglia dawno juz sie skonczyla!

Polecane posty

Gość gość
Wszystko co dobre kiedyś się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Norwegia zdrówka życzę bez znajomości języka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to nie ma już gdzie jechać, nigdzie nas już nie potrzebują i nie chcą. Ludzie chcą z za granicy wracać, ale nie ma do czego, a i tam ledwo koniec z końcem wiążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bieda w Anglii się pogłębia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co w norwegi mozna sprobowac wszedzie probowac probowac az do skutku nie trzeba siedziec w jedym miejscu z zalozonymi rekoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko, co dobre kiedyś się kończy nazjeżdżali się ludzie z każdego zakątka Świata i zepsuli rynek pracy oraz płacy a pracodawcy to wykorzystują, bo po co płacić komuś np.10f/h (brutto), skoro i za 6.31f/h (brutto) jest maaasa chetnych i można wybierać i przebierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w UK od wczoraj. Jutro idę zapieprzać do pracy w sklepie. To stan przejściowy, bo muszę doszlifować język ale! Niestety s tacy Polacy, którzy siedzą tu już po 5,6,7 lat i nie znają języka!!!!! to o czym my tu mówimy!!! Moja matka otworzyła swoją firmę i zarabia dobrze, bardzo dobrze- a wyjechała z Dziadowskiej Polski- 4 m-ce temu. Więc nie pieprzcie, że się Anglia skończyła, bo się nie skończyła, tylko trzeba mieć pomysł na siebie. Mam nadzieję, że chołota Polska wyjedzie stąd, bo ak widzę niektórych ludzi, to mi wstyd że jestem Polką. Na obczyźnie nie potrafimy sobie pomagać, tylko aby udupić rodaka- konkurenta. Anglicy to pewnie nie mogą patrzeć na nas ale nie dziwię się skoro my sami robimy sobie wzajemnie koło d**y. Wstyd mi i będę robić wszystko żeby zacząć swoją działalność i wyrwać się z tego miejsca, gdzie głównie Polska Chołota. To jest po prostu wstyd, co Polacy wyprawiają, jak nie szanują wielu rzeczy. Wstyd że przyjeżdża taki nierób i od razu liczy na pomoc Państwa, bo przecież mu się należy. Żałuję, że jestem Polką. No ale jakie Państwo (Polska), taka kultura, a my się pokazaliśmy od najgorszej strony. Kiedyś się burzyłam ale potwierdzam stereotyp: "Polak to Złodziej" i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim sklepie będziesz pracować? I jak udało Ci się znaleźć taka prace? Dla wielu ludzi w UK teraz taka praca tych szczyt marzeń, nawet dla tych wykształconych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim sklepie będziesz pracować? I jak udało Ci się znaleźć taka prace? Dla wielu ludzi w UK teraz taka praca tych szczyt marzeń, nawet dla tych wykształconych. xxx Pewnie w polskim za 5f/h, ale cieszy się, bo przecież będzie mieć prace, a to już coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5f nie mogą płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będę pracować u Hindusa, który ma polski sklep ( w sensie, że polskie produkty). Nie jest to szczyt marzeń, bo praca jest na czarno i wiem, że jest duża rotacja pracowników w tym miejscu. Zarobek bardzo mały, bo 4,5 funta za godzinę ale wystarczy na poczatek, żeby opłacić pokój. Będzie b. ciężko ale i tak mam zamiar ściągnąć męża i zacząć biznes gastronomiczny, swój i nie liczyć na pracę u kogoś. Mojej mamie się udało a kobieta ma prawie 50 lat, tylko że ona ma fach w ręku i się wyuczyła zawodu, ma kursy, sprzęt itd. Ale też wyjechała na rympał, szybka decyzja. I gdyby nie koszty jakie musiała ponieść w Dziadowskiej Polsce związane z zamknięciem firmy, to miałaby już niezłą sumkę na koncie i to w ciągu 4 m-cy! Ale Polska Dziadowska okrada obywatela od początku założenia działąlności do samego jej końca. Iwierzcie mi że wiem o czym mówię. Tutaj w Anglii to raj dla przedsiębiorców. Tylko otwierać firmy, tylko trzeba oczywiście się wstrzelić w rynek,co nigdzie nie jest łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahahahah nie mówiłam... Powodzenia w pracy za 4,5f/h u Hindusa, dobrze będzie jak Ci w ogóle wypłaci ta jałmużnę. Dziwić się, ze płacą mniej jak minimum, dzięki takim kretynkom jak Ty na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamusi firma i jej sprzet to glownie kondomy, czerwone lampki i pare lozek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kretyn? Chyba Ty nierobie. Ja wolę mieć te 4,5 funta niż nie mieć nic i leżeć do góry brzuchem albo pierdzieć w stołek i narzekać jaki to los zafajdany, bo Anglia się kończy. Wiesz co debilu? tym się różnimy, ja wolę pracować choćby za grosze niż nie robić nic i dlatego to ja osignę sukces tutaj za kilka lat a Ty będziesz dalej robolem narzekającym na los. Przez takich s*******i jak Ty Anglicy mają o nas takie zdanie jakie mają. Wróć lepiej do Polski, świetnie wtopisz się nierobie w tamtejsze realia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Mamusi firma i jej sprzet to glownie kondomy, czerwone lampki i pare lozek ------ Dziwne skojarzenie, pewnie dlatego, ze w domu masz tak właśnie jak napisałeś. Czyżbyś pochodził z dzielnicy Czerwonych Latarnii? A mamusia pewnie tam za burdel mamę robi. No nic chłopczyku, to tłumaczy Twój poziom intelektualny. Anglia to nie miejsce dla chołoty, więc radzę wrócić do Polski, tam się lepiej sprawdzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K***o glupia, takie puste d***** jak Ty psuja rynek pracy i placy bo godza sie pracowac nawet za 4.5f/h, a za funta na godzine nawet k***o idz i z*********j, tylko potem nie becz, ze na nic nie masz i ze nie ma normalnej pracy, sciero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- taka właśnie jest teraz "praca" w UK: na czarno, za mniej niż minimalna stawka i tyrasz 10 godzin, a za płacą Ci, o ile w ogóle za 5 ! - legalna tylko za 6.31/h brutto i pol etatu - nawet sie za to nie utrzymasz na najniższym możliwym poziomie ! - skończyła się Anglia już daaawno temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cholote to ty kretynko masz za rodzine. tluku ortograficzny, powtarzasz ten blad juz po raz setny, do szkoly pod gorke mialas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tej 19.20 faktycznie jezyk ma prosto jak z burdelu, niewyparzony pysk prostytutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i robię błędy ortograficzne typu "Chołota", no ale ja w szkole niestety nie musiałam używać tego typu wyrazów. Za to oczywiście takie prostaki jak WY słowo owe znają b. dobrze jak mniemam. Co do pracy, to ściery Wy sami jesteście. Ściery i lenie! i g**** mnie obchodzi Wasza opinia, bo jak nie ja to ktoś inny pójdzie do tej pracy. A Pracuje tam tyle samo Hindusów, co Polaków. A Wy robole dalej siedźcie na d***e i narzekajcie na swój los. Najlepiej idźcie na zasiłek, bo jak widać to szczyt Waszych marzeń, ciule jedne. Jesteście dla mnie zerem i tyle, wstyd mi za Was, jesteście jak chwasty, których należy się pozbyć. Ja za kilka lat będę się rozwijać i trzepać kasę a Wy będziecie stać w miejscu i narzekać. POLACZKI zasrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piepieprzycie aż żal, że anglia się skończyła, ja od 4 miesięcy jestem w Anglii i pracuję w angilskiej firmie,mam dobra pracę, czuję się doceniana,wkrótce szykuje mi się awans. Najlepiej narzekać a pieniądze z nieba spłyna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z dziewczyna powyzej,nie ze rowna mlotow z ziemia ale ze sobie poradzi w zyciu .....powodzenia kolezanko :) nawet najmniejsza placa lepsza niz zadna,szlifowanie jezyka a z czasem cos sie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i czym sie autorko roznisz od polakow, ktorych obrazals w swoich poprzednich postach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym, że mi się chce pracować a im nie i jeszcze wmawiaj takim jak ja, że źle robię idąć do pracy. TFU! Tym razem bez błędu: HOŁOTA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z dziewczyna powyzej,nie ze rowna mlotow z ziemia ale ze sobie poradzi w zyciu .....powodzenia kolezanko nawet najmniejsza placa lepsza niz zadna,szlifowanie jezyka a z czasem cos sie znajdzie ------- Dziękuję. Mam to samo podejście. Fajnie, że s jeszcze tacy ludzie jak Ty. Wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze sie podmyj stokrotko przed praca, hindus sprawdza na wszystkie strony umiejetnosci poleczki importowanej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to prawda, z prostakami się nie dyskutuje albo dyskutuje w inny sposób. Jestem impulsywna i taka głupota mnie doprowadza do szału i agresji. Kolejny raz zapomniałam, że nie należy zniżać się do poziomu tłuków. Przepraszam zatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za pozno, jestes wulgarna idiotka swiezo importowana z PL. jeszcze zycie cie nauczy pokory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W****** Cie doslownie i na kase, ciekawe czy nadal bedziesz sie cieszyc, ze masz prace, h*j, ze nielegalna, ze bez swiadczen, za psi grosz, ze nawet Ci nie zaplaca...Powodzenia i wiecej pokory szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×