Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polonez na poprawinach weselnych

Polecane posty

Gość gość

Chce zeby na poprawinach weselnych goscie zatanczyli poloneza tylko nie wiem za bardzo jak bo wiadomo ze goscie beda sie schodzic jedni przyjda wczesniej drudzy pozniej i ze tak powiem bedzie taki balagan a nie będzie tak ze wszyscy przyjadą z para mloda i wejda wszyscy razem Jak to zorganozowac zeby goscie zatanczyli poloneza na poprawinach macie jakis pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba Ci się studniówka pomyliła z weselem, co to za czasy, że młodzi mówią gościom co mają robić, a pomyślałaś, że ktoś może nie będzie chciał. następny cyrk nie wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że to nie jest dobry pomysł. Nie chcę mi się wierzyć w to, że choćby połowa gości będzie chciała to zrobić. A zmuszanie ich nie ma sensu. Skąd Ci to przyszło do głowy? Myślisz, że uda Ci się ich zwołać wszystkich parę dni przed weselem w celu zrobienia próby? :) Czy może będziecie ćwiczyć w pierwszy dzień wesela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na weselu miałam poloneza. goście świetnie ise przy nim bawili, śmiali sie z pomyłek, było wesoło bo goście jak się ustawili to sie okazało ze jest ich więcej niż sala ma na długość, więc ścisk był niemilosierny, ale każdy pchał się do tańczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mój polonez był prowadzony przez dj, każdy kroki mniej więcej pamiętał i bardziej było to zrobione dla jaj niż dla pokazówki wykwintnego tańca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak z ciekawości. Z jakiego rejonu Polski jesteście? Ja jestem z południa i pierwszy raz słyszę o polonezie na poprawinach! Ale w końcu tradycje się różnią w zależności od lokalizacji ;) Byłabym zdziwiona gdyby mi ktoś studniówkowego poloneza kazał tańczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×