Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milka800

Torebki, jakie teraz będą modne? Jakie kolory i jaki rozmiar?

Polecane posty

Gość gość
Ja kupuję to co mi się podoba. Ostatnio kupiłam sobie torebkę w sklepie internetowym z dodatkami www.lavaii.pl. Jestem z niej bardzo zadowolona, jest wygodna i ładnie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam sklep Manzana https://emanzana.pl/ Polskie torebki szyte specjalnie dla tego sklepu, a w cenach normalnych i dodatkowo różne fasony. Jesienią modne były frędzle, ale tak naprawdę to trzeba dobrać torebkę do swojego stylu i potrzeb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje ostatnie odkrycie to mojatorebeczka.pl. Bardzo ładne, ręcznie robione i duży wybór. Dodatkowo bardzo dobra jakość materiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka1212
Wera, zmam dobrze tę markę Manzana i faktycznie ich torebki są wręcz genialne, zawsze jeśli chcę wiedzieć co będzie modne w danym sezonie zaglądam do nich i zanim najnowsze fasony torebek pojawią się w sieciówkach to ja już mam taką w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne torebki są na mojatorebeczka.pl. Zamówiłam i miło się zaskoczyłam - świetnie wykonana i porządna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam torebkę z mojatorebeczka.pl i jestem bardzo zadowolona. Jest ładna, a do tego bardzo dobrze wykonana. Jest ręcznie robiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie nadal w modzie są torby ekologiczne. Bardzo duży wybór jest na stronie: https://www.eko-ue.pl/. Sama zamawiałam tak kilka toreb materiałowych z nadrukami. Świetnie nadają się na zakupy lub jako dodatek do naszej torebki, gdy nic nie chce się w niej zmieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ignaczak87
Myślę że w modzie nadal pozostaną duże torby w raczej ciemnych odcieniach. Więcej na temat mody można przeczytać np. na tej stronie http://www.towarzystwoegida.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz czegoś co jest na topie to polecam Ci odwiedzić sklep https://emanzana.pl/ wg mnie mają świetne torebki skórzane, mega wyczucie tego co jest aktualnie modne i szybką wysyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przede wszystkim kupuję takie jakie mi się podobają. Zazwyczaj średniej wielkości czarne lub specjalnie dobrane do stroju. Niedawno bardzo fajna torebką znalazłam w www.tzl.pl. Dodatkowo była w promocyjnej cenie więc nie mogłam się oprzeć ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Dobrze mi się robi zakupy przez stronę www.dobre-repliki.pl . Raz że mają rzeczy w wysokim standardzie wykonania, dwa że na dostawę się długo nie czeka. A jednak w przypadku rzeczy sprowadzanych z Azji to czasami wiem że ludzie czekają nawet i miesiąc...A tyle to bym nie wytrzymała. Tutaj to jest kwestia paru dni, a ja zamawiam do Niemiec nie do Polski. Z cłem jest w porządku, urzędnicy nie przetrzymali mi jeszcze żadnych zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest trochę sklepów z replikami, ale większość sprzedaje taniznę z przyklejonym logo renomowanej marki. Ja mam zaufanie do pani która mieszka w Chinach i tam znajduje repliki które potem sprzedaje przez www.dobre-repliki.pl . Mogę ją polecić, bo ma nosa do rzeczy. Paski, apaszki, chusty – głównie takie gadżety biorę i jeszcze się na jakości nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne torebki, galanterię skórzaną można znaleźć również na stronie Alfasan.pl często u nich zamawiam i jak do tej pory się nie zawiodłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×