Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milka800

Torebki, jakie teraz będą modne? Jakie kolory i jaki rozmiar?

Polecane posty

Cześć dziewczyny :) Poszukuję jakiś fajnych torebek, nie koniecznie eleganckie, na co dzień również. Jakie fasony będą teraz modne? I w jakich kolorach i z jakiego materiału? Znacie jakieś fajne sklepy z dużym wyborem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem i w sumie nie obchodzi mnie to, wole uniwersalne rozwiazania a jakosc musi byc super na allegro masz duzy wybor znajdz swoj styl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi :) W sumie macie rację, nie ważne co jest modne, trzeba odnaleźć swój styl i dobrze się w nim czuć, bez względu na to jaka moda nadejdzie. Ja uwielbiam kuferki, kopertówki ale też Obagi- takie torebki są uniwersalne i na każdą okazję. Znacie może jakieś godne polecenia sklepy internetowe z torebkami?? Koleżanka mi poleciła etorba.pl, mają fajny, duży wybór akurat tego, co lubię, ale chętnie odkryję jeszcze inne ciekawe sklepy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o torebki, to najmodniejsze będa czarno-białe, w mocnych kolorach i te pastelowe. tutaj znajdziesz najciekawsze modele http://shushu.pl/Torebki-na-lato-2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle ze w tym roku pistacjowe kolory bedą przeważały. Byłam u kolezanki w wielkiej Brytanii i tam pełno wszystkiego w tych kolorach. U nas jeszcze zbytnio nic nie widac ale kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj na Eobuwie. Tam masz glownie modne i dobrych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebra12
Zależy jakie torebki lubisz nosić, od kilku lat modne są wszystkie rodzaje, chociaż w tym sezonie nie takie duże, bardziej średnie i malutkie do ręki - kopertówki. Kolory biało-czarne, pastelowe, niebieskie, połączenia kilku kolorów. Niedrogie ze skóry są w sklepie www.jakatorebka.pl albo na zalando - jak jest obniżka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzyj sobie na jakieś fajnego bloga modowego. O tu na przykład: http://www.superstyler.pl/ . Tak najłatwiej śledzić trendy. I od razu często masz przykładowe stylizacje do tego, a to też bardzo ułatwia sprawę moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falbank90
Torebki kopertówki chyba nigdy nie wyjdą z mody :) Idealne na każdą okazję! A co do kolorów to widzę, że przeważają głównie pastele- mięta, puder, róż, ecru, błękit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falbank90
Milka800- też na etorbie.pl znalazłam fajną torebkę, ale nie Obag. Teraz poluję na jakiś ciekawy portfel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoMi
Podobają mi się kolorowe torebki, ale zwykle kupuję jakieś uniwersalne - mam na lata i nie ma problemu, że gryzą się z ubraniami. Teraz modne są wszystkie z łańcuszkami - czy wieczorowe, czy takie bardziej na luzie. Kolory - faktycznie pastele. Ostatnio oglądałam torebki Carra - polska firma, ale szyte ze skór włoskich, a cena jak na skórę całkiem dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosty sposób na sprawdzenie - zobacz, co polecają sklepy:) Wejdź sobie na przykład na Eobuwie, włącz zakładkę z torebkami i hulaj dusza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam allinside.pl i mają tam ogromny wybór torebek :) Mam od nich dwie, obie takie duże czarne w prostym kroju i chyba takie są modne teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zajrzyj sobie w nowości na Eobuwie. Oni dbają o to, żeby miec produkty na topie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isdisalo1988rsvmn
nie wiem i w sumie nie obchodzi mnie to, wole uniwersalne rozwiazania a jakosc musi byc super na allegro masz duzy wybor znajdz swoj styl... Jasne http://hib.to/26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również mam coś z allinside.pl ;) Piękną kopertówkę, którą dokupowałam do swojej sukienki na sylwestra ;) Bardzo ładnie wygląda, klasyczna i elegancka ;) Długo takiej suzkałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
by to wiedzieć wystarczy wejść na stronę sklepu internetowego, który sprzedaje torebki :) ja ich szukam na http://panitorbalska.pl i potem nie mam problemu ze stwierdzeniem, w którym kierunku idą trendy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JulaU
Kocham wszelkiego rodzaju torby damskie a> uważam, że kobieta powinna mieć ich mnóstwo. W mojej kolekcji mam ich wiele, jedne droższe drugie tańsze, ale wszystkie idealne i piękne. To samo mam z butami :) setki par w garderobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukałam też torebki i trafiłam na taki sklep adelafashion.pl. Mają tam duży wybór torebek (niektóre jak z bajki) ze skóry prawdziwej i eko. Te z prawdziwej trochę droższe ale raz można zaszaleć. Najładniejsze to te kolorowe - muszę tam jeszcze wrócić i coś wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessaa44
Staram sie być na bieżąco z obecnie panującą modą. Niestety jak chyba każdej kobiecie często podobają mi się torebki czy buty których ceny są bardzo wysokie. Ale przecież od czego są sklepy takie jak ten https://www.facebook.com/stokkipolska . Przeczytałam, że 7 października będzie TURBO otwarcie i ceny będą obniżone nawet o 70%. W takich momentach warto wybrać sie na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelove_com_pl
Zapraszam na stronę z najlepszymi kosmetykami w atrakcyjnych cenach www.morelove.com.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A oglądałaś nowości na Eobuwie? Myślę, że znajdziesz tam te najbardziej trendy. Zazwyczaj są na bieżąco z nowinkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jami88
Co roku kupuję sobie nową torebkę, zależy od pory roku :) Najczęściej kupuję torebki ze sklepów internetowych. W tamtym roku kupiłam torebkę ze sklepu LEJDI, wytrzymała już pół roku i nadal dobrze wygląda. Na wiosnę planuje zakup nowej(torebek nigdy za mało hihi) i prawdopodobnie kupię u nich, zależy czy będą mieli coś co mi wpadnie w oko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×