Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zamalanana

wykancza mnie

Polecane posty

Gość zamalanana

Wyglada to w skrocie tak: mam 25 lat mam juz drugiego meza . Z pierwszy rozwiodlam sie bo poznalam mojego terazniejszego M. Jest ode mnie duzo strszy, mamy dwoje dzieci i jestesmy ze soba 3 lata po slubie a ja juz nie wytrzymuje psychicznie . Zneca sie nade mna psychicznie i zdarza sie ze mnie uderzy zreszta . Sytuacja glupia noe moge sie zdecydowac na rozwod. To mnie wykonczy i boje sie zrobie cos jemu albo sobie. A moze to we mnie jest problem. Dodam iz ja pracuje i utrzymuje rodzine. Nie wiem co robic. Stracilam juz cierpliwosc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pier.... 25 lat i juz 2 drugi mąż i juz niedlugo pewnie sie rozwiedzie, niektorzy to są nienormalni, to co do 50tki bedziesz miec 10ciu męzow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie meza i pobzyka sie z tesciem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a potem z teściową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podsumujmy dziewucha lat 25 pierwsze małżeństwo - staż nieznany, wiek zamążpójścia nieznany ale zapewne bardzo młodo drugie małżeństwo - staż 3 lata, wiek zamążpójścia 22 lata, dwoje dzieci (starsze nie więcej jak trzy lata, a drugie rok, dwa lata młodsze) ona jedna pracuje, mąż tyran i bezrobotny ... czy myślałaś aby zacząć pisać powieści? masz talent do wymyślania niestworzonych bajek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chamskie forum pełne chamskich ludzi.Zwierzaki bez empatii. Fajnie jest kopać leżącego??Z całego serca zycze wam takich kreatur wokoło was jak wy sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadeta82
Nie dość że nierób to jeszcze się nad tobą znęca psychicznie i fizycznie. Nie rozumiem jak można się związać z takim facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No. Kupa chamów tu sie złazi. Jeden to nawet zaczął od zwierząt wyzywać i źle życzyć. Bluźni i przeklina. Co za menda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×