Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniesia_

kopenhaska i co dalej?

Polecane posty

jakos humor lepszy mam dzieki Wam dziewczyny :) kochane jestescie...i ajk widac o wszytkim z Wami mozna pogadac..nawet o kolorach ;) zjadlam swoj batonik Alpen i geba mi sie cieszy :P poszlam zrobic m,ale zakupy.....zeby miec grejfruta na rano i kupilam sobie nowe leginsy z krotkimi nowgawkami na swoj stepper- ekscytacja na calego normalnie ;) chociaz wczoraj to tak bylo gorco ze w samych majtkach i koszulce maszerowalam hehehehehe dzis bedzie krotki dzien bo po pracy jade szybko malego odebrac ze swietlicy szybko do domu zmiana stroju, obiad w biegu i na karate na 19ta lecimy...wiec dzis mam nadzieje nie bede miala czasu myslec o jedzeniu..jak juz wroce z karate to tylko herbatka i lulu- jutro bede robic ta kapuste....wiec jak sie nia zapcham tez zabije glod..jakos trzeba sobie radzic i zoladek oszukiwac....hehehehe jeszcze 50 minut i mam wolne az do srody....ja to mam luzackie zycie :) hhehehe- zawsze sie smieje w robocie...za ja to tylko 'pojawiam sie i znikam' :P dobrze ze moge sobie z Wami klikac....jestescie moja ostoja dziewczyny....dzieki raz jeszcze :) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na kolację tej ryvity z philadelpią nie będziesz jadła?strasznie mało masz dziś tego jedzenia.ja też byłam na zakupach kupiłam sobie takie paero na ten basen żeby kształty nieco kryło))) strój jeszcze muszę dokupić ale będę gotowa jakby miało wypalić.wiecie ja dziś mam taki bebech jak już chyba dawno nie nie wiem jak szybko uda mi się zbić tą obecna wagę. aniesia ty jesteś obcykana w lidlu znasz jakiś kefir fajny?dziś kupiłam jeszcze mopa i zasuwałam aby go wypróbować i jest ok ja też cieszę się z pierdół jak dzieciak to pojemniczek jakiś fajny to coś tam znowu.małe a cieszy)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece na karate...pisze w biegu.....jestem zachwycona bo w poslkim sklepie chcialam kupic kiszona kapuste i nie bylo wiec niechcaco kupialm w zamian kapuste bigosowa z firmy Mosso...nosz niebo w gebie i tylko 24kcal na 100g...zezarlam na cieplo po doprawieniu pol sloika i to tylko 100kcal....ale jestem happy :P napisze za chwile juz z karate...bo syncio juz z kluczami nade mna stoi hehehehehe do uslyszenia xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz siedze na karate ;-) dla sprostowania- zjadlam ryvite z serkiem i troche salatki szwedzkiej ale jakos malo mi bylo wiec na koniec chcialam tylko sprobowac a wciagnelam w sumie pol sloika tej kapusty na cieplo- skoro to tylko 100 kcal to co mam sobie zalowac- mysle teraz ze mialam jutro robic sama kapuste ale wzamian polece do polskiego sklepu i kupie kilka sloikow tej bigosowej bo smakuje mi wybornie jak sobie po swojemu doprawie ;-) luksus zatem nawet niemusze nic gotowac tylko sloik odkrecic i juz :-P Co do kefiru to rzadko kupuje ale jesli juz to tylko w polskim sklepie- kiedys mieli taki odtluszczony i byl fajny ale cos ostatnio go nie widzialam hmm Nie moge sie doczekac mojej sesji na stepperze- ja jak sie odpowiednio nastawie to faktycznie potrafie byc zdyscyplinowana- szkoda ze co do jedzenia nie mam takiej silnej woli hehe Mopa nie uzywam wiec nie potrafie sobie wyobrazic Twojej radosci Maj ale dobrze slyszec ze cos sprawilo Ci dzis przyjemnosc....tak jak ja z ta kapusta- nosz ucieszylam sie jak dziecko hehehe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej Wam :) hmm musze poszukac tej kapuchy :) ja dzis steka na kolacje zjadlam z salata i pomidorem no i odrobina ranch dressing. Mala spi, wymeczyla sie od chodzenia w kolko. No na chwile nawet to dziecko nie usiadzie. No i jak tam po karate? Dumna mamusia? Maj az popatrzylam na necie co to paero, chyba tez sobie musze sprawic na wakacje coby nie pokazywac za bardzo boczkow ;) i jak Wam dzien minal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc justi....sorry ze tak pozno pisze....musialam wszytko ogarnac...teraz juz moje dziecko w lozku a ja wskakuje na stepper....zamowilas juz swoj....bo nie moge sie doczekac zeby cwiczyc razem z Toba i sie wzajemnie dopingowac.....oczywiscie musze zrobic pol godziny wiecej niz planowalam bo taka glodna przyszlam ze zjadlam troche platkow sniadaniowych na sucho...ale ze one tyke maja kalorii....to musze to teraz odrobic...hehehe- wiec ide ....jeszcze sie odezwe...jak zrobie 600kcal ;) buziaki i milego wieczorku xxxx ps. na karate bylo ok tyle ze Dylan sie poryczal bo zamiast robic swoje gadal z kolega i nauczyciel go na koniec nie pochwalil.....bidulek....on taki ambitny jest....tyle ze w praktyce mu nie zawsze wychodzi....tak jakby mial wszytko po mamusi heheheheheh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniesia widzisz jakie miałaś szczęście z ta kapustą a przy okazji każda z nas korzysta bo może też coś takiego zjeść.justi cieszę się że już wiesz co to za chustę sobie sprawiłam .jest fajna na lato nad wodę dla mnie w sam raz z tym brzuchem. dzień był upalny więc wypiłam strasznie dużo wody. czy któraś z was jadla kiedyś kalmary mój małżonek dziś kupił a ja nie mam pojecia co z tym się robi on też zresztą ot ciekawy zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie jadłam kalamarów :) ogólnie to nie przepadam za owocami morza. Ale może coś Aniesia doradzi? Aniesia zamówiłam stepper ten sam co mi znalazłaś tylko na ebayu. Powinien dojść do 5 dni. Do tego zamówiłam sobie taki pas: www.ebay.co.uk/itm/Fat-Cellulite-Burner-Slimming-Exercise-Waist-Belt-Body-Wrap-Neoprene-Support-Gym-/281280959571?pt=UK_Sporting_Goods_Exercise_Fitness_Fitness_Accessories_ET&hash=item417da6d453 Już kiedyś taki miałam tylko mi się gdzieś zapodział. Jak na mojej bieżni biegałam to fajnie się tłuszczyk z brzuszka topił ;) Biedny Dylan, serce się kraje jak się widzi dzieciaczki płaczące eh ;) Obliczyłam kalorie jakie dziś spożyłam 1398kcal. Trochę dużo ale po kolacji zjadłam trochę suchych owoców na przegryzkę. Nie myślałam że aż tyle mi wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro w planie na śniadanie owsianka, kawa z mlekiem, na obiad ryvita z serkiem wiejskim tak jak dzisiaj, na przegryzke jogurt sliwkowy a na kolacje salata z pomidorem i odrobina ranch dressing do smaku i pol mozarelli z waflem ryzowym :) a u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wyszło mi tylko 888kcal chyba coś będę musiała dodać jeśli nie będę mieć sił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ufff...zrobilam dzis 700kcal na stepperze....cala mokra znowu jestem ;) fajnie wedziec ze sie spala to co sie zjadlo ;) a z tym pasem to tez kiedys dawno temu mialam podobny...teraz mam inny...na prad...tyle ze z kablem ....wiec nie mozna z nim nigdzie chodzic heheheh- czssem uzywam musze go moze wlaczyc jak na stepperze smigam- dobty pomysl- popatrz co to za cudo ;) www.amazon.co.uk/Electric-Vibrating-Slimming-Belt-Massage/dp/B00D8XQMRG/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1400539595&sr=8-1&keywords=vibroaction+belt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja...zapomnialam sie zalogowac...ehhh koncze wypowiedz bo musialam podzielic na czesci...za spam mi uznalo hehehe co do menu na jutro....na 100% bede wcinac ta kapuste :P ...do polskiego sklepu pojde po silowni i sie zaopatrze na caly tydzien...ja tak durna jestem ze jak cos mi smakuje to jem i jem w kolko...az mi sie znudzi ;) efekt uboczny niestety juz widze...hehehe....dobrze ze sama spie bo wiem ze bede niezle 'gazowac' przez sen heheheheheh, poza kapusta bedzie grejfrut rano przed spinning class.....potem kurczakowe kawalki z lidla, cos tam jeszcze wymysle.....musze to dopiero juutro obliczyc bo juz dzis pozno....mam wolne wiec cos pokombinuje ;) Ty z owocami jak ja z tymi platkami....skonczyly sie musli to teraz te platki mnie tak wciagaja...nosz jak narkotyk..oderwac sie nie moglam..dlateog przegielam i wyszlo ze zjadlam dzis 1600kcal...stad moj zapal na stepperze....spalilam 700kcal...wedle wyswietlacza...wiec mam nadzieje ze sie wyrownalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tyle...ide wziac szybki prysznic i do lozeczka film z wczoraj dokonczyc ;) jutro mam pare rzeczy o zrobienia w domu....czasem to wole do pracy isc niz te prace domowe wykonywac...ehh- ale bede zagladac wiec piszcie kobitki co i jak...maj - prawie bym zapomniala...w zyciu kalmarow nie kupowalam..probowalam raz w knajpie i chyba nie bylam zachwycona....nie lubie zbytnio owocow morza...tylko te krewetki z lidla mi jakos smakuja wyjatkowo ;) ale mam nadzieje ze cos z nich wykombinujesz....napewno sa zdrowe i nietuczace - wiec wejdz na net i poszukaj jakies receptury ;) powodzenia! duza buzka i wyszczuplajacych snow kochane- do uslyszenia rano papapappapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche drogi w porównaniu do mojego haha ;) a działa? To ładnie postepowałaś :) Maj nam zniknęła. Idę spać bo coś mnie głowa pobolewa. Do jutra Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam juz dawno...i nie za taka cene....daj spokoj ;) ja tez juz ide...wylaczam kompa- bez odbioru ;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę jak żeście się wczoraj ładnie rozgadały.justi ja mam taki pas podobny do twojego i poważnie przy ćwiczeniach wodę wyciska.aniesia jesteś zawzięta na tym stepperze.słuchaj a czy te pedały to ciężko chodzą czy to jakoś reguluje się bo ja nie ćwiczyłam nigdy na stepperze.i do czego są te pasy co są dołączane.ja dziś na śniadanie kawa i kefirek potem jeszcze nie wiem ale coś na pewno spojrzę z tymi kalmarami dziś muszę je zrobić.ja kiedyś jadłam w knajpie ale to mieli pieczone takie krążki w oleju a ja wolałabym inaczej jakoś.u mnie dziś znowu zastuj w kibelku nie wiem też muszę kapuchę wtrząchnąć to coś ruszy chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Tak lalo w nocy ze nie moglam spac bo deszcz tak glosno walil w okno ehh, obudzilam sie rano cala spuchnieta- wygladam jak zombi, spodnie na silownie znowu ciasne jak przed dieta- do kitu z tym wszystkim- zeby byly luzne musialam sie katowac kopenhaska a potem po jednym weekendzie spowrotem ciasne- zwariowac mozna ehh. Juz jestem na silowni i zaraz spin sie zacznie- mam nadzieje wysilek fizyczny pomoze na moj bol glowy- bo znowu mnie cmi- same smety dzis od rana wybaczcie- z dobrych wiesci- zakupilam 5 sloikow tej kapusty bigosowej i zaopatrzylam sie tez w zapas magicznych czekoladek- tak na wszelki wypadek hehe ale mam nadzieje ze po tej kapuscie nie bede czekoldek potrzebowac. Pogoda do kitu wiec bede wdomu caly dzien jak sadze- miejmy nadzieje nastroj mi sie nieco poprawi jak sie zmacham na tym rowerze wiec do uslyszenia za jakis czas! Pozdrowionka i buziaki xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja wlasnie w drodze do pracy. Nic mi sie nie chce. Wstalam o 5:50 bo mala sie obudzila i nie chciala juz spac. Potrzebuje kawyyy. Aniesia nie martw sie. Tyle sie ruszasz napewno szybko wrocisz do formy. A jak moj stepper przyjdzie to bedziemy sie motywowac. Maj te raczki to do cwiczenia rak wpisz sobie na youtubie pokaze Ci cwiczenia:) ja zmienilam sniadanie na kromke takiego ciemnego pieczywa z Lidla ze slonecznikiem z szynka i jogurt niskotluszczowy. Na obiad ryvita z wiejskim tak jak mowilam. Jak sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniesia te spodnie po dzisiejszym treningu i kapustce będą już lużniejsze zobaczysz.myślę że czekoladek nie bedziesz na razie potrzebować.słuchaj a ile ty kal dziennie spalasz bo tak czytam to ty ostro dajesz te siłownie plus stepper?głowa cię boli może na zmianę cisnienia skoro deszcz tak niemiłosiernie padał zrób sobie w domku kawusię jakaś powinno przejść.mam nadzieję że humor ci się poprawi już teraz natychmiast)))a co z tym moim pyt.odnosnie steppera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki justi że dalaś znać co z tymi rączkami się robi.ja dziś dobrze się czuję ale ja kawkę piłam rano wypij kobietko koniecznie!zjadłam na lunch krewetki bo miałam jeszcze w lodowce a nie chcialo mi się nic kombinować ale za bardzo mi nie podchodzą ledwo wcisnęłam w siebie bo wszystko mi się cofało.popijam zawzięcie je wodą żeby jak najszybciej zapomnieć co jadłam to nie moja bajka albo ta firma ma jakieś kiepskie po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysylalam wiadomosc jakis czas temu i widze ze dopiero teraz sie dodalo, musialam stracic zasieg. Juz jestem w pracy. Niby na stronce pisza ze mozna regulowac opor tego steppera ale nigdy nie mialam wiec nie wiem. Tutaj masz pokazane po co te paski sa (przesun sobie do 1min) www.youtube.com/watch?v=bV5S9MFfEO0 Aniesia moze za malo wody pijesz? To i glowa boli bo malo nawodniona jestes? Jak tyle cwiczysz musisz tez duzo pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za bardzo za krewetkami nie przepadam, choc w sumie to zalezy jak sa podane. Kiedys kumpela zrobila je na grillu i przyprawa jakas posypala i byly pycha az sie sama zdziwilam. A moja tesciowa robi tez taki sos specjalny do nich wiec tez nawet dobre. Maj co dzis w planach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny- jak zwykle moge na Was liczyc- kochane jestescie :-) Juz humor lepszy- zmachalam sie na maxa- czerwona jestem jak diabel hehe i leje sie ze mnie jakby mnie ktos woda zlal z gory na dol- to sie nazywa trening hehe- za kazdym razem dumna jestem z siebie ze dalam rade hehe. Dziennie bede sie min 400kcal spalac na stepperze ( Justi juz napisala ze linki sa do cwiczen gornych czesci ciala ale ja odpielam na razie bo nie moglam w rytm dobry z nimi wpasc ) poza tym silownia- spin lub step class wtedy kiedy mam dzien wolny dodatkowo :-) Ciesze sie ze troche mam ruchu bo z jedzeniem mi nie idzie zbyt dobrze jak wiecie wiec chociaz troche spalam jak nagrzesze ;-) Jade do domu wziac kapiel bo ja nadal a samochodzie siedze i czekam zeby przestac dyszec hehe! Bede niedlugo to moze kawki sie razem napijemy ;-) Justi wspolczuje tak wczesnej pobudki ehh- ja mam teraz nareszcie spokoj z synciem, juz sie nie budzi nawet ta ulewe dzis przespal bez mrugniecia i dziwil sie ze kaluze rano byly na parkingu hehe. No to do uslyszenia juz z domku :-) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah kurde powiem Wam ze mnie ostatnio cos zlapalo nei wiem jakis instynkt matczyny chyba i bardzo bym chciala dziecko drugie, patrze jak moja mała szybko rosnie i jak sie rozwija, sama radosc normalnie jak tu nie chciec kolejnego lobuziaka heheh. Musze tylko czekac az maz znajdzie jakas stala prace bo nam obu kontrakt sie konczy w tym samym czasie. Wlasciwie to mi sie udalo dostac roczne przedluzenie, kiedys wspominalam ze mialam rozmowe no i sie udalo ale tylko na rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justi dziś w planach za dużo nie mam ogarnę chałupkę,polatam nieco mopem coby się wprawić bo ja raczej wolałam tradycyjną metodą podłoge myć ale teraz to szybciej idzie tym mopem no i nie trzeba tyle wysiłku.potem obiadzik jakiś dla meżusia bo ciężko pracuję i głodny wróci ,czekam aż tu pojawi się botwinka to taki chłodnik bym zrobiła w sam raz na takie upały.jeśli chodzi o jadłospis na dziś to na obiad pulpety ze 2 z płatkami owsianymi z sosem pomidorowym i z 2 ziemniaczki. kolacja jakaś surówka z warzyw a przekąska jabłuszko. ja chętnie dołączę się do tej kawusi tylko ja z herbatką buziaczki dziewczyny może też na ten stepper się przerzucę bo z tą bieznią to tyle miejsca zajmuje a w sumie i tak chodzi się to raczej duzej różnicy nie powinno robić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justi- marzy Ci sie nastepna dzidzia ? wow....no to zycze w takim razie powodzenia z praca itd zebys mogla marzenie zrealizowac....ja to chyba jakas dziwna jestem...nigdy nie chcialam i nadal nie chce miec wiecej niz jedno dziecko....jakos sobie nie wyobrazam nawet podzielic swojej milosci.....ja tego mje syncia to uwielbiam ponad wszystko....ehh...kochany jest taki....i teraz juz ma 6 lat...wiec wszytko sobie zawsze wyjasniamy..nawet jak nakrzycze to potem sie nawzajem przepraszamy i takie tam ;) kawe zrobilam i nadal siedze nie wykapana....pranie wstawilam...i tak sie krece......nigdzie mi sie nie spieszy wiec jak ktos ma ochote z herbata czy kawka dolaczyc to zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama sie sobie dziwie bo kiedys myslalam ze w ogole nie bede miec dzieci. Pozniej mnie naszlo ze chce jedno a teraz jak mam jedno to chcialabym wiecej. Nie wiem czy to hormony poprostu czy co :) ja siedze w pracy i mam lekki problem z koncentracja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zasiadam właśnie coś dziś nie działa dobrze bo ciągle mi za spam uznaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o dzieci to też miałam taki okres że bardzo chciałam 2 mieć tylko u mnie ryzykiem było już to pierwsze więc darowałam sobie.podobają mi się duże rodziny dzieci potrafią dużo radości dać nie wyobrażam sobie nie miec dziecka .teraz to już myslę jak tu z męzem będę na urlopy jeżdzić sama i że to też fajnie kiedy młodym jeszcze się jest .zresztą wnuki mogą się u mnie niedługo pojawić to by bylo dopiero!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×