Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniesia_

kopenhaska i co dalej?

Polecane posty

Chyba tez sobie kawke zrobie :) ja jutro kurczaczka na obiad a kolacja kapuche ugotuje znowu posmakowala mi :) musisz sie z nami podzielik wynikami w takim razie. Masz jakies fajne przepisy na soki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko w wannie...wskakuje na stepper- dam znaj jak skoncze.....a przepisy na soki sa na stronce: www.rebootwithjoe.com/wp-content/uploads/2013/04/5-Day-Plan_Updated.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam 450kcal :P ....moge odsapnac....hehehe- ide tylko syncia ululac.....a was nadal nie ma....moze dopiero jutro sie spikniemy wiec na wszelki wypadek zycze spokojnej nocki i kolorowych snow laseczki pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musimy sie ciagle mijac :) syncio ululany? Ja dzisiaj odpuszczam stepper. Skoncze tylko gotowac dla malej i ide spac bo po wczorajszej nocce to padam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nikogo no to ide spac. Do jutra Kochane, jak to Aniesia mowi wyszczuplajacych snow :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam dziewczyny humory dopisują noc wyszczupliła? ja dziś się ważyłam to równe 60kg mam ale dam sobie szansę na tą 5 ponownie. może to ta kiełbasa?własnie popijam kawusię a ty aniesia pewnie soczek co?ciekawa jestem twojego efektu ile zgubisz na tym detoxie.a mialaś na nim siłę do ćwiczeń?gratuluję bardzo że wczoraj się tak zaparłaś i nie zjadłaś pizzy) w takich sytuacjach najgorzej odmawiać. ja zjadłam wczoraj czekoladki nieco gorzkiej ale nie kostkę tylko pasek taki no ale smakowała mi strasznie widocznie organizmowi było brak bo humor mam już lepszy.justi a co ty dziś porabiasz w pracy czy w domku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) w niedziele i poniedzialek rano 69.3kg. Dzisiaj 69.0kg. Jak dobrze pojdzie to moze w tym tyg uda mi sie zmienic stopke :) wlasnie sie do pracy szykuje a tak mi sie nie chce. Dzis w jadlospisie jak zwykle pieczywo z lidla z serem(musze w koncu je skonczyc hehe) na obiad miesko z kurczaka i jogurt niskotluszczowy a na kolacje sprobuje ta salatke z serka i makreli co aniesia robi :). Planuje dzis tez stepper conajmniej 30 min. A Ty Maj jakie plany? Aniesia pewnie dzis pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadłam jeszcze swój jogurcik niestety 3,5% tutaj najczęściej takie są i 3 śliweczki suszone bo jak zwykle kibelek dziś niezaliczony.Justi bardzo gratuluję widzicie wszystko jest na dobrej drodze uda nam się ale wtedy to będziemy imprezować!!!ja dziś na obiad jajecznicę chyba sobie zafunduję albo omlet z czymś.na kolację nie wiem jeszcze i do przekąski wafle ryżowe bo 2 zostały a też muszę dokończyć bo kupiłam nowe opakowanie tego chrupkiego z sezamem i już mnie korci.aniesia a ty od samego początku tyle kroków dawałaś radę zrobić na tym stepperze czy tak stopniowo zwiększałaś.justi planów konkretnych nie mam dziś może wieczorem jak zwykle jak mąż wróci to przed telewizorek zasiądziemy mam ponagrywany serial kości i oglądamy ostatnio. może też dziś będę musiala popracować w knajpie trochę bo zapowiada się *****no i rutynowo w domu.justi rozumiem ze ty na soki na razie nie przechodzisz tak jak ja? ciekawe jak to zadziała na aniesie ale jak tak przeczyszcza to jak ona pracować będzie?hahah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mam pytanie jak wy wstawiacie te bużki uśmiechnięte lub smutne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny- wpadaam tylko szybko powiedziec dzien dobry bo juz na mnie klient czeka- spadek zaliczylam dzis rano bylo ponizej 69- dokladnie 68.6kg i 25.2 % tluszczu- wiec zpbaczymy jaki bedzie efekt po 4 dniach detoxu.....sok mam ze soba w specjalnych termosowych kubkach i pelno warzyw i owocow w domu na nastepne porcj*****ardzo jestem tym podekscytowana- zyczcie mi powodzenia- napisze wiecej troszke pozniej jak sie zrobi bardziej spokojnie- poki co zycze wam kochane milego dnia i do uslyszenia- maj - gratuluje spadku !!!! a buzki sie robi wpisujac dwukropek i nawias zamkniety na usmiechnieta a otwarty na smutna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniesia ja tobie gratuluję tego spadku to justi dziś ubyło mnie nie mi dziś waga podskoczyła o 0,3 kg no ale i tak się cieszę. widzę zaopatrzona jesteś super! słuchaj a poziom tkanki tłuszczowej jaki jest poprawny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obliczyłam sobie na takiej stronie poziom tkanki tłuszczowej i mam 29,6 to już 1 stopień nadwagi podobno więc niestety trzeba wziąć się i ruszyć d**ę. aniesia ty maż wg tej tabeli poziom w normie więc powinnaś się cieszyć.gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja taka zakrecona jestem ze pogratulowalam nie tej kobitce co trzeba- oh Justi wybacz kochana- ;) a soki nie mialam na mysli ze przeczyszczaja hehehehe- tylko oczyszczaja - a to roznica...tak naprade to sie strasznie duzo sika a do kibelka na numer dwa raczej sie nie chodzi bo sie nic nie je wiec nie ma jakotakich odpadow ;) detox bo nie pije sie ani herbaty ani kawy nawet ...tylko same witaminy wyciskane na biezoco....ogadalam kiedys program w telewizji tam bardzo otyly i chory na serce facet zrobil sobie detox na tych sokach tyle ze on polecial az 60 dni- nie dosc ze schudl 30 kilo to wyleczyl sie calkowicie i nie bierze teraz zadnych lekow- tak mnie zainspirowal ze w tamtym roku tez zrobilam 2 tygodnie tej diety sokowej i shudlam ladnie prawie 10 kilo i pozbylam sie celulitu....potem jednak byly wakacje i takie tam ...i wiadomo ze efekty zaprzepascilam ale od czasu do czasu kilka dni detoxu nie zaszkodza czyz nie ? wiec dzis mam dzien pierwszy :) ale wcale was na to kochane nie namawiam ...ja tylko dziele sie swoimi pomyslami- bo juz nie wiem co mam wymyslic zeby byc w pelni zadowolona z siebie na moje wakacje w tym roku :P ok.....to tyle na razie...jestem w kontakcie..ide zobaczyc czy nastepny klient na mnie czeka ;) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a...poziom tluszczu..ja bym chciala zejsc ponizej 25%....pisza niby ze w moim wieku norma jest miedzy 24.0% -27.7%...wiec niby jestem w normie ale.....kiedys jak sie dobrze ze soba czulam mielam 23.5...wiec czuje sie troche za bardzo otluszczona jednym slowem heheheheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety muszę gubić ta tkankę ze względu na zdrowie już bo mam prawie 30% a to już górna granica potem już otyłość jest a nie chcę być tak nazywana nawet w tabeli bo co otyły to blee( więc dużo pracy przede mną a chudzinką nie możesz mnie widzisz wobec tego nazywać choć to bardzo miłe było.ja raczej pulpecik jestem.) miłego dnia i mało klientów wtedy będziesz mogła częsciej zaglądać. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) tez z pracy pisze. Nie zdazylam zjesc sniadania przed wyjsciem wiec zlapalam batonika z platkow owsianych 138kcal. No i kawa na uczelni. Aniesia Tobie tez gratuluje spadku to jest 400gram bardzo ladnie :) masz racje detox nie zaszkodzi :) a nie chodzisz glodna pijac tylko soki? Ja narazie Maj nie przechodze na soki nie mam sokowirowki. Mam w sumie taki blender ktory moglabym uzyc ale jak lezy zamkniety to zaczyna dziwnie smierdziec haha a nie chce mi sie go myc co troche :) Jak nie bedzie mi spadac waga w tym tyg to moze wtedy sie zastanowie. W sumie to narazie odpowiada mi takie jedzenie jak teraz :) Sama sie sobie dziwie bo prawie miesiac bez normalnego pieczywa, czy francuskich bagietek ktore uwielbiam. Czuje sie super bo nie jestem przytkana wiec narazie dieta dziala. Na jakiej stronce patrzylas Maj ta ilosc tluszczu? W sumie to niby mam na wadze ile tliuszczu ale nie sprawdzam zwykle no i mam tam ustawienie jeszcze z dawien dawna jak w tyg biegalam conajmniej 4-5 razy bo ustawia sie jak fizycznie aktywna jestes i na tej podstawie oblicza ile tluszczu i ile wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Maj :) Ah smazone ziemniaczki ja uwielbiam tak pokrojone w kosteczke i posypane wegetą potem usmazone mniammmmmmm :) dzieki za stronke sprawdze w domu bo musze sie zmierzyc najpierw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci że białe bułeczki takie świeżutkie czy bagietkę też bym zjadła ja mam tak czasem że do niektórych potraw lubię tylko białe pieczywo smarowane takim masełkiem śmietankowym. myślę że jak sobie kiedyś od czasu do czasu sobie zje to nie zaszkodzi dietce jeśli potem człowiek potrafi się opanować no i nie zje tego strasznie dużo)daj znać ile masz tej tkanki- wydaje mi się że waga może być dokładniejsza jednak jeśli ją sobie od nowa ustawisz.tu nie wpisywało się aktywności fizycznej.najlepiej porownaj sobie oba wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniesia a te soki to 5 razy dziennie musisz wypić tak i woda do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Justi za to ze zzuwazylas ze mi spadlo conieco- tez sie ciesze i jestem mile zaskoczona bo naprawde w sobote nagrzeszylam sporo :P i raz jeszcze sorry ze Ci nie pogratulowalam Twojego spadeczku- sorryyyy ehh... w pracy z przerwami mam mlyn a potem chwile zastoju jak teraz wiec szybko wpadam :) maj- nazywlam Cie chudzinka bo pieknie Ci waga spadala a pozatym wazysz namniej z calej naszej bandy ;) pozim tluszczu na tej mojej wadze to sie zmienia za kazdym razzem jak na wage stane wiec nie wiem czy mam jej wierzyc w sumie ...bo spodziewalam sie ze po tych moich wszytkich cwiczeniach zacznie spadac ale nadal sie cholera trzyma powyzej 25% wrrrrrrrrr :( co do pytania o glod na detoxie...to poki co nie jestem glodna....i z tego co pamietam to nie chodzi sie glodnym bo pije sie duze ilosci tego soku i on jest nawet mocno kaloryczny zwlaszcza jesli jak ja dodaje sie sporo owocow...dzis kupilam rano ananasa i banany nawet bede dodawac...za kazdym razem probuje zrobic w roznych proporcjach zeby troche inaczej smakowalo w innym razie zrobi sie to bardzo monotonne ;) najgorsze ze kawy ani coli ani nic z kofeina nie powinno sie pic..wiec co mi pozostaje na wieczor to woda goraca z cytryna .....oczywiscie wode trzeba jak przy kazdej diecie pic litrami...ale przy tym detoksie to jeszcze bardziej wazne bo wlasnie ta woda wyplukuje wszystkie toksyny z oraganizmu.....sama jestem ciekawa jakie bede miala efekty...pomyslalam ze teraz moge sie poswiecic bo nie mam zadnch planow i chodze do pracy wiekszosc dni w tym tygodniu....to nie dlugo....co tam 4 dni....rachu ciachu i po strachu a warto sie troche odzwiezyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mniam :) i mysle ze w sobote napewno sie pokusze. Jedziemy na obiad z okazji zareczyn brata meza, poznac przyszlych tesciow i ich rodzine ;) sprawdze te procenty i dam znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak- wlasnie ok 5 razy sok plus duzo wody....robi sie mniej wiecej 2 litry soku dziennie...sporo idzie tych warzyw i owocow....malo mi sie reka nie urwala dzis rano jak z tymi ogorkami, jablkami i marchewa szlam ze sklelu heheheheheh- i to nie ma byc blender tylko sokownik bo nie je sie miazszu tehc warzyw/owocow tylko sam sok :) pyszny jest- naprawde na upaly dobra sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy Aniesia :D ciekawa jestem Twojego wyniku po tych 4rech dniach, szybko Ci minie. Niech już będzie weekend :D Ja wlasnie po obiadku, niepotrzebnie tego kurczaka podgrzalam bo taki sosik z przypraw sie rozpuscil i spryskalam sobie moja nowa jasnolososiowa bluzke. Co za sierota, mam nadzieje ze zejdzie ta plama w praniu :) dodajesz jeszcze cos oprocz warzyw i owocow do tych sokow? np jakies mleko? czy nic a nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaa myslalam ze je sie miazsz :) no to bez sokowirowki nie da rady w takim razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już po obiadku zjadłam kiełbaskę bo ostatnia tak samotnie leżała i patrzyła na mnie.jajecznicę zrobię sobie na kolację.trochę mnie zmartwiłaś aniesia że ta waga tak zawsze inaczej pokazuje i że przy tylu ćwiczeniach tak ciężko ją zbić.myślałam że u ciebie to zauwazyłaś jakiś wyrażny spadek po jakimś czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie dziwie i wkurzam ze nie zejsc ten tluszcz....mimo ze widze ze ubywa mnie w ubraniach .,....wiec moze wage mam do kitu ;) justi- nic sie nie je...totalne odtrucie.....sikam juz jak najeta...byalam juz coanjmniej 4 razy od rana w toalecie...to jedyna wada tej diety chyba heheheheheh...ale dobrze...chyba sie juz jutro zwaze i zobaczymy co to daje ;) a pare dni to sie przeciez mozna przemeczyc...tymbardziej ze te soki sa naprawde smaczne- nic sie nie dodaje, nabial tez jest zakazany- podeslalam Ci wczesniej stronke ale jak sie wpisze w wyszukiwarke juice diet to znajdziesz info- nie wiem po co ja wam o tym pisze bo bron boze do niczego nie namaiwam tylko jak juz sobie o wszystkim piszemy to wam jak na spowiedzi mowie co postanowilam na ten tydzien ;) juz prawei 14ta...jeszcze troche i czas do domku...dzis nwou planuje na solarium skoczyc....w tamtym tygodniu zaczelam ale jak durna sie poparzylam pod biostem wiec musialam zrobic przerwe...dalej blada jestem jak sciana....ok..lece bo mnie wolaja..pewnie mam pelno bledow..sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już mężowi mówiłam że na solarium powinnam iść ja jestem strasznie blada i wolno się opalam jedynie na solarium widać jakieś efekty. aniesia mam nadzieję ze to waga szwankuję.masz rację 4 dni to nie dużo warto zobaczyć efekty.cieszę się że własnie tu tak wszystko piszemy o to chodzi żeby niczego nie ukrywać i dzielić się pomysłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justi mam nadzieję że plama się spierze i będziesz mogła dalej cieszyć się bluzką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×