Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniesia_

kopenhaska i co dalej?

Polecane posty

aniesia zapomniałam ci przez to zamieszanie ze str spadku pogratulować naprawdę bardzo duży to zadziwiające jak te soki działają:) wyglądasz młodziutko i szczuplutko na tym zdjęciu ile ty masz lat? bo jakoś mi umknęło.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o już znalazłam gdzie się wszystko ustawia napiszcie czy mnie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccçccc
Hej dziewczyny. Myslalam ze mnie szlag trafi z tym klikaniem stronek az do ostatniej. Co to w ogole ma byc. Bezsens. Na dodatek glowa mnie boli :) jade wlasnie do pracy. Aniesia ale z Ciebie laska! Maj ma racj***ardzo mlodziutko wygladasz. Jesli nic mi sie nie ruszy to chyba kupie ta sokowirowke. Tylko sie boje ze potem znowu zatrzyma mi sie metabolizm. Czemu to tak trudno jest:) ja dodam zdjecie pozniej. U mnie w sumie nie wiem czy byl jakis spadek bo zwazylam sie po sniadaniu. Bylo 69.3 wiec bez szalu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccçccc
O Maj widze Cie super wygladasz :)) ja nie wiem jak sie zalogowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś jestem już po kawie i jogurcie ze śliwkami ,idę niedługo robić te krokiety i rosół gotować bo mój mąż chce rosołek na przeziębienie. wczoraj trochę porobił w domu więc jestem zadowolona ale widzę że i jemu się podoba bo ciągle mnie pyta czy ładnie -taki to mój mąż mały chłopiec w dużym ciele;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justi na samiutkiej górze jest zaloguj tuż przy wyszukiwarce prawie daj znać co tam u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Maj. Co za za przeproszeniem gowienko dodaje mi zdjecie bokiem hehe. Kurde tak mnie glowa boli ze nie wiem :( zbliza mi sie okres moze dlatego. Ja dzis w pracy a Wy co porabiacie? Dobry ten Twoj maz. Moj do tej pory gada jak pomalowal caly dom przed narodzinami Oli haha mimo ze ja malowalam z nim :D eh te nasze chlopy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis w pracy jak juz mowilam wczoraj. Mala wstala o 12 w nocy znowu i do 2 nie spala chciala lazic po domu, robila przewroty z plecow na brzuch dochodzila do cyca i mnie gryzla normalnie nie moge z tym dzieckiem myslalam ze padne ze smiechu. Jakby normalnie najadla sie slodyczy tyle energii miala. W koncu ja padlam o 2 a maz ja do lozeczka zaniosl pokwiczala ponoc chwile i sama zasnela :) Rano patrze a tutaj kolejny zabek sie przebil wiec juz mamy winowajce jej nie spania :) Moze dlatego mnie glowa boli dzis hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dzis na sniadanie pol jogurtu naturalnego z granola i kawka z mlekiem, szklanka wody bo po nocy bylam jakas wysuszona. Na obiad mam wafle ryzowe niskotuszczowe i kapuche moja. Na kolacje jeszcze nie wiem. Maz chyba ma ochote na jakies miesko kupil mielone wczoraj wiec moze bolognese zrobie oczywiscie zjem bez makaronu tylko samo miesko z sosem :)) bardzo lubie. Sama kolacja powinno to byc ok 500kcal pozniej sobie przelicze. Powinnam sie zmiescic w 1300kcal dzisiaj jesli nie bede nic podjadac. Wczoraj 1470kcal mi wyszlo z tymi frytami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem :) wkurzona bylam rano zmianami na stronie ale teraz mi sie podoba....widze was :) super- juz nie jest tak anonimowo hehehehe- milo was poznac z bliska :) Justi jakie Ty masz dlugie wlosy- wow a Twoja corcia jest boska...jak bobas z rekalmy :D Maj widze zdjecie z wakacji chyba- super :) ale sie ciesze jak glupia normalnie heheh- i dzieki za komplementy :) to zdjecie z tamtego roku z naszej rocznicy z lubym wtedy wazylam 64kg ;) wiec wlasnie probuje dobic do tej samej wagi- idzie pomalu ale idzie :) a lat ile mam....ufff....w tym roku zmiana kodu bedzie 4ka z przodu....az mi sie plakac chce :(...ale to jeszcze nie teraz dopiero w pazdzierniku te okragle urodziny ;) ok..lece pod prysznic...zmachalam sie na tym spinie ze hej...cala jestem mokra....i potem cos z dzieciakami musze porobic..moze ich gdziesz zabiore do playcentre bo pogoda kiepska.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dzieki taka mala lobuziara. To zdjecie sprzed kopenhaskiej. Tez sie ciesze ze w koncu Was zobaczylam mimo ze tylko na zdjeciu :) Ja wczoraj odpuscilam stepper kurde taki len ze mnie ale dzis obowiazkowo jak mala pojdzie spac :) Eh to to masz tej energii, chyba tyle co moja mala hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ale szczerze mowiac po tej nieprzespanej nocy to dzis energia nie tryskam..wszystko robie jak w zwolnionym tempie ;) na spinie malo nie padlam ....dumna jestem z siebie ze dotrwalam do konca lekcji ;) teraz juz sie wykapalam i wysuszylam wlosy...jeszcze makijaz i musze sok robic...znowu.....;) utrapienie z tym myciem sokownika ale jak widac wyniki sa niesamowite...juz mi ubylo 1.6kg po dwoch dniach - niezle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytalam Cie wczoraj ale nie odpowiedzialas Justi....my ogladamy to samo w telewizji czy Wy tam w szkocji macie inny repertuar....ogladam codziennie wieczorem polfinaly Britain's Got Talent- znasz to?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem z Ciebie dumna :) a Ty chyba wczoraj mnie nie pilnowalas bo sie napchalam frytkami!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa zapomnialam odpisac no tak Britain got talent. Tak mamy BGT ale w sumie to ja malo co tv ogladam, zawsze cos do zrobienia. Mamy te same kanaly w Szkocji :) teraz mam dwa ulubione programy ktore ogladam w tygodniu w poniedzialki the Game of thrones na Sky atlantic a we wtorki Ex on the beach na MTV pozatym to bardzo rzadko, chyba ze jakis film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ogladalas kiedy Geordie shore albo the valleys? takie glupkowate programy na MTV ale ja uwielbiam haha inny brytyjski swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maj jak tam krokiety? Wcielo Cie w kuchni chyba :) Aniesia zabawiasz dzieciaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie wychodze z nimi do playcentre....dzieki za wyjasnienie z programami- i tylko dodam ze jestem uzalezniona od telewizji...zawsze w tle cos mam wlaczone ale ulubione programy nagrywam i ogladam wtedy kiedy mam czas...czytaj: jak dziecko spi...dlatego tak pozno klade sie spac...hehehe- ok spadam zycze milego popoludnia...moze sie odezwe z komorki ;) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a...tych programow ktore ty ogladasz to ja chyba nie mam...bo mam tylko freeview ;) ok..ide bo mnie wolaja..hehheeheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ponownie już wszystko zrobione.zjadłam też 2 kromki chrupkiego z philadelphią wędliną i kiszonym ogórkiem a potem już za godzinkę 2 udka gotowane z kurczaka z rosołku. mąż krokiety wcina.fajny efekt z tymi zdjeciami jesteśmy bardziej swojskie, justi mała jest rewelacja a ty masz naprawdę piękne włosy.mam nadzieję że głowa cię juz nie boli. aniesia ma piękny ten spadek po 2 dniach normalnie jak tak dalej pójdzie kupuję sokownik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniesia to zdjęcie było teraz w kwietniu robione jak byliśmy w sopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to podudzia były nie udka nie wiem ile jedno może mieć kal moze któraś wie?aniesia będziesz dzis miała na pewno udany dzień ale wieczorem to pewnie będziesz padnięta jak to przy dzieciach pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam sie udalo dostac sky za 13f na miesiac, moj maz jest niezly w szukaniu promocji :) Maj znalazlam cos takiego http://www.ilewazy.pl/podudzie-z-kurczaka-bez-skory Dziekuje Maj za komplementy hihi wlosy lubie wlasnie dugie mialam krotkie kilka razy ale wygladalam jak chlopok. Zawsze jak patrze na te zdjecia to sie zastanawiam jak ja moglam dac sie tak sciac hehe glowa przestala bolec :) teraz boli od nadmiaru nauki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wrocilam i juz dzieciom obiad zrobilam...zaraz zlaczymy sofki w sexodrom hehehe- i bedziemy film razem ogladac.....wypilam caly dzban soku az mi w brzuchu bolgocze....herbatke ide ciepla robic bo troche zmarzlam ;) zapraszam jak kto ma ochote na wspolne picie ;) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki justi za stronkę .co tu taka cisza? zjadłam jeszcze dzisiaj mięsko z 2 pozostałych udek z jajecznicą z 2 jajek i łososia wędzonego 100g. to myślę że to jakieś porządne 1200kal będzie jestem objedzona. jak wam mija dzień?mi przed tv oglądaliśmy z mężem ponagrywane seriale trochę z tym jesteśmy jak ty aniesia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu nadal cisza co was tak wymiotło aż niepodobne.już prawie 22 i żadna nie zajrzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) mala dzis wyjatkowo nie chciala mnie puscic. Ciekawe czy dzis w nocy tez bedzie sie budzic jak wczoraj, mam nadzieje ze nie. Teraz posiedzialam chwile z mezem i posmialismy sie troche :) I jak tam krokiety wyszly Maj? Mysmy tak jak mowilam jedli dzis mielone miesko w sosie bolognese :) Aniesia mam pytanie jak tam metabolizm podczas tego detoxu? Ile lacznie tych sokow pijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć justi krokiety wyszły nawet choć trochę za grubo tego farszu chyba ponapychałam.ja też jestem ciekawa tego metabolizmu no i jak to będzie po jak już się wróci do normalnego jedzenia.w sumie metabolizm aż tak strasznie na ludzki rozum nie powinien zwolnić jak ma 1200kal dostarczane codziennie a co też cię kuszą te rezultaty aniesi -muszę przyznać ze mnie też ale jeszcze poczekam jak się jakaś fajna okazja trafi to kupię jakąś sokowirówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×