Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniesia_

kopenhaska i co dalej?

Polecane posty

hej najpierw nic nie mogę wysłać bo str się zawiesza a tu patrzę już 6 razy potem mi wysłało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh az 6 razy Ci sie wyslalo ;) mala spi ja po kolacji i musze sie przyznac bez bicia ze zgrzeszylam, zjadlam frytki z piekarnika z moja kapucha bo mi tak pachnialy maz sobie robil eh, no trudno pycha byly ;) jak ja uwielbiam ziemniaki heheh Kapuche dawalam jej kolo 16 a usnela dopiero o 20:30 mam nadzieje ze ja brzusio bolec nie bedzie :) ale tak jej posmakowala i nie moglam jej nie dac bo tak sie na mnie patrzyla ;) kurde ide do niej bo sie obidzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej najpierw nic nie mogę wysłać bo str się zawiesza a tu patrzę już 6 razy potem mi wysłało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh az 6 razy Ci sie wyslalo ;) mala spi ja po kolacji i musze sie przyznac bez bicia ze zgrzeszylam, zjadlam frytki z piekarnika z moja kapucha bo mi tak pachnialy maz sobie robil eh, no trudno pycha byly ;) jak ja uwielbiam ziemniaki heheh Kapuche dawalam jej kolo 16 a usnela dopiero o 20:30 mam nadzieje ze ja brzusio bolec nie bedzie :) ale tak jej posmakowala i nie moglam jej nie dac bo tak sie na mnie patrzyla ;) kurde ide do niej bo sie obidzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh az 6 razy Ci sie wyslalo ;) mala spi ja po kolacji i musze sie przyznac bez bicia ze zgrzeszylam, zjadlam frytki z piekarnika z moja kapucha bo mi tak pachnialy maz sobie robil eh, no trudno pycha byly ;) jak ja uwielbiam ziemniaki heheh Kapuche dawalam jej kolo 16 a usnela dopiero o 20:30 mam nadzieje ze ja brzusio bolec nie bedzie :) ale tak jej posmakowala i nie moglam jej nie dac bo tak sie na mnie patrzyla ;) kurde ide do niej bo sie obudzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh az 6 razy Ci sie wyslalo ;) mala spi ja po kolacji i musze sie przyznac bez bicia ze zgrzeszylam, zjadlam frytki z piekarnika z moja kapucha bo mi tak pachnialy maz sobie robil eh, no trudno pycha byly ;) jak ja uwielbiam ziemniaki heheh Kapuche dawalam jej kolo 16 a usnela dopiero o 20:30 mam nadzieje ze ja brzusio bolec nie bedzie :) ale tak jej posmakowala i nie moglam jej nie dac bo tak sie na mnie patrzyla ;) kurde ide do niej bo sie obudzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh az 6 razy Ci sie wyslalo ;) mala spi ja po kolacji i musze sie przyznac bez bicia ze zgrzeszylam, zjadlam frytki z piekarnika z moja kapucha bo mi tak pachnialy maz sobie robil eh, no trudno pycha byly ;) jak ja uwielbiam ziemniaki heheh Kapuche dawalam jej kolo 16 a usnela dopiero o 20:30 mam nadzieje ze ja brzusio bolec nie bedzie :) ale tak jej posmakowala i nie moglam jej nie dac bo tak sie na mnie patrzyla ;) kurde ide do niej bo sie obudzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam na dzisiaj str coś nawala strasznie jutro rano się odezwę dobrej nocy dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh az 6 razy Ci sie wyslalo ;) mala spi ja po kolacji i musze sie przyznac bez bicia ze zgrzeszylam, zjadlam frytki z piekarnika z moja kapucha bo mi tak pachnialy maz sobie robil eh, no trudno pycha byly ;) jak ja uwielbiam ziemniaki heheh Kapuche dawalam jej kolo 16 a usnela dopiero o 20:30 mam nadzieje ze ja brzusio bolec nie bedzie :) ale tak jej posmakowala i nie moglam jej nie dac bo tak sie na mnie patrzyla ;) kurde ide do niej bo sie obudzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kończę bo str coś dzis strasznie działa miłej nocy dziewczyny do jutra rana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde tyle sie napisalam i mi nie wyslalo wrrr. Maj cos sie ta kafeteria chyba blokuje. Za duzo wrednych gosci chyba hehe. Moja juz spi na szczescei przebudzila sie z placzem raz chyba miala zly sen ale ja maz pobujal w ramionach i zasnela. Tez mam nadzieje ze nie bedzie ja bolal brzuszek ale poki co nic na to nie wskazywalo :) Maj ja nigdy jej nie przyprawialam jedzenia bo tu ucza ze zero soli do 12 miesiaca ale juz ma 11 prawie miesiecy wiec mysle ze troche nie zaszkodzi no i jak mowisz Ty normalnie swojej dawalas przyprawiane i nic jej nie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę justi że tobie też podwójnie nie wiem co dziś jest zawsze wieczorem ok bylo. ja też te pyrki lubię w każdej postaci ja dziś wieczorem objadlam się jeszcze słonecznika także też dodatkowo jestem na plusie ale od jutra zaczniemy od nowa kochana trzymaj się i śpij dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha widze ze mi tez wyslalo z 6 razy badziew jeden. Ja tez narazie spadam zajrze jeszcze pozniej na chwile. Buziaki Maj i milej nocki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha widze ze mi tez wyslalo z 6 razy badziew jeden. Ja tez narazie spadam zajrze jeszcze pozniej na chwile. Buziaki Maj i milej nocki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę justi że tobie też podwójnie nie wiem co dziś jest zawsze wieczorem ok bylo. ja też te pyrki lubię w każdej postaci ja dziś wieczorem objadlam się jeszcze słonecznika także też dodatkowo jestem na plusie ale od jutra zaczniemy od nowa kochana trzymaj się i śpij dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu sie wyprawia na tej stronie.....nosz masakra...albo wogole nie wysyla albo po kilka razy to samo...miejmy nadzieje ze jutro juz bedzie normalnie ;) kolezanka sie troche zasiedziala....ale juz poszla...dzieci w lozku...kiedy zasna to niewiadomo ;) ogladam BGT i dzis sobie chyba odpuszcze stepper bo nie chce halasu robic poki dzieci nie spia...poza tym tak sie slabo dzis czulam ze jeden dzien przerwy moge miec....rano lece na spin (rower) na silowni to odrobie ;) dobrej nocy laseczki i do uslyszenia jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cp to BGT Aniesia? obcinalam mezowi wlosy pierwszy raz bo jego fryzjer odszedl na emeryture :) zawsze jak mu mowilam ze mu obetne wlosy to mowil nie dzieki a dzisiaj mowi o super tak jak to moj fryzjer robil haha. Musze przyznac ze nawet mi to wyszlo :) no nic pewnie spicie juz wiec dobrejnocki i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie spie ale za chwile ide sie polozyc! Fajnie ze sie we fryzjera bawisz- ja syncia zawsze strzyge- wlasnie jutro zamierzam ;-) BGT- to program w tv- Britains Got Talent- nie ogladasz? Czy u Was nie puszczaja? Czy my mamy ten sam program w tv? No nic- nie wiem czy dzieciaki spia ale ja ledwo na oczy widze wiec spadam.... Spijcie dobrze kochane i do jutra! Pa xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Juz wiemy dlaczego przez ostatnie dwa dni stronka nam nie dzialala jak trzeba- udoskonalali ja...buuuu- juz im wyslalam maila ze nie nowa strona jest gorsza niz poprzednia....szlak moze trafic jak trzeba skakac i skakac az sie dojdzie do konca watku....czemu nie mozan otworzyc oststniej strony jak bylo dawniej??? I gdzie jest stopka?????? ja sie tak bardzoe doczekac nie moglam zeby ja w koncu uaktualnic a tu lipa...stopka zniknela...ehhh :( Ogolnie jestem dzis nie w humorze bo od 4tej do 7ej z boku na bok sie przewracalam nie magac zasnac.... Jedynie nastroj mi poprawia wynik porannego wazenia- SUKCES :) mam dzis rowne 67.0 kg i 24.0%.....nosz bajka :D Mam nadzieje ze te aminy na stronie Was nie wkurza bardziej niz mnie i ze nie porzucicie forum...albo trzeba sie zastanawiac nad jakas inna forma komunikacji.....pomyslimy.... Milego dnia kobitki ja zaraz smigam na silownie- duza buzka xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o....znalalazm stopke sprawdzam czy dziala...i ponoc mozna tez wkleic zdjecie...moze jednak nie bedzie tak zle ;) test nr 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już wstałam waga jest ta sama co wczoraj więc jest ok bo nie wzrosła.dziś nowa strona widzicie to dla tego tak wolno wczoraj chodziło wszystko i tak nam teksty powtarzało. justi ja nie obcinam mojego męża bo on strasznie marudził jak go kiedyś obcięłam .mi się podobało on jednak chyba wolał sam się wtedy obcinać maszynką.teraz do fryzjera chodzi takiego araba tu też niedługo będzie musiał zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Maj :) jak spalas? widzisz co tu sie wyprawia na tej naszej stronce....ale widac moje zdjecie- hehehe- jaja jak berety- za to stopka jest ukryta moge sobie sama ja spradzic jak klikne na swoje imie...powiedz mi czy tez widzisz to czy tylko ja?? ja nie lubie zmian bylo dobrze jak bylo...ehhh...ale widac trzeba isc z duchem czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to byłam ja maj12 mnie tez się nie podoba ta str teraz nie mogę znależc miejsca gdzie hasło do pseudonimu wpisać żeby mi nie wyskakiwało że jest już zarezerwowany.i te przewijanie stron wkurzające jest! a stopki nie widzę wczale!jak to robisz aniesia że masz dalej widoczny swój pseudonim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sprawdzilam..jak sie kiknie na imie to widac Justi stopke wiec i moja pewnie tez...ucze sie...pomalu ale sie ucze heheheheheh bede zaraz zmykac ale mam nadzieje ze sie bedziemy dzis komunikowac ;) i teraz juz wiecie jak wygladam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na gorze masz ZALOGUJ SIE- wiec sie zaloguj na poczatku....a widzisz moja fotke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to ja też widzę twoje zdjęcie fajnie wyglądasz. stopka powiadasz że jak na swoje imię na poscie naciśniesz ciekawe czy ja też mogę ją widzieć w sensie u ciebie ,na razie pomóż mi być tu sobą a nie gościem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze musisz sie na gorze zalogowac- taka moja rada...wtedy bedziesz wszystko widziec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mam nadzieję że teraz to już ja będę tak mogę twoją stopkę odczytać. i posty zebrane od ciebie.jak zdjęcie wstawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×