Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Laptop na komunię POMÓŻCIE!

Polecane posty

Gość gość

Mój Chrześniak chce się wściec za laptopem do gier. Umówiliśmy się z ojcem (chrzestnym :)) że zrzucamy się po połowie i kupujemy mu coś dobrego na lata. Pomożecie coś wybrać ?? Nie chcę żeby się to mu zaraz popsuło ale też kompletnie się na tym nie znam dlatego proszę o pomoc.. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja rada jest taka, żebyś kupiła cały aluminiowy, żeby nigdzie nie było plastiku, ja miałam plastikowy i połamałam na zawiasach cena za dobry laptop to koło 3 tys. zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie w moim netbooku też popłękały zawiasy.. to chyba jakiś słaby punkt.. A może ktoś coś doradzi co do marki? Bo szukam i jedyne co kojarzę to Samsung :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak macie kasę to kupcie mu coś pokroju Dell Alienware M18x i7-4800MQ/16GB/Win8P FHD GTX 880Mx2 albo jak macie mniej kasy to ten też jest spoko: www.x-kom.pl/p/180150-notebook-laptop-17-3-dell-alienware-m17x-i7-4700mq-8gb-win8p-fhd-gtx-860m.html a jak macie naprawdę mało kasy (laptop gamingowy klasy premium musi kosztować), to poszukajcie czegoś tańszego ale koniecznie z grafiką nvidia gtx (nie gt)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a sklepy mają tyle ofert że głowa boli wystarczy ruszyć sie z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspaniale jest na spoko :) www.youtube.com/watch?v=fM3i2-hdbiQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a taki miły Pan w sklepie tam wszystko tłumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za rady... Chyba faktycznie wybiorę się do sklepu..... mam jeszcze dwa tygodnie, pewnie coś się uda wybrać. jeśli komuś przyjdzie coś do głowy to dajcie jeszcze znać, będę tutaj zaglądała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się wydaje,że laptop w ogóle nie nadaje sie do grania. Ciągłe używanie tych samych klawiszy po prostu je uszkodzi i co wtedy? W stacjonarnym wywalasz klawiaturę i za 25 zł kupujesz nową. Laptop jest mobilny ale "skrzynka" o odpowiednich parametrach jest według mnie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W laptopie tez mozna wymienic klawiaturę,ale uwazam ze laptop to za drogi prezent dla gowniarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na r9 jest fajny alien m17x i kosztuje sporo mniej bo około 8000 - w każdym bądź razie nie ma określonego budżetu to można tylko gdybać. wszelkie metro last light,wath dogs czy jakieś symulatory lotów itp. powinny działać bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale badziew
Naprawdę dobry laptop do gier to jakieś 6 tysięcy, a smarkacz pewnie goni za jakimiś nowościami, które mają wymagania sprzętowe z kosmosu. O takich samych parametrach stacjonarkę kupisz za połowę tej kasy. Z marek bardzo sobie chwalę asusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonnera
A moim zdaniem można kupić całkiem przyzwoity lapek do gier już za 3500 zł. Na przykład MSI: http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/7131200 Ten jest na przykład bardzo przyzwoity i jestem pewna, że praktycznie każda gierka będzie na nim śmigać aż miło. Warto jest jedna kupować w sieci - porównaj sobie ceny w porównywarce i zobaczysz,że w sklepach internetowych jest znacznie taniej niż w stacjonarnych Często o nawet kilkaset złotych. Poza tym z tego co widziałam sklepy stacjonarne często oferują laptopy do max 2-2,5 tys, złotych czyli raczej za słabe na nowoczesne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×