Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Koszt wesela

Polecane posty

Gość gość

Z narzeczonym planujemy ślub:) więc chciałabym spytać ile mniej więcej kosztuje takie wesele na 120-150 osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia_06
Moje wesele na 100osób wychodzi mnie niecałe 40tyś/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy zaproszone 140 osób, potwierdzone 116osób. Planowy koszt wesela to 25tys. zł, ale już wiem że się nie zmieścimy na pewno w tych kosztach i będzie koło 30tys. zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam, że mamy po znajomości fotografa i salę, dlatego wyszło trochę taniej, ale i tak nie tak tanio jak przewidywaliśmy, ale na wszystkim można przyoszczędzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia_06
30 tyś na 116 osób ? To gratuluję. My też szukamy jak najtańszych rozwiązań. Ale jak na razie mamy dopiero zamówioną salę zespół, kamerzystę i fotografa. I 27tyś będzie to Nas kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 tys na75 osób;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wesele na 120os. + orkiestra+ sesja +kamerzyści+ oprawa muzyczna w kościele+ dekoracje i pozostałe podstawowe wydatki,suknia garnitur,auto.ksiądz,zaproszenia ,opłaty usc i reszta daje 48 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesele na 60 osób,całość wyniosła ok 18 tyś w 2012r. Z racji ,że mam uzdolnienia manualne wiele rzeczy robiłam sama w tym dekoracje kościoła i sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesele na 80 osób ok 50 tys 1 dzień bez noclegów rok 2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niespełna 80 osób, ponad 45k zł, 1 dzień, 2013 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2010rok, 80 osob, 32 tys zl, slask. 160zl od talerzyka,bez poprawin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny są różne w każdym regionie Polski, musisz doliczyć cenę za zespół, salę, kościół, dekoracje, suknia itp... Warto poszukać na stronach cenników ogólnych,tutaj masz przykładowy: http://zyskoman.pl/cennik-uslug/sluby-wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję wszystkim za odpowiedzi:) My też wyliczyliśmy ok 40 tyś... Ale chcemy ciąć koszty... Za link do zyskoman.pl również bardzo dziękuje:) skorzystałam z niej i jestem zadowolona:) Naprawdę fajna stronka i wiarygodne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas za samo jedzenie wyjdzie sporo bo od osoby jest ok 160zł i to bez alkoholu. A reszta to jeszcze negocjujemy ceny. Zastanawiamy się nad dj. Znajoma ostatnio podrzuciła nam adres do firmy http://www.artmargot.pl/pl/oferta/zespol_muzyczny__%C2%A0do%C2%A0tanca_na_wesele_i%C2%A0bal/ która zajmuje sie muzuką na imprezach. Idziemy na spotkanie i zobaczymy co nam zaproponują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×