Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcowy kocur

Marcowe mamy 2015

Polecane posty

Gość gość
ja jestem!! wczoraj bylam u lekarza i termin mam na 5marca:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcowy kocur
Witaj :) I gratulacje :) Kreska, Nadzieja, Lula, Esen - piszcie, co u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz się gościu, oficjalny wątek jest właśnie tutaj, powstał wcześniej niż wasz, już trzeci założony przez nawiedzoną może przyszłą mamusię jako wtórny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domcia1989
Witajcie dziewczyny:):) właśnie się dowiedziałam, że będę Mamą (jak fajnie to brzmi;)) póki co z moich obliczeń wynika, że właśnie będę rodzić w marcu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm no i co ze wczrsniej powstal jak na tamtym watku jest wiecej postow!!! No i nadzieja i esen sie juz przeniosly :) Jakie znaczenie ma to kto zalozyl temat, skoro sie na nim nie udziela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no powstal wszesniej bo powstal w maju heheheheh marcowy kocur jest jeszcze lepsza niz moze przyszla mamusia !!!!!!!!! zalozyla temat w wyprzedzeniem 2 miesieczynym eh.... smiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, Domcia1989 :) Na kiedy wypada Ci termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcowy kocur
To ja pytałam, coś nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domcia1989 zapraszamy do nas - w grupie razniej ;) 'Marcówki 2015'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lej di
Witajcie :) termin mam na 8 marca-wstępnie..wczoraj był 6 tydz i 6 dzień ( widziałam i słyszałam serduszko!) Cudowna sprawa:) niestety od kilku dni męczą mnie wymioty ale oby dzidzia była zdrowa to mamusia to zniesie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mortycja1212
witajcie dziewczyny, ja mam termin na 5 marca:) Wczoraj odebralam wyniki na toxo i chyba nie sa dobre:( Pisze to bo chce was zachecic do zrobienia tego badania nawet na wlasna reke. Lekarze niechetnie wypisuja skierowania, ja zrobilam prywatnie badania i najprawdopodobniej bede musiala brac antybiotyk. Także badajcie sie kobitki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lej di - ale Ci się trafiło, w sam Dzień Kobiet :) Jeszcze jak okaże się, że będzie dziewczynka.. :) Mortycja, nie martw się na zapas, na pewno wszystko będzie dobrze. Napisz, czy bierzesz ten antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny chodzcie do nas. Marcowki 2015 jest nas sporo, fajne dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękujemy, wolimy być u siebie. Nie agituj na cudzym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedzionaa
Chciałam do was dołączyć, bo tu tak spokojnie, ale już się nie załapię. Powodzenia wszystkim, którym się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcowy kocur
Mortycja ale ty tepa jestes?!! Jak wyniki na toxoplazmoze moga byc dobre lub nie najlepsze???? Toksoplazmoze sie ma albo nie ma tak samo jak hiv, tepa dziwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcowy kocur
Powyżej podszyw. Jak już musisz ubliżać, rób to we własnym imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocur ty to jestes dziwna. przeciez nawet w ciazy nie jestes po co piszesz na temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla mamusia
Marcowy kocur zapraszam na mój nowy temat Kwietniówki 2015- zacznijmy nowe starania z nowymi siłami. Ja cię rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcowy kocurr
Dziękuję, może przyszła mamusia. Podszyw nudzi się do tego stopnia, że zarejestrował mój nick. Nie stać go na własny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcowy kocur
Wybacz ale to moj temat i moj nick. Odkad sie pojawilas robisz zamieszanie i ublizasz dziewczyna, efekt taki ze nikt tu nie pisze poza mna i toba. Zrobilas co mialas zrobic a teraz spadaj na kwiecien albo nawet maj, byle dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2011
weźcie się za łby..... macie być mamami a zachowujecie się jak dzieci pozakładajcie sobie konta i heja! z czasem - jak będzie was więcej - możecie założyć zamknięte forum przyjaźnie pozostają długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale one nie sa w ciazy!! To dwie sfrustrowane wieczne staraczki co on kilku miesiecy zajsc w ciaze nie moga - karcowy kocur nr 1 i nr 2 plus nawiedzona moze przyszla mamusia. Niech tu siedza i sie leja co im zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2011
w sumie racja ale problemy z zajściem .... faktycznie mogą doprowadzić do frustracji.... ja czekałam 2 m-ce i już się martwiłam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eristina
Hejka marcowe mamusie! Mi przypada termin na 13.03 (piąteczek). Hm.... dobrze,że nie jestem przesądna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaj
cześć dziewczyny mi przypada termin koniec marca 2015 , obecnie jestem w 8 tyg mogę sie przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eristina
Chyba nikogo nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamy ruszamy
Chcę zorganizować cykl BEZPŁATNYCH warsztatów dla kobiet w ciąży i teraz pytanie do Was... Który z 3 zaproponowanych tematów interesowałby Was najbardziej? Proszę o kliknięcie w poniższej ankiecie - ma ona tylko jedno pytanie. http://sonda.hanzo.pl/sondy,232223,lNQD.html Jak by link był złamany, proszę o skopiowanie i wklejenie pasek gdzie wpisujemy www. dzięki dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×