Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy któraś z Was wyleczyła się z nawracających infekcji spraw kobiecych

Polecane posty

Gość gość
Zgadzam się z koleżanką. Ja też walczyłam z nawracającymi się infekcjami i mi pomogła profilaktyka, tutaj polecam iladian dopochowy i doustny także oraz zaprzestanie noszenia ciasnych spodni, ciastych majtek ( często nosiłam bieliznę wyszczuplającą). Latem przerzuciłam się na lekkie i przewiewne spódnice a cały rok noszę bawełnianie majtki, one również moga być sexi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odgrzyb organizm. Zéro slodkiego zéro wzglowodanoW i cukrow peostych przez miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyt. . Na co dzień noś cieniutkie wkładki higieniczne - BŁĄD - żadnych wkładek. Zrób sobie domowy ocet jabłkowy (na youtube przepis) co najmniej 3tygodniowy i się podmywaj, rób irygacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a oto moje sposoby na już nie nawracające się infekcje intymne :): 1. stosowanie profilaktycznie tabletek dopochwowych, ja ze swojej strony polecam iladian direct plus 2. stosowanie płynów do higieny intymnej o kwasnym ph 3.używanie odsobnych ręczników a najlepiej tych jednorazowych do wycierania okolic intymnych 4.chyba każdy to wie::)najlepsza jest bawełniana bielizna 5.używanie wkładek tylko gdy jest to naprawdę koniecznie i jak coś to unikanie tych zapachowych 6. w ogóle nie noszę stringów, jak jest sprawa pilna uzywam bielizny bezszwowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to nie kwestia higieny, tylko innych czynników? Możecie jeszcze poczytać na www.kobiecesprawy24.pl, tam wiele pożytecznych informacji w tym zakresie. Może uda się komuś dzięki temu ustalić, co mu tak naprawdę dolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×