Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dietowa

Dieta 1200 kcal

Polecane posty

Gość dietowa

Byłam niedawno u dietetyczki która wyliczyła mi że moje zapotrzebowanie energetyczne nie uprawiając żadnego sportu przy niskiej aktywności wynosi 1200 kcal. Nie przekraczam tej granicy i co? i dupa. Przytyłam 3 kg. Do ilu obniżyć kalorycznosć? do 1000 kcal? Mam 33 lata, 167cm wzrostu i ważę 68 kg.Chodzę do pracy, codziennie rano 10 minut piechotą, w domu też nie próżnuję ciągle coś robię i nic... Zalogowałam się na stronie liczącej kalorie, ważę produkty więc więcej kalorii niż 1200 napewno nie zjadam. Co jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kopnąć tę dietetyczkę tak, aż poleci na Marsa. Kr3tynka niedouczona! Ty masz dziewczyno samą podstawową przemianę materii (ilość kcal, jaką organizm zużywa na dobę nawet jak się leży i pachnie) na poziomie 1400 kcal. Dodając do tego zwykłe codzienne czynności (i zero ćwiczeń) wychodzi zapotrzebowanie rzędu 1700-1800 kcal, co oznacza, że na diecie powinnaś jeść właśnie min. 1400 kcal (odejmuje się ok. 300 kcal maks). Jedząc mniej powodujesz spowolnienie metabolizmu i właśnie paradoksalnie tycie. A pewnie jeszcze skład jadłospisu przy tej głodowej diecie woła o pomstę do nieba? A liczyć trzeba w arkuszu kalkulacyjnym Dziennik Posiłków Vitalmax.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietowa
Dziękuję ci za odpowiedź ale nie mogę jeść więcej bo przytyję jeszcze bardziej. Jak pobudzić metabolizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_87
Moim zdaniem powinnaś jeść to samo ale w mniejszych ilościach a częściej! I tak pobudzisz metabolizm. Mi pomaga zamawianie cateringu dietetycznego z Pysznej Diety, dostaję po pięć posiłków na dwa dni i wiem jak mam sobie to rozłożyć żeby było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OD JUTRA STARTUJE Z DIETA 1200 KCAL. MAM ZAMIAR WAZYC I MIERZYC NA POCZATKU , WSZYSTKIE PRODUKTY JAK SIE WPRAWIE I SCHUDNE COS TO JUZ BARDZIEJ NA OKO :) KTOS SIE DOLACZY? MAM OK 5 KG NADWAGI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kwietnia jestem na diecie 1000,kcl schudłam 8kg (był 68 jest60) jeszcz 5kg do końca sierpnia i git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dziękuję ci za odpowiedź ale nie mogę jeść więcej bo przytyję jeszcze bardziej. Jak pobudzić metabolizm?" Nie prawda. Im mniej będziesz jadła tym bardziej będziesz tyła. Wiem, brzmi dziwnie, ale tak często jest. Chodzi o to że organizm ewolucyjnie przy długotrwałych głodówkach (czyli np spożywanie 1200 kal to dla niego głodówka) zaczyna paracować na niskich obrotach i magazynować tłuszcz (bo myśli że głoduje właśnie). Żeby temu zapobiec przede wszystkim rzuć w cholerę liczenie kalorii, a przerzuć się na jakość jedzenia. Trzeba jeść często, nie głodzić się, ale też nie opychać! Myślę, że 3 do 5 posiłków dziennie jest ok. No i co jeść...odstaw słodycze, biały makaron i chleb, bo to niepotrzebne węglowodany. Zamiast tego wszystko żytnie. Nie stosuj W OGÓLE cukru. Jak kupujesz produkty w sklepie soczki, jogurty sprawdzaj skład zawsze. Jeśli ma cukier nie kupuj. Zamiast tego jedz owoce, jogurt naturalny, soki tylko 100%. Mięso, śmietanę, mleko można spożywać swobodnie, bo akurat tłuste pokarmy mają to do siebie, że szybko sycą i niedużo ich potrzeba aby się najeść. Tylko pamiętaj, żeby mięso jeść bez panierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez chodzę do dietetyka i doopa.Mecze się zeby chociaż 1 kg na tydzień zgubić i sie nie da.przez 5 tygodni moze 3 kg schudlam, na pewno nie więcej. Już mam dosyć. Zostalo 6.5 kg i nie wiem juz jak i co jeść bo ten plan od dietetyka nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamierzam od jutra zaczac liczyc kalorie, moze nie co do 1 , ale mniej wieej 1000-1200 kcal na dzien , mam ok 5 kg za duzo i za cholere nie chce mi nic zejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babuszka Pietruszka
Mam dokładnie ten sam plan - chciałabym schudnąć ok. 12 kg w 3 miesiące. Mam zamiast stosować dietę max 1200 kcal - według kalkulatora gubiłabym 0,5 kg tygodniowo, ale chcę w to włączyć ćwiczenia, żeby chudnąć więcej. Potrzebuję wsparcia i mobilizacji - ktoś chce odchudzać się razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×