Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jest mi strasznie ciezko

rozwod i bardzo ciezka sytuacja

Polecane posty

Gość gość
Bo wiesz tak ogolnie z tego co mowi to on nas bardzo kocha.Jak to slysze to mi niedobrze sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje za wsparcie, odezwe sie jutro, mam nadzieje ze jeszcze zajrzysz na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolczuje... ale chyba przed slubem da sie zauwazyc, ze facet to ru\chacz, nie wiem ale wydaje mi sie, ze da sie to poznac jak sie kogos dlugo zna. Trzeba bylo go spytac jakie ma wartosci moralne, co mysli o zdradzie, prostytutkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec zaraz jak przyjade do prawnika i do sadu.Zrobie z nim porzadek.Moze zglaszac sobie uprowadzenie ja mam zamiar udowodnic znecanie sie psychiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tez chce sie zygac z obludy meza, brzydze sie nim. mam nadzieje ze zycie mu wszystko wroci, ze pewnego dnia puknie sie w ten glupi leb i zastanowi nad tym co robil. jak na razie cierpie ja, przede wszystkim na zdrowiu. caly czas walcze z nerwica. nawet boje sie isc do psychologa ze moze obruci sie to przeciwko mnie, nie chce aby mysleli ze jestem wariatka i na tej podstawie zabrali mi dziecko, ale czuje ze jak nie wezme jakis proszkow na uspokojenie to po prostu wybuchne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×