Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 miesieczne dziecko ciagle odrywa sie od piersi

Polecane posty

Gość gość

trochę zje, pusci, odwróci głowę, znowu chwyci, possie 2 razy, puszcza, odwraca głowę i tak w kolko. czego to moze byc oznaką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie za szybko leci. Tryska pokarm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tryska. zwykle pierwsze 2 minuty je dobrze i pozniej tak robi. nie wierze zeby tak szybko się najadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bierz do odbicia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie tego ze jest ciekawy swiata a nie tylko cycka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo leci za szybko pokarm. Albo nie jest glodne tylko sie bawi cyckiem. Moj tak mial bo jadl czesto ale po trochu a potem tak sie bawil to mu zabieralam piers. Jesli cie to niepokoi to skonsultuj sie z lekarzem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bery-bety, odchylenie głowy w tył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj o skokach rozwojowych, moja tez tak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie to samo i doszłam do wniosku, że to zainteresowanie wszystkim wokół, a nie jedzeniem. Martwiłam się strasznie, ale lekarz powiedział, że widocznie 2 minuty wystarczają i dać mu spokój, skoro przybiera w normie. No i tak robię, nie zmuszam, je sobie po te 2-3 minuty i wygląda na zadowolonego, więc co będę dziecko dręczyć i siebie przy okazji też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie to samo i doszłam do wniosku, że to zainteresowanie wszystkim wokół, a nie jedzeniem. Martwiłam się strasznie, ale lekarz powiedział, że widocznie 2 minuty wystarczają i dać mu spokój, skoro przybiera w normie. No i tak robię, nie zmuszam, je sobie po te 2-3 minuty i wygląda na zadowolonego, więc co będę dziecko dręczyć i siebie przy okazji też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja tak robi kiedy boli ja brzuszek, ale ma dopiero 3 tygodnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam ale ja jestem w 9 miesiącu i wczoraj akurat miałam zajęcia z karmienia piersią. Czy to nie jest ten etap gdzie mleko zmienia swoje właściwości odżywcze? Podobno na początku jest bardzo bogate w cukier, po jakimś czasie w tłuszcz a potem jest już zbilansowane że każdego składnika ma po tyle samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko tez tak ma, ale mam wrazenie, ze nie za szybko, a za wolno mu lec*****erwsz piec minut przelyka przelyka potem sie wscieka. Czasami wydaje mi sie tez, ze nie chce juz jesc a chcecssac. Najlepiej po ok 10 15 minutach zabrac od piersi I pozabawiac. Jesli nie placze to nie jest glodny. Jesli dobrze przybier jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×