Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SmutnaAla80

pogrzeb

Polecane posty

Gość gość
sa firmy które swiadcza całodobowe usługi pogrzebowe (sopot http://pogrzeby-trojmiasto.pl/uslugi/ ) i oni oferuja kompleksowa obsluga pogrzebow - trojmiasto. Najlepiej zgłosić się do takiej firmy, która załatwi za ciebie właściwie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie największym wyzwaniem było znalezienie nagrobka (trwałego, eleganckiego i przy tym masakrycznie nie uszczuplającego portfela). Taki okazał się znaleziony w zakładzie kamieniarskim http://www.krakgranit.pl/. Wykonany z granitu, prezentuje się bardzo dobrze. Co najważniejsze, kamieniarz bardzo doświadczony i wiele mi pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już po ile formalności było. Teraz jeszcze musze nagrobek zamowic. Bylam u http://www.kamieniarzguzik.pl/uslugi.html i widzialam oferte, podobaja mi się niektóre z ciemnego kamienia. A uwazacie ze lepsze sa z marmuru czy granitu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaAla80
czy jak będą grali to trzeba tańczyć na pogrzebie? nie umiem i się tego obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hieny,!!, zakładać temat, żeby się reklamować na "krzywy ryj "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaklady pogrzebowe zazwyczaj pomagaja w organizacji wszelkich ceremonii od papierow do pogrzebu i organizacji pochowku (np. www.koperski.com.pl ) takze wydaje mi sie, ze jak zglosisz sie do nich to oni ci bardzo chetnie pomoga, maja nawet opieke psychologa, to tez moze pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od tego wlasnie sa firmy, który zajmuja się organizacja takich rzeczy, możesz zadzwonic i zapytac np. tutaj www.pogrzebyskierniewice.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprobuj udac sie do jakiegos biura pogrzebowego np www.koperski.com.pl - moze uda sie zorganizowac dobra ceremonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jageula
Organizowałem pogrzeb we Wrocławiu mojej mamy i pomógł mi ten dom pogrzebowy www.styx.pl Na ich stronie masz wiele artykułów, które mogą się przydać - jaka muzyka, kwiaty, strój, trumny, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również organizowałam pogrzeb we Wrocławiu i zdecydowałam się skorzystać z domu pogrzebowego http://pogrzeby-vektor.pl/ który mi znajomi polecili. Cała ceremonia i obsługa pogrzebu była przeprowadzona wzorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I na co ta codzienna gonitwa, jak na końcu i tak wszystkich zakłady pogrzebowe z kasy oskubią. Masakra!!! Żyjcie dniem dzisiejszym bo jutra może nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytazyTa
No ja bym jednak do pogrzebu wolałabym być przygotowana, chociażby z takiego względu, żeby nie wpędzać z koszty moich dzieci. Człowiek powinien się do tego przygotować. Ostatnio zainteresowałam się tematem kremacji zwłok. Odwiedziłam zakład Anubis we Wrocławiu i porozmawiałam trochę. Skłaniam się ku temu, aby zrobić kremację, a nie pogrzeb tradycyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba chyba takie cos ustalac w roznego rodzaju domach pogrzebowych jak www.pogrzebyskierniewice.com.pl niestety…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, jezeli potrzebujesz pomocy to zrób rekonesans domów pogrzebowych, oni maja zazwyczaj specjalistow - psychologow prawnikow... i pomogaja bardzo. np www.koperski.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fachową pomoc znajdziesz tutaj: http://www.kalla.lublin.pl/ - ten dom pogrzebowy pomógł mi i moim bliskim przy wszelkich formalnościach, a niestety jest ich zdecydowanie zbyt dużo. warto w tak trudnym okresie zdać się na pomoc profesjonalistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
organizacją pochówku i pogrzebu zajmuje się dom pogrzebowy http://www.dpsz.pl/. Na nich możesz liczyć. Oni pomogą ci z organizacja pogrzebu, od załatwienia klepsydr, wieńców, transportu zmarłego, po przygotowanie cmentarza i organizację pochówku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w rodzinie korzystaliśmy z pomocy firmy http://kubicki.waw.pl/ z Warszawy. Ten dom pogrzebowy pomógł nam z całą organizacją ceremonii pogrzebowej, z zakupem trumny, kwiatów, oprawą muzyczną oraz z wykonaniem pomnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi we Wrocławiu przyszło się skorzystać z usług zakładu pogrzebowego www.pogrzeby-vektor.pl i bardzo dobrze wywiązali się ze swojej pracy. Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane i przeprowadzone w spokojnej atmosferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś szuka dobrego zakładu pogrzebowego z okolic Olsztyna to warto odezwać się do http://przymierze.olsztyn.pl/ . Gdy zmarła mi babcia, to zajęli się całą organizacją pochówku w sposób bardzo rzetelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno bardzo ciezko sobie z tym poradzic, sama bylam w takiej sytuacji. Wedlug mnie nie ma co próbować radzic sobie samej, lepiej żeby zajal się ktos kto się na tym zna. Ja powierzylam cala organizacje www.sacrum.olsztyn.pl i wyszlo bardzo bardzo odpowiednio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli nie wiadomo jak zorganizowac to lepiej poradzic sie jakiegos domu pogrzebowego, ja kiedys bylam zmuszona skorzystac z uslug www.exitus.com.pl to naprawde duza pomoc w takich chwilach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge polecic Ci zaklad pogrzebowy, który już jest sprawdzony i wykonuje swoja prace należycie. Podsylam ich strone www.exitus.com.pl trzymaj się w tych ciezkich chwilach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ciotka oranizowala pogrzeb przy pomocy domu www.exitus.com.pl i bardzo zachwalala jezeli chodzi o pomoc w przygotowanaich oraz samego wsparcia, wiec chyba warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myslisz o tradycyjnym pogrzebie czy o kremacji? Powiem ci ze z kremacja jest lepsza opcja. Ostatnio zmarl nam dziadek i zgłosiliśmy się do www.krematorium-pruszkow.pl , gdzie pomogli nam we wszystkich formalnościach . Wszystko wyszlo tez o wiele szybciej niż podczas tradycyjnego pogrzebu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie wiesz jak się za to wszystko zabrać to mogę ci polecic www.orkus.com.pl . W tych ciężkich chwilach każdemu jest trudno, a tam mogą ci we wszystkim pomoc i wesprzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo, ze pogrzeb tak bliskich osob to ogromna tragedi i nerwy. dlatego warto znalezc w tej sytuacji kogos, kto bedzie poniekad za Ciebie myslal. Ja bylam w podobnej sytuacji, tyle ze chowalam dziadkow, bo rodzicow to nawet nie pamietam... I nie mialam pojecia co zrobic a ledwie ukonczylam wtedy 20 lat. znalazlam wtedy firme www.dpsz.pl i oni ogarneli tak wiele za mnie, ze prawie nie musialam myslec o samej ceremonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z okolic Krakowa mogę polecić zakład pogrzebowy i kamieniarski vladex.pl Ceny dużo niższe niż w centrum miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina2998
W takiej chwili najlepiej jest, gdy to zakład pogrzebowy załatwia za nas wszelkie formalności. Tutaj http://www.arka-tychy.pl/oferta jest na przykład taka oferta. Nie musimy się o nic martwić i mamy pewność, że o niczym nie zapomnimy. W takich chwilach zazwyczaj nie myślimy racjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o pogrzeb to najważniejsze żeby trafić na naprawdę porządny zakład pogrzebowy. Pamiętam że jak chowałam mamę to trafiłam na taki który nie tylko był łasy na pieniądze ale jeszcze wszystko chciał zrobić jak najszybciej i byle jak. To okropne bo nie dość że człowiek przeżywa tragedię to jeszcze musi znosić takie zachowanie. Jak chowałam ojca skorzystałam z usług innego zakładu i wszystko przebiegło bez żadnego zarzutu (zakład Witwicka we Wrocławiu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×