Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

POMOCY musze szybko schudnac

Polecane posty

Gość gość

Hej, jak widac w temacie, potrzebuje porad jak szybko schudnac. Moze byc tymczasowo, nie zalezy mi na trwalym efekcie. Waze 74kg przy wzroscie 164cm. Mam czas do sierpnia i chcialabym zrzucic conajmniej 10kg. Czy to mozliwe? Obecnie nie jem wiecej niz 1000kcal dziennie, czesto chodze na dlugie spacery i duzo jezdze na rowerze, pije duzo wody. Nie jem w ogole slodyczy i unikam tlustych rzeczy (zdarza mi sie jesc ser zolty, ktory bardzo lubie, ale zamierzam niedlugo w ogole go odrzucic). Do ilu mam zredukowac kalorie, zeby osiagnac swoj cel? Czy glodowka pomoze, a jak tak, to moze ktos napisac cos o glodowce (nie chce przegiac)? Dodatkowo robie 10 pompek wieczorem i 10 rano (chce zeby mi troche tluszczu z rak zeszlo), 10 przysiadow rowniez rano i wieczorem oraz 200-300 brzuszkow (zalezy jak bardzo jestem zmeczona lub ile mam czasu) - rowniez rano i wieczorem, czyli dziennie wychodzi od 400 minimum do 600. Dodam jeszcze, ze rece i nogi mam w miare szczuple. Troche mam na ramionach tluszczyku, duzo na brzuchu i plecach oraz drugi podbrodek. Bardzo prosze o wszelkie rady dotyczace szybkiej utraty wagi, niezmiernie mi zalezy na szybkim schudnieciu. Najbardziej problematyczne partie ciala to twarz (tak, mam okragla twarz z drugim podbrodkiem), brzuch i boczki oraz plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 kg w 2 miesiące da radę. Nie redukuj nic, tylko dodaj minimum 300-500 kcal. 1000 to za mało i metabolizm zwalnia. Dużo aerobów, najlepiej 2 godzinki dziennie (szybki marsz ok 6kmh, rower, rolki) To powinno wystarczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja schudlam na diecie montignaca- jesz ile chcesz tylko nie laczysz wszystkich produktow i eliminacja cukrow zlozonych. ja w 3 tyg schudlam 3 kg (z 59 na 56) ale moj facet 10 (100 na 90). mysle ze wiecej chudnie sie jak jest duza nadwaga no i napewno to nie byl sam tluszcz tylko masy kalowe ktore zalegaja w naszym ciele. ale efekty bylo widac nie tylko na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poradzisz sobie.Ja schudłam 10 kg w ciągu trzech miesięcy.Znajomi pytali mnie czy nie jestem chora?:D Najpózniej o godz.18 jem lekką kolacje.Jem mało ale często.Wreszcie wyglądam przyzwoicie i lepiej się czuję. Teraz trudno mi schudnąć, waga waha się.Co schudnę następne 2 kg, to znów przybywa na wadze 1 kg. i tak przez cały czas.Pilnuje żeby znów nie przytyć.Kupiłam nowe sukienki i przykro by mi było nabrać ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za odpowiedzi :) A moze wiecie ile maksymalnie da rade schudnac w dwa lub trzy miesiace? Tak jak mowilam, nie musi byc z trwalym efektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbował ktoś kuracji TibetanHerbs? www.odchudzanieziolatybetanskie.pl Jeśli nie, zdecydowanie polecam każdemu. Przerobiłam kilka suplementów i ten jest naprawdę najlepszy a zdecydowanie najzdrowszy bo naturalny bez chemii. Naprawdę jestem zaskoczona ich skutecznością http://odchudzanieziolatybetanskie.pl/film/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂

Jeśli chcesz serio szybko schudnąć to zajrzyj tutaj:

dietalux.wordpress.com

mi ta strona pomogła schudnąć 15 kg 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×