Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

syn marnotrawny

Zbigniew Stonoga twierdzi na swoim profilu na FB, że jest w posiadaniu dowodów

Polecane posty

m.in na to, że Małgorzata Tusk składała zeznania na policji dotyczące przemocy rodzinnej. Mam nadzieję, że to nie blef i ujawni je przed przyszłorocznymi wyborami. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee... Ja już to wcześniej słyszałam, że podobno ją lał. W jakiejś kamienicy mieszkali czy coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałem, że cały czas ją n*******la i ma niekontrolowane wybuchy gniewu. To tylko plotki, ale być może się potwierdzą w najbliższej przyszłości... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że nadal??? teraz tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja słyszałem, że cały czas ją n*******la i ma niekontrolowane wybuchy gniewu." Zaczynam być pewny, że to prawda. Ledwo nad sobą panował po słowach Moniki Olejnik. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jezeli ją lał to czy to jest jakaś przesłanka merytoryczna? Oczywiście nie popieram tego typu praktyk ale wybory to nie jest konkurs piękności gdzie kandydat ma się ładnie usmiechać i mówić ze marzy o skończeniu wojen tylko ma być skuteczny. Na to patrzmy przede wszystkim, a nie na epizody z prywatnego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wybory to nie jest konkurs piękności gdzie kandydat ma się ładnie usmiechać i mówić ze marzy o skończeniu wojen tylko ma być skuteczny." Tak, ale w Polsce kandydat na stołek premiera ma mieć: - konto w banku - samochód - musi mieć prezencje, co najmniej 178 cm wzrostu :D i ładny garnitur oraz żone (której nie bije i nigdy nie uderzył) - i nie może mieć kota To jest najważniejsze. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie nie musi mieć ani samochodu, ani zony, może mieć nawet babe z gumy do walenia. To jego sprawa. Mnie jako wyborcę interesuje to co ma do zaoferowania w polityce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem w tym że partie konkurencyjne też nie mają zbyt wiele do zaoferowania, a nawet jeszcze mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno p. Małgorzata to nieślubna corka Angeli Merkel. tak twierdzi stonoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry za błędy, przepuszczam każą wypowiedź z telefonu przez vpn postawiony na moim komputerze, pracuje nad automatycznym poprawianiem literówek. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANGAG
czy do jutra rano powieszą stonogę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×