Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chce zostac samotna matka na zyczenie

Polecane posty

Gość gość
Dla sprostowania ci egoisci na poczatku byli super facetami duzo czasu mi zajelo zanim sie zdecydowalam wybrac bo nie chcialam byle kogo ale widocznie faceci maja kamuflarz w zarodku, z reszta juz nie wazne i tak nie musze i nigdy nie bede dzwigac tego brzemienia w postaci faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeszcze mi powied ze to moja wina bo z gory przewidzialam w mojej szklanej kuli ze ten fajny wrecz idealny sprzatajacy po sobie facet okaze sie pozniej balaganiarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
W tego tematu jasno wynika, że my mężczyźni to tacy beznadziejni, a kobiety to jakże doskonały gatunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki_jeden_964 spadaj z tego tematu gimbusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, moim zdaniem te lepsze gatunki juz sa w tym wieku przebrane, najlepiej poznac kogos 20pare lat kiedy to samemu ma sie tyle samo bo wtedy ksztaltuje sie charakter czlowiek podejmuje swoje pierwsze decyzje zyciowe i wtedy mozna sie dopasowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
gość 21:15 zabolało słońce ? Nie chodziłem do gimnazjum bo w tych latach ich nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
"moim zdaniem te lepsze gatunki juz sa w tym wieku przebrane" xxx Jedne piszą brać wcześniej, inne później, zdecydujcie się. Skoro wszyscy porządni są pozajmowani to czemu w związkach tyle patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie licz na idealy zawsze bedzie cos nie tak w zwiazkach jednak co prawda to prawda trzeba bylo brac wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaluje troche moze i nawet bardzo bo mialam wiele chlopakow ktorzy sie mna interesowali jak mialalm te 20 pare lat ale nie chcialalm miec wtedy faceta chcialam poznac troche swiat no a teraz obudzialam sie z reka w nocniku ci moi "adoratorzy" dawno zajeci nawet kuzyni ktorych nikt nie chcial znalezli swoje polowki a ja zostalam sama z tego wszystkiego na koncu smieje sie czasem jak widze kiedy to jakies dziwaczne ososbniki np patrza na mnie w autobusie potem znajduje ich na stronacch randkowych piekni jak kwiat rozy po burzy albo dziadki ktorym nie wiele zycia zostalo tez podrywaja hehe no ale do dziadkow to zawsze mialalm powodzenie masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Napisałem o patologii, a nie że "coś". Niech wam będzie, że po 30-stce nie ma normalnych facetów. A czy są normalne kobiety ? To może działać w obie strony. Podsumowując, nikt nie znalazł odpowiedniego partnera. Ja partnerki, znaczy znalazłem ale mnie olała (pewnie miała rację). Pozostaje nam jedynie samotne życie. Co do autorki, jak piszę prawdę to współczuję jej. Ciekawe jak zamierza się dorobić dziecka. Na adopcję nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie to twoim zdaniem sa nienormalne kobiety po 30tce pochwal sie swoim doswiadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze napisze do "chlopakow do wziecia" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Ja nikogo opisywać nie zamierzam na jakiś śmiesznych babskich forach. Mam ciekawsze problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego tak uwazasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może problem z facetami tkwi w przebywaniu za granicą. Specyficzne środowisko emigracyjne, lub obcokrajowcy z traktujący Polkę gorzej niż traktowaliby krajankę. ale uogólnianie, że wszyscy faceci to świnie, bo się raz czy dwa na takiego trafiło to głupie patrzenie stereotypami a pewnie po prostu podobają jej się tacy wredni faceci i takich (pod)świadomie wybiera, bo ci porządni ją nie podniecają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie cudowna teza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 30tce
Samotna matka na zyczenie.. Ja bym nie chciała wychowywac dziecka bez ojca, to wyrzadzanie mu krzywdy i zwykly egoizm moim zdaniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, zawsze lepiej z sensownym ojcem, ale z dwojga złego lepiej mieć dziecko (nawet bez ojca), niż nie mieć dziecka wcale. Trzeba mieć jednak świadomość że łatwo nie będzie, a bierze się zobowiązanie na jakieś 20 lat. I potem nie można się już rozmyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Mam na kompie sporą kolekcję po\rnusów i pod nie wale\ konia, moja idolka to sasha grey, zaspokajam się sam dlatego kobieta mi niepotrzebna, o własnie marszczę sobie freda oglądając jakąś blondynkę rżniętą na dwa baty, zaraz trysnę na monitor, flap flap iiiii............... jużżżżżżżżżżżżż TRYSK, idę po szmatke wytrzeć ospe\rmiony monitor i biurko, żeby matka nie widziała gdy wróci ze sklepu, a potem włoże ospe\rmione i obs\rane gacie do prania mamusi, bo już cuchną, od tygodnia nie zmieniałem tak byłem pochłonięty po\rnolami i kafeterią flap flap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pewnie po prostu podobają jej się tacy wredni faceci i takich (pod)świadomie wybiera, bo ci porządni ją nie podniecają xxx Poczekamy 5-10 lat co ty będziesz wypisywać po forach, jak twój "porządniś" cie kopnie w doopsko dla młodszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×