Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Monitor do komputera

Polecane posty

Gość gość

Witam. Czy moglibyście mi polecić jakiś fajny monitor w dobrej cenie (tak do 500 zł)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio w KW byl pozar upalily sie kabelki jak potrafisz sobie wymienic kabelek :P, :P, :P to rozdaja za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezenka1
Ja jakiś czas temu kupiłam sobie ten monitor: http://www.skapiec.pl/site/cat/12/comp/9472630 - może wprawdzie jest nieco droższy od Twoich założeń ale zobacz,że w sklepach internetowych w porównaniu można go zamówić już za mniej niż 600 zł tak więc moim zdaniem warto jest się zastanowić. Szczególnie, że jest to dość dobry sprzęt. Jestem zadowolona ponieważ często na komputerze oglądam filmy i zależało mi na dobrej jakości obrazu i ten własnie monitor to zapewnia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek1
Iiyama ma bardzo dobre monitory z tego, co słyszałam ostatnio. Sporo znajomych ma te monitory chyba ze względu na dodatkowa gwarancje jaką daje firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotkapa
No mój mąż posiada też monitor Iiyama. Wydał na niego sporo kasy, ale mówił, że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lol liyama, tak do 500 zł, pozdro :) najtańsze 600 zł++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę Ci polecić dobry monitor ze stronki allinside.pl. Jakość obrazu dobra i tak jak chcesz za niską cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektronika to taka "działka", że uważam, że trzeba zainwestować ciut więcej pieniędzy. To nie bluzka, że kupisz nowa na kolejny sezon. Dołóż jeszcze 100-300zl. i kup dobrej firmy. Polecam serwis CoZaCena-http://www.cozacena.pl/ To porównywarka cenowa. Na prawdę warto tam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×