Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaslony

jak podpiac zaslony gdzie okno jest przy samej scianie

Polecane posty

Gość zaslony

wlasnie przeprowadzilismy sie do nowego mieszkania. powiesilam nowe zaslony. na dzien, kiedy sa otwarte, chce je czyms spiac, zeby tak prosto nie wisialy. problem w tym, ze w jednym z pokoi okno mam przy scianie i miesci sie tam zaslona (ledwo, jest dosc gruba), ale jesli zamontuje tam klamre do zaczepiania zaslon to bede mogla tylko zaslone wkladac gora, bo ten uchwyt jest przy samej scianie. po drugiej stronie nie ma problemu, tylko ta jedna strona. moze wy mi cos podpowiecie. moze sa jakies mniejsze uchwyty metalowe na zaslony? moze o czyms nie wiem? :) moze ktos byl w podobnej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podpinaj je tylko z jednej strony, też będzie ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaslony
nie podoba mi sie z jednej strony. chcialam jak najbardziej odslonic okno. moglabym tez zaslaniac tylko jedna zaslone bo jest na tyle szeroka, ale te zaslony maja w wewnetrzenej czesci wzorem, ktory jak sie zaslania zaslony laczy sie w calosc moze po prostu zrobie tylko klamry takie bez mocowania do sciany... wtedy problem bylby z glowy, ale bardzo mi sie podobaja te metalowe klamry, ktore mocuje sie do sciany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okno mam przy ścianie...nic nie rozumiem. Ja mam wszystkie okna przy ścianie, bo jak inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaslony
czyli nie po srodku sciany tylko okno jest bardziej przy sasiedniej scianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×