Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justin1321

Butelki i smoczki firmy Avent

Polecane posty

Gość justin1321

Witam Mam ogromną prośbę dla mam które stosują butelki i smoczki firmy Avent. Jest tego sporo na rynku i mnóstwo rodzai. Jestem na etapie przygotowywania wyprawki i chciałabym uzyskać opinie jakie butelki i w jakiej ilości na początek będą potrzebne oraz smoczki typu natural, antykolkowe itp ? Będę wdzięczna za pomoc w wyprawce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam na poczatek zestaw startowy, mozna w atrakcyjnej cenie znalesc takie na allegro. Ja uzywam avent zwyklych, ale wiem ze sa mamy ktore chwala serie natural. W tym zestawie sa dwie male butelki z najmniejszymi smoczkami, dwie duze ze smoczkami nastepnymi, szczotka to mycia tych bitelek i smoczek uspakajacy. Za calosc dalam ok. 50 zl, wiec nie wygorowana cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupilam dwie male butelki najlepiej szklane bo plastikowe po czsie robia sie brzydkie i oczywiscie do tego smoczki tylko konieczne smoczek od zera i do mleka bo smoczki sa rozne dla roznego wieku maluszka i rozne bo sa do mleka kaszki trzeba na to zwrocic uwage bo jak kupisz niewlasciwy dziecko moze sie zachlysnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duza butelka przydaje sie tak od 3 miesiaca bo wtedy dziecko wiecej je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justin1321
Rzeczywiście bardzo dobra cena. Przegladając oferty na allegro natknęłam sie na zestawy ale w cenie 80zł Gość karmiąc piersią takie butelki też są przydatne ? Oczywiście na tym etapie przed porodem nie można zakładać że pokarm będzie lub nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ci taki zestaw jak moze sie nie przydać ;) kup mala butelke avant seria natural (niby najbardziej do piersi kobiety zbliżona) jak zaakceptuje to sobie dokupisz kolejne. Mi na początek wystarczyla 1 mala butelka i smoczek ortodontyczny avent karmilam kp i mm potem dokupilam wieksza butelke. Moze byc tak,ze twój niemowlak nie zaakceptuje Np. Aventu i będziesz zmuszona szukać innych marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli możesz sobie pozwolić na zakup całego zestawu startowego to kup, bo te butelki avent są naprawdę fajne, poza tym nie dość, że są dobre przy karmieniu mieszanym, to przydają się potem do podawania soczków albo wody, nie tylko do mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justin1321
A którą serię polecacie Classic czy Natural ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie avent to dobra firma, te butelki natural są nowsze i pozwalają łączyć karmienie piersią i butelką, no i ich smoczek kształtem przypomina pierś. Ale te classic też są niczego sobie ;) i wiele mam wybierało właśnie te klasyczne. Ja akurat postawiłam na te natural i do karmienia mieszanego jak znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smoczków do ssania nie polecam. Przy wyparzaniu wpływa woda do środka i nie sposób jej się pozbyć :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
justin1321 te butelki avent natural poza tym smoczkiem o naturalnym kształcie to mają takie fajne płatki, które przypominają kształtem pierś i też są antykolkowe i są naprawdę fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem zadowolona z serii natural. mam 3 butelki małe, średnią i dużą. Gdybym kupowała teraz wybranym 2 małe i 2 średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam te butelki i też uważam, że są naprawdę fajne i synek kolek nie miewał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justin1321
Wszystkim bardzo dziekuje za wypowiedzi ;) Myślę że zdecyduje sie na te Natural. Pani w sklepie też je poleciła ;) Jest to dobre rozwiązanie przy jednoczesnym karmieniu piersią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy natural,jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg

Kupiłam zestaw startowy classic, mała ma ponad 6 m, dokupilam smoczki 6+ do mleka, wody i jeszcze do podawania np kaszki  i zonk nie pasują, przepuszxzaja. Czy ktoś spotkał się z takim problemem. Myslalam że Butelki pasują do wszystkich rodzajów smoczkow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×