Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szukam pracy w domu

Polecane posty

Gość gość

Witam, Poszukuję pracy w domu, mam małe dziecko ale muszę dorobić do domowego budżetu. Jeśli ktoś z was posiada ciekawe propozyj***ardzo prosze o kontakt. Jestem z Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wypełniam ankiety za grosze. W tym miesiącu udało mi się zarobić tam niecałe 40 zl, więc nie wiem czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja Ci proponuję sprowadzaj jakieś ciuchy z USA i sprzedawaj je przez allegro. Dorobisz sobie kilkaset złotych miesięcznie, a praca żadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bawiłam się juz w wypełniane ankiet, skręcanie długopisów ulotki wieczorami ale wiecej niż 60 zł mc nie udało mi się zarobić.Z tymi ciuchami to może nie taki zły pomysł. Dużo kasy trzeba na początek żeby zainwestować w towar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie trzeba inwestować, przeglądasz oferty na ebay.com takim ich allegro, kupujesz od nich i sprzedajesz na allegro. Tam te ciuchy są dobre i tańsze niż nad Wisłą. Najlepiej oczywiście jak u kogoś mogłabyś kupić od razu z 10 rzeczy bo przesyłka wtedy tańsza niż pojdyczno wysyłane. No i żeby na lotnisku tego nie oclili, ale to rzadko się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem że ty tak dorabiasz?:) a może mi powiedziec ile tak średnio da się z tego zarobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dorabiam, tak, kupuję przez allegro często ciuchy tych amerykańskich marek i jest słabo z wyborem, bo albo bardzo drogo albo dwa-trzy wzory, albo w ogóle nie ma. Np. spodnie 42 chciałem kupić fajne to nie ma, a weszłem na portal aukcyjny w usa i tam takich spodni tylko jednej marki ralpha laurena jest multum za 20$-25$ i to nowych. Jakby były na allegro to pewnie był kupił sobie pomyślałem, albo nawet nie wchodziłbym na ten portal w usa, bo po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak tylko z drugiej strony zamówie ciuchy a nie mam pewności ze to sprzedam na allegro a kasa wydana za przesyłkę i ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zarabiam w firmie katalogowej, współpracuję z nią już prawie 5 lat a przez ten czas urodziłam dwoje dzieci :) W tej firmie z którą ja współpracuję jest bardzo duża oferta katalogowa ciekawe gadżety do domu, wellness, Włoskie kosmetyki naturalne, kawa, produkty z morza martwego i inne. Zarabiać można jak kto chce ale ja rejestruję do firmy nowe osoby i tym sposobem buduję swoją grupę konsultantów którym później pomagam zarabiać. Jeśli chcecie więcej się dowiedzieć to piszcie -prześlę szczegóły betterware11@o2.pl Sylwia Zając

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie tak, ale to jest jakiś pomysł, sprowadzić dobry tani towar i sprzedać go w kraju z zyskiem, bo u nas jest drogi. z innych towarów nie dostępnych w kraju to minoxidil 5% na porost włosów, który u nas jest na receptę i jest drogi, a w usa bez recepty i tani - na jednym opakowaniu możesz zarobić ze 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zarabiam tutaj www.bizneslaminina.pl.tl Chcesz wiedzieć więcej ? Zapraszam willanka69@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współpraca z Marizą daje Ci możliwość szybkiego zarobku Oszczędzasz- Kupując dla siebie produkty które są tańsze o 30% Polecasz produkty znajomym- To nic nie kosztuje- wystarczy trochę zaangażowania.Pokaż katalog rodzinie, znajomym.Twój zysk na start to 30 % Budujesz strukturę(grupę)- Dzięki temu, że zaprosisz do współpracy nowe osoby i pomożesz im wdrożyć się w się w ten system, będziesz miał(a) szansę zdobywać nowe progi rabatowe, otrzymywać premie, nagrody.To Ty sam(a) decydujesz jak dużo chcesz zarobić i ile czasu chcesz dziennie poświęcić na rozbudowę swojego zespołu Najlepsze wyniki uzyskasz wtedy gdy zaczniesz działać na wszystkich trzech płaszczyznach Jako konsultantka Marizy masz na START: • rejestracja bez opłaty wstępnej i obowiązku wykupienia tzw. pakietu startowego, • rabat podstawowy 30% już od zamówienia za 1 zł, • możliwość otrzymania dodatkowych bonifikat od 5% do 17%, • możliwość budowania własnej struktury sprzedaży • atrakcyjny plan marketingowy uwzględniający zarówno stałe zarobki jak i nagrody jednorazowe, • bezpłatna dostawa kurierska pod wskazany adres z powiadomieniem sms (przy zamówieniu powyżej 200 zł), • brak limitu zamówień i obowiązku comiesięcznego ich składania, • możliwość korzystanie ze szkoleń kosmetycznych i marketingowych, • możliwość rezygnacji ze współpracy w każdym momencie, bez podawania jej przyczyny. SERDECZNIE ZAPRASZAM :) Link do rejestracji: https://strefamariza.pl/?m=partner&amp wybierz zarejestruj się Osoba wprowadzająca: ID osoby wprowadzającej : 027947 nazwisko i imię Monika Rogowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam pracę w programie partnerskim http://partner.proficredit.pl/. Niezależna praca w domu, która polega na sprzedaży pożyczek. 2%prowizji dostaje się od każdej sprzedanej pożyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×